Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivu na jednom místě. Vyberte si!

Pátráte po přáních k svátku Ivě, která by odlišila vaši gratulaci od těch ostatních? 

Chcete, aby vaše blahopřání mělo něco navíc? 

Pak se začtěte do následujících tipů, které jsou určeny přátelům, rodině i partnerům. 

Můžete použít také některou ze zajímavostí o jméně Iva, nebo přidat do svého přáníčka obrázek či pohyblivý gif, který je možné stáhnout zdarma. 

Příjemné čtení! 

Blahopřání ke jmeninám pro Ivu

Je oslavenkyně vaší kamarádkou, sestrou, nebo třeba kolegyní? 

Rádi byste jí řekli, jak moc si ceníte její existence?

Pak vybírejte z následujících textových gratulací, které chytnou za srdce. 

Všechno nejlepší ke jmeninám někomu, kdo mi do života přináší jen radost a lásku! Doufám, že ti tvůj výjimečný den přinese všechno, co si jen můžeš přát, protože si to zasloužíš.
Přátelé mohou během mého života přicházet a odcházet, ale rodina, tak je navždy. Jsem vděčný/vděčná, že mám po svém boku tak úžasnou sestru, jako jsi ty. Neexistuje nikdo, koho bych měla raději za sestru než tebe. Všechno nejlepší k svátku, Ivo!
Sestřičko, jsi jako jedinečná sněhová vločka. Jsi jedinečně otravná, jedinečně panovačná, a co je nejdůležitější, jedinečně milá. Jsem ráda, že mám ve svém životě tak pozoruhodnou ženu, jako jsi ty. Krásný sváteční den, drahá!
Jsi skvělou kamarádkou, ke které jsem vždy vzhlížela. Díky, že i vždy ukazuješ, jak se věci dělají s jedinečným stylem. Všechno nejlepší ke jmeninám mému vzoru!
Ivo, nikdo nezáří tak jasně jako ty. Dokážeš víc než jen vyniknout v davu. Oslňuješ lidi svou laskavostí a velkorysostí. Děkuji, že mi do života vždycky vnášíš jiskru! Všechno nejlepší k svátku, Ivo!

Podívejte se, jakými dalšími přáními k svátku pro ženy byste Ivě mohli rozveselit její výjimečný den!

Zamilované gratulace

Iva se stala vaší vyvolenou a vy byste jí chtěli dát najevo, jak moc je pro vás výjimečná? 

Jmeniny jsou k tomu jako stvořené! 

Udělejte ze své sváteční gratulace něco jedinečného tím, že do ní vložíte vyznání lásky a ocenění osobnosti, kterou Iva má.

Víš, co si myslím, ještě než stačím vyslovit jediné slovo. Naše duše splynuly v jednu. Všechno nejlepší ke jmeninám mé největší lásce!
Stále mě udivuješ svou krásou a laskavostí. Všechno nejlepší k svátku té nejúžasnější ženě, jakou znám! Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Těším se, že s tebou oslavím nejen tyto, ale nespočet dalších jmenin. Díky tobě je všechno lepší a já doufám, že víš, jak moc jsi milovaná.
Všechno nejlepší, zlatíčko! Rozsvěcuješ můj život ve všech směrech. Modlím se, abych do tvého života dokázal také vnést tolik radosti, jako ty do mého. Miluji tě!
Lásko, jsi jedinečná bytost a já děkuji, že mě necháváš, abych žil po tvém boku. Cením si na tobě každé maličkosti a obdivuji tvou jedinečnou osobu. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!

Lásky není nikdy dost, a proto pro vás máme další zamilovaná sváteční přání, která vám mohou přinést ještě nějakou tu inspiraci navíc. Prozkoumejte je!

Krátká sváteční přáníčka 

Ne všichni si potrpí na dlouhé proslovy a vyznání. 

Víte-li o oslavenkyni, že upřednostňuje spíše stručnost a výstižnost, jsou pro vaši gratulaci následující přáníčka jako stvořená. 

Vybírejte z těch nejlepších krátkých textů!

Kéž tě Bůh provází na každém tvém kroku. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Včera jsem na tebe myslel/a, ale nevěděl jsem proč. Teď už vím! Dodatečně vše nejlepší!
Ať ti tento rok přinese všechny úspěchy a naplnění, po kterých tvé srdce touží! Vše nejlepší!
Přeji ti krásný rok plný štěstí a radost. Všechno nejlepší k svátku, Ivo!
Všechno nejlepší ke jmeninám krásné osobě uvnitř i navenek. Užij si svůj den!

Pánskou obdobou jména Iva je Ivo. Pokud nějakého znáte, nezapomeňte mu 19. května popřát! Inspirovat se můžete v přáních k svátku pro Iva.

Obrázkové gratulace

Toužíte-li být originální, můžete oslavenkyni překvapit gratulací vloženou přímo do obrázku. Tu pak můžete poslat elektronickou cestou nebo můžete obrázek s gratulací vytisknout a předat jej osobně či zaslat poštou. 

Pokud volíte elektronickou podobu přání, můžete ke svým slovům přidat humorný a tematický gif, kterým Ivu jistě rozesmějete.

Vybírejte a stahujte obrázky i gify úplně zdarma!

Zasněžená travina v přírodě s přáním ke jmeninám.
zdroj: unsplash.com
Červené zmrzlé bobule na větvi s přáním k svátku Ivě.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku pro Ivu na pozadí fotografie zasněžené chaloupky v přírodě.
zdroj: unsplash.com

Z uvedených obrázků jste si nevybrali? Nevadí! Podívejte se na další obrázková sváteční přání!

Vtipná gif přání k svátku Ivě

Gif k svátku s tancujícím mužem odhrabujícím sníh.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s plyšovou loutkou dělající andělíčka ve sněhu.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s pejskem propadajícím se do hromady sněhu.
zdroj: giphy.com

Ke svému blahopřání můžete přidat Ivě básničku k svátku, se kterou ji jistě ohromíte!

Zajímavosti o jméně Iva 

Původ jména Iva je hebrejský a jedná se o křestní jméno, které je spojováno především se slovanskými jazyky. Iva je slovanskou varianou jmen, jako je Johanna a Joannes. 

Jméno pochází ze starořeckého slova “Iōánnēs”, které vychází z hebrejského jména “Yôchânân – milostivý Jahve, Bůh je milostivý”. Toto jméno je součástí největšího etymologického kořene jmen tvořeného více než pěti sty variantami mezi mužskými a ženskými jmény v různých jazycích.

Jméno Jan je také jednou z odvozenin tohoto jména a získalo si oblibu mezi Židy v Judsku a Galileji v době, kdy se tato oblast stala provincií Římské říše, v roce 6. n. l.

V historii můžete najít jméno Jan Hyrkanus, což byl první král Hasmoneovské dynastie a synovec Jidáše Makabejského. 

Bylo to také křestní jméno Jochanana ben Zachariáše, židovského proroka známého, v anglickém jazyce, jako John the Baptist.

Jménu Iva přisuzují numerologové číslo pět a barvami žen s tímto jménem jsou veselé barvy, jako je žlutá, oranžová a zelená

Ivy bývají velmi inteligentní, cílevědomé a schopné. Pokud se spoléhají na vlastní vnitřní vedení a intuici, daří se jim a přitahují k sobě spoustu dobrých příležitostí a zážitků. V případě, že se spoléhají na druhé, nemusí se jim v životě tolik dařit. 

Ivy jsou přátelské a nápomocné ženy, které jsou obklopeny lidmi, kterým rády pomohou a nabídnou rameno pro vyplakání. Nevíte-li si rady s nějakým problémem, zeptejte se Ivy, která už vymyslí, jak si s danou věcí poradit co nejlépe. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Iva mohou být Ivanka, Ivka, Iv, Ivuška, Ivča a další. 

A kdy má svátek Iva? Poblahopřát oslavenkyním můžete k jejich jmeninám 1. prosince.

Znáte nějakého Honzu a chystáte se mu také v budoucnu pogratulovat ke jmeninám? Pak můžete použít některé ze zajímavých svátečních přání Janovi!

Výše v textu jste mohli vybírat z těch nejoriginálnějších přání k svátku Ivě, která jsou určena nejen kamarádům, ale také rodině, partnerům nebo například kolegům z práce. 

Mohli jste si prohlédnout a stáhnout si obrázkové gratulace nebo pohyblivé gify úplně zdarma. 

V neposlední řadě vás mohly zaujmout informace týkající se původu a významu jména, nebo například slavné osobnosti, které se v historii jménem Iva, nebo jeho obdobou, pyšnily.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X