Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ludvíka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. srpna a svátek slaví Ludvík.

Je pro vás důležitým mužem ve vašem životě a rádi byste mu udělali radost v jeho velký den? 

Srdečné přání k svátku Ludvíka stoprocentně potěší! 

Hledáte vtipnou básničku, staré dobré klasické blahopřání, nebo dokonce veselý obrázek? 

Své hledání můžete ukončit, protože všechno už tady na vás dávno čeká. 

Tak kopírujte, upravujte a darujte radost

To všechno zcela zdarma! 

Klasická přání k svátku pro Ludvíka

Přejete si najít přáníčko k svátku, se kterým nezklamete přítele, manžela ani dědečka? Tahle klasická blahopřání skutečně potěší, tak neváhejte a vyberte si to, které promlouvá k vašemu srdci nejvíce. Výjimečně bude vypadat ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání. 

Ludvíku, i když jsem si tě možná vždy nevážil, když jsem vyrůstal, teď si tě vážím a jsem šťastná, že patříš do mého života. Měj se dnes překrásně a užij si svůj svátek. S láskyplným pozdravem …
Milovaný Ludvíku, přeji ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti život může nabídnout. Vnesl jsi do mého života tolik radosti a smíchu. Snad se dnes budeš mít skvěle. S láskou ti přáníčko posílá …
Náš nejdražší Ludvíku, přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám! Kéž ti Bůh požehná zdravím, bohatstvím a prosperitou v tvém životě. Moc na tebe dnes myslíme. S láskyplným pozdravem, …
Drahý Ludvíku, jen se na sebe podívej, jak ti ten úsměv sluší. Přeji ti, ať všechno, po čem tvé srdce touží, bude navždy tvé. Mám tě moc ráda. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Ludvo, před nějakou dobou můj život za moc nestál, ale v okamžiku, kdy jsem narazila na tak potrhlého kamaráda jako jsi ty, tak si užívám každého dne. Navždy si tě budu vážit. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Náš nejmilejší Ludvíku, doufáme, že tvé jmeniny budou stejně výjimečné jako ty. Ať se ti splní všechna nejtajnější přání a sny. Užij si dnešní den a pořádně to oslav. Hezký svátek ti srdečně přejí …
Přání k svátku s růžovými tulipány.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Tatínci jsou naší oporou, učiteli, ochránci a čímkoliv, na co je zrovna potřebujeme. Jejich láska je neprůstřelná, a proto si myslíme, že byste se jim měli odvděčit srdečným přáním k svátku. Které ho potěší nejvíc? 

Můj nejmilejší tatínku, vždy mě rozesměješ, když jsem smutná. Jsi trpělivý, když dělám něco špatně… Jsi ten nejlepší táta, jakého si dítě může přát! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ti přeje tvá …
Přála bych si být u toho a popřát ti k svátku osobně, ale věz, že jsi v mém srdci a že na tebe ve tvůj výjimečný den myslím. Všechno nejlepší, tatínku, už se nemůžu dočkat, až tě zase uvidím! S láskou tvá …
Milovaný taťuldo, jak se ty jmeniny rok za rokem hromadí, mám jen jednu otázku. Kdy začneš nosit ponožky v sandálech? Prosím, řekni mi, že to bude trvat ještě aspoň pár let. Ten nejkrásnější svátek ti přeje tvá …
Tatínku, když jsem byla malá, musela jsem k tobě vzhlížet, protože jsi byl mnohem vyšší než já. Teď, když jsem starší, k tobě vzhlížím, protože jsi úžasný muž. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …

Vaše rodina očekává nového člena? Narození miminka je radostná událost pro celou rodinu. Pošlete proto přání k narození vnoučátka ještě dnes!

Básničky k svátku pro Ludvu

S takovou gratulací v žádném případě nemůžete šlápnout vedle! Rýmovaná přáníčka jsou po desetiletí velmi oblíbená a tyhle jsou navíc napsaná přímo na míru vašemu oslavenci. Na vás už bude jen vybrat tu básničku, o které si myslíte, že udělá tu největší radost Ludvíkovi.

