Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ernesta na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. března a svátek slaví Ernest. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Ernesta jistě potěší. 

Nejste si ale jistí, jakým přáníčkem udělat radost? 

Inspirujte se našimi básničkami, texty a obrázky a vyberte to pravé.  

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Ernesta

Veršovaná přáníčka se líbí snad všem a s touhle volnou jistě nešlápnete vedle! Tyhle rýmy jsou navíc napsány přímo pro oslavence a nikde jinde je rozhodně nenajdete. Tak kterým z nich dneska uděláte radost?

Máme tady svátek našeho milého Ernesta, to ti milých přání přijde jistě spousta. My ti taky jedno posíláme, protože tě moc rádi máme. Erneste, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska vidím v kalendáři Ernesta, přeju ti ať to oslavíš dle tvého gusta. Užij si ho jak jen to půjde, a vše co si přeješ ti v životě vyjde, Erneste, přejeme ti báječný svátek!
Po roce je tady zase svátek našeho Ernesta, my ti přejeme ať jsi i nadále takový optimista. K tomu ti chceme popřát ať máš stále dobrou náladu, a všechny starosti rovnou hážeš za hlavu. Erneste, přejeme ti úžasné jmeniny!
Svátek dneska slaví náš Ernest, tohle přáníčko je na jeho počest. Snad se ti bude líbit a udělá ti radost, protože té v životě není nikdy dost. Erneste, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Přejeme všechno nejlepší našemu Ernestovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Hlavně ať jsi spokojený z stále se ti ve všem daří, a k tomu máš stále úsměv na tváři. Užij si dnešní svátek, Erneste!
Přejeme ti všechno nejlepší, náš milý Erny, ať je tvůj sváteční den úžasný a kouzelný. Přejeme ti hlavně pohodu a mnoho lásky, a z ničeho si nedělej vrásky. Erneste, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud je Ernest váš kamarád, co se rád baví a zasměje, tak by se mu mohlo líbit jedno z těchto vtipných svátečních přáníček. Ukážete mu, že na něho myslíte a ještš ho rozesmějete. Blahopřání můžete zkopírovat a poslat buď jako sms a nebo jako zprávu na jakékoli sociální síti.

Svátek dneska slaví Ernest, tak to tě budeme muset na mejdan unést. Užijeme si spoustu skvělé zábavy, ale z kocoviny mám docela vážné obavy. Erneste, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny našeho Ernesta, tak to půjdeme pořádně oslavit do města. Drinky budou tak moc lítat, že je nebudeš moct ani spočítat. Erneste, přejeme ti báječný svátek!
Ty máš dneska jmeniny, Erneste, tak už nám ty drinky přineste. Můžeš si na nás dát co si jen budeš přát, hlavně si den něco, co tě bude pořádně hřát. Erneste, přejeme ti krásný svátek!
Pořádný mejdan se dneska chystá, budeme oslavovat svátek našeho Ernesta. Už tady pro tebe chystáme skleničky, na panáky rumu a slivovičky. Erneste, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přípitek k svátku se spoustou skleniček.
zdroj: flaviar.com

Klasická přání k svátku pro Ernesta

Myslíte, že by dal oslavenec přednost spíše milému a upřímnému blahopřání? Takových tady najdete hned několik, stačí si vybrat. Obzvláště hezky vypadají v papírovém přáníčku, ale velkou radost udělá i rychlá textová zpráva.

Drahý Erneste, už jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti chceme z celého srdce popřát abys byl stále jen spokojený, veselý a šťastný. Krásný svátek ti přejí …
Náš milý Erneste, vím, že si na dlouhé proslovy nepotrpíš, tak ti prostě přejeme jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku! S láskou …
Erneste, tvé jméno je opět po roce v kalendáři a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, spokojenosti a taky moře úspěchů. Skvělé jmeniny ti srdečně přejí …
Náš drahý Erneste, sice nás od sebe dělí mnoho kilometrů, ale i tak ti přejeme nádherné jmeniny! Pořádně je oslav se svými nejbližšími! S láskou …
Milý Erneste, doufáme, že si dnešní den pořádně užiješ a taky oslavíš! Tento ten je tady jednou do roka, tak ať ta oslava stojí za to! Krásný svátek ti přejí …
Drahý Erneste, za celou naši rodinu ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty se na svět stále usmíval a byl spokojený. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Erneste, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti chceme popřát spoustu radosti, lásky, nádherných chvil s rodinou a taky pevné zdraví. Báječné jmeniny ti přejí …
Dneska je den všech Ernestů a my tomu našemu nejskvělejšímu přejeme lásku, dobrou náladu a taky miliony splněných přání. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …

Narodilo se někomu ve vašem okolí mimino? Potěšte novopečené rodiče originálním přáníčkem!

Obrázkové GIF gratulace

Básnička ani text nejsou to pravé, co hledáte? Blahopřání k jmeninám pro Ernesta může být i pohyblivý obrázek. Tyhle GIFy jsou veselé, vtipné a rozhodně jimi zvednete oslavenci náladu. Odeslání zvládnete během pr vteřin. Stačí si jen vybrat ten obrázek, který vás oslovil nejvíce, zkopírovat a poslat.

Dneska si rozhodně pivo zasloužíš!

GIF přání k svátku borec se polévá pivem ze dvou plechovek.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslav stojí za to, Erneste!

GIF přání k jmeninám oslava skupinky lidí v maskách.
zdroj: giphy.com

Erneste, pořádně to dneska roztoč na parketě

GIF blahopřání k jmeninám dva důchodci na parketě.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj s oslavami, ať pak neděláš ostudu!

GIF blahopřání k svátku opilý borec padá na trávník.
zdroj: giphy.com

Erneste, já a tahle kočka ti přejeme skvělé jmeniny!

GIF přání k svátku poskakující slečna v plavkách.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k svátku Ernesta rozhodně ohromí. Ukážete mu tak, že vám na něm opravdu záleží, když jste se do výroby blahopřání pustili sami. A nemusíte se bát, nic složitého na tom není a za pár chvilek budete mít hotovo. Pