Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Evelínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. srpna a svátek slaví Evelína.

Znáte nějakou slečnu nebo paní s takovým krásným jménem? V žádném případě jí nezapomeňte popřát!

Hezké přání k svátku Evelíně zaručeně udělá radost na celý den.

Hledáte však tu nejlepší gratulaci?

Podívejte se na naše nejkrásnější básničky, texty a obrázky, které jsme napsali speciálně pro vaši Evelínu.

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Evelínu

Preferujete tradiční decentní a milé přáníčko k svátku? Z těchto krásných textů si určitě vyberete to pravé, přímo pro vaši Evelínu. 

Skvěle se bude vyjímat buď v klasické zprávě, a nebo například v papírovém přáníčku, které jí můžete sami vlastnoručně vyrobit.

Drahá Evelíno, i když ti dnes nemůžeme bohužel popřát osobně, tak ti přejeme, ať se ti v životě dějí vždy jen ty nejkrásnější věci, ať jsi šťastná, zdravá, veselá a nikdy tě neopouští ten tvůj nádherný úsměv. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Milá Evelíno, z celého srdce ti přejeme, ať se ti dnešní den vydaří přesně tak, jak si jen přeješ. Nezapomeň ho strávit s lidmi, které máš na tomto světě ráda nejvíce. Myslíme na tebe a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny! Tvoji …
Naše milovaná Evelíno, rok se s rokem sešel a my ti opět můžeme radostně popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Ať se ti v životě daří všechno, co si jen vysníš a ať jsi vždy zdravá a spokojená. Nádherný svátek ti přejí …
Evelíno, dneska máš opět po roce svůj svátek a my ti k němu chceme z celého srdce popřát hodně lásky, štěstí, úsměvů a pohody. Dnešek si užij naplno. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milá Evelíno, snad sis nemyslela, že bychom někdy na tvůj svátek mohli zapomenout. Přejeme ti spoustu lásky, pohody, štěstíčka a nespočet nezapomenutelných zážitků. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše drahá Evelíno, jsi naše zlatíčko a k dnešnímu svátku ti z celého srdce přejeme, aby se ti vyplnila všechna tvá tajná přání a vždy jsi byla šťastná. Ať tě všude provází štěstí a pohoda. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Evelíno, doufáme, že se ti tvůj velký sváteční den povede přesně tak, jak sis ho představovala. Je to tvůj den! Tvou jedinou povinností je se bavit a usmívat! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Evelíno, ze srdce bychom ti chtěli popřát, aby jsi byla vždy moc spokojená, šťastná a aby tě neštěstí vždy obcházelo obrovským obloukem. K tomu samozřejmě hodně štěstíčka, lásky a zdraví! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Přáníčko k svátku pro Ester s košem růží.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Evelínu

Hledáte spíše něco speciálnějšího? Básničky jsou skvělá volba již po desetiletí! Navíc veršované blahopřání k svátku Evelíně určitě udělá radost.

Všechny básničky jsme napsali speciálně pro vaši oslavenkyni, takže si jednoduše jen vyberte tu, která se vám líbí nejvíce!

Stačí ji jen zkopírovat a odeslat!

K tvému svátku ti chci přát, ať každý den se máš čemu smát. Abys nikdy neměla důvod k smutku, smích tě ochrání od zármutku! Všechno nejlepší k svátku, Evelíno!
Tvůj svátek je jen jednou v roce, tak ať dnes držíš sklenku v ruce. Přeju ti já hodně lásky, zdraví, štěstí, žádné vrásky! Všechno nejlepší ke jmeninám, Evelíno!
Dnešní svět se krásně směje, když každý ti dnes štěstí přeje. Já ti přeji věčnou pohodu a vždycky dobrou náladu. Všechno nejlepší k svátku, Evelíno!
Dnes oslavíme svátek tebe, nad hlavami modré nebe. Skleničky nám krásně zní, když přejeme ti do dalších dní. Hodně štěstí, zdraví, lásky, a ještě pár let žádné vrásky! Všechno nejlepší, Evelíno!
Nechť láska tě v životě vede, a nad hlavou máš modré nebe, ať jsi, Evelíno, navždy šťastná a provází tě láska slastná. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Ještě než dnes půjdu spát, chci ti k svátku blahopřát. Probouzej se z krásných snů, do ještě nádhernějších dnů. Všechno nejlepší k svátku, Evelíno!
Všechno nejlepší, Evelíno, k svátku, ať navždy mám tak skvělou kamarádku. Hodně lásky, štěstí, zdraví, ať každý je k tobě laskavý. Ať sluníčko tě každý den hřeje, to všechno ti … přeje!
Na mém stolním kalendáři, tvé krásné jméno jasně září. A já ti k tvým jmeninám, srdečné blahopřání posílám. Že mám tě ráda, to ty víš, nechť splní se ti vše o čem sníš! Všechno nejlepší k svátku, Evelíno!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Nechte dneska formality stranou a pošlete gratulaci k svátku Evelíně ve formě těchto vtipných přáníček. Rozveselte oslavenkyni na její velký den! S těmito přáními se vám to zaručeně povede! 

Nezapomeňte přidat nějaký veselý dáreček a recept na dokonalé blahopřání máte na světě.

Slivovice, vodka, rum? Zavolejte přátelům! Pořádně si připijeme, možná se i opijeme, však má svátek Evelínka, tak proč zůstat jen u vínka? Všechno nejlepší k svátku, Evelíno.
Dnes bude to pořádná veselka, když svátek má naše Evelínka! Budeme pít do rána, slavit to, jaká jsi krásná dáma. Tak už berte sklenice, užijeme si to velice. Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
Srdečně ti oznamujeme, že dneska pořádně oslavujeme. Snad nebudeme tě přemlouvat, ať nenapadne tě se vymlouvat. Uděláme večírek, z piva uděláme si knírek! Všechno nejlepší k svátku, Evelíno!
Nechci abys seděla, dnes pořádně si dáš do těla! Až do rána budeme tančit, kdy sousedi už budou jančit. Oni se však připojí, a předají gratulaci tvoji. Všechno nejlepší, Evelíno!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Přáníčko k jmeninám pro Evelínu nemusí být pouze básnička nebo text. Pošlete jí i obrázek! Pokud nemáte náladu nic psát, nemusíte. Tyto obrázky řeknou všechno za vás.

Jsou skvělou volbou pro lidi, kteří mají rádi veselé věci a zábavu!

Odesílání není vůbec těžké. Obrázek jen zkopírujte a pošlete oslavenkyni.

Přáníčko k svátku pro Evelínu s milým textem.
giphy.com
Přáníčko k svátku Evelíně s Frozen tématem.
tenor.com
Přání k jmeninám Evelíně s milým medvídkem.
tenor.com
Přání k svátku Evelíně s pejskem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak s tímhle přáníčkem Evelínu zaručeně ohromíte. Není nic krásnějšího, než když si dáte ten čas a blahopřání k jmeinám Evelíně vlastnoručně vyrobíte

Nevíte jak? Není problém! Příprava potrvá pouze pár minut vašeho času a budete potřebovat pouze papír a pár kreativních potřeb.

Vyrobte oslavenkyni přání, na které skutečně nezapomene!

Věříme, že naše gratulace k jmeninám Evelíně líbila.

Ať už jste vybrali text, básničku, obrázek nebo jste dokonce vyrobili přáníčko z papíru, tak nejdůležitější je, že jste si na oslavenkyni vzpomněli!

Svátek je jenom jednou do roka, tak proč si ho nezpříjemnit hezkými slovy?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X