Ludvíku, všechno nejlepší k svátku, ať se celičký tvůj svět, pro tebe náhle rozzáří, a tvé sny dějí se třeba hned. Všechno nejlepší k jmeninám, Ludvo!
Náš nejmilejší Ludvíku, dnes jen luxusně se měj, ať splní se ti každičký sen a tvůj život je překrásnej. Ludvíku, moc si užij dnešní den!
Že máš, Ludvíku, svátek mě moc těší, a já přeji ti dnes srdečně, v životě skutečně jen to nejlepší, a ať se máš pořád báječně. Ludvíku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
K svátku ti ze srdce přeji, ať nádherné zážitky tě hřejí. Ať máš času víc než dost, hlavně na to, co máš nejraději, udělej si prostě radost. Přejeme ti překrásné jmeniny, Luďku!
Přejeme ti srdečně, ať se máš víc než jen báječně. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, užij si ho dnes, jako každého večerního pátku. Ludvíku, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Krásný svátek přeji ti srdečně, a taky ať se máš vždy báječně. Hodně štěstí, pevné zdraví, ať tvůj život poklad pravý. Ludvíku, užij si své jmeniny naplno!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přesně tyhle verše budou to pravé, co hledáte, pokud si přejete poslat Ludvíkovi přáníčko k jmeninám, které bude veselé a originální. Až si jedno vyberete, pošlete ho v rychlé textové zprávě a nebo jej napište do papírového přání, oboje jistě potěší a pobaví na celý den. 

Když je svátek Ludvoše, jak se slaví vám oslavenec ukáže. Tak vstávat a jde se do hospody, pozor však, aby vás nezradily schody! Ludvíku, všechno nejlepší k jmeninám!
Dnes je svátek Ludvíka, a my už chladíme pivínka. Moc bychom to s tebou oslavit chtěli, však i zítra můžeš ležet v posteli. Ludvíku, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!
Dneska slaví ten náš Luděk, tak ne že zapomeneš přinést dárek! Dneska bude veliká zábava, zapomeneme, co je únava. Ludvíku, přejeme ti báječný svátek!
K svátku ti z lásky přejeme, ať se ti vždycky daří, a ať jediní, kdo ti pijou krev, jsou ti zatracení komáři. Všechno nejlepší k svátku, Ludvíku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Hledáte něco jiného, než je klasický text a nebo básnička? Tahle možnost v podobě pohyblivých obrázků vás jistě překvapí. Skvělé na nich je i to, vše poví za vás. Můžete je ale doplnit třeba a o veselou básničku. Odeslání zvládnete levou zadní. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat vašemu oblíbenému oslavenci.

GIF přání k svátku s krabem plným lásky.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s nadšeně tančícím batoletem.
tenor.com
GIF přání k svátku s ženou a obřím drinkem.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s tleskajícím medvědem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Nejoriginálnější přáníčko tohoto článku! A to vlastnoručně vyrobené! Takové blahopřání k jmeninám Ludvíka nadchne. Sice vám to zabere o něco více času, než poslat zprávu, ale věřte, že výsledek bude stát za to. Samotná výroba je zábava, při které výborně zabavíte i děti. Inspiraci naleznete v tomhle krásném videu, které vás navede krok za krokem. Pak už jen stačí dopsat srdečné věnování a krásné přáníčko je hotové. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Ludvík

Ludvík je jméno šlechetných muž, kteří mají vybrané chování a jsou slavní svojí chrabrostí.

Za vznikem jména stojí německý původ, kdy se vyvinulo z germánského jména Hlutwíg, které se překládá jako „slavný bojem“, Ludvík se proto vykládá totožně.

Domáckými podobami jména jsou Ludva, Luďa, Luděk, Lolek, Ludánek aj.

V jiných zemích se můžete setkat s variantami jména jako Ludowic, Lewis nebo Ludwig.

V České republice nalezneme 9440 mužů tohoto jména.

Do historie tohoto jména se zapsalo nespočet významných panovníků

Z jiného soudku můžeme považovat za významné nositele české spisovatele Ludvík Aškenazy a Ludvík Souček nebo hudební skladatel Ludvík Podéšť. 

Významným nositelem jména byl i německý hudební skladatel Ludwig van Beethoven.

Srdečně doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Ludvíkovi poslali a udělali mu obrovskou radost.

Poslání přáníčka nás nic nestojí, proto nikdy není špatný nápad dělat ostatním hezký den!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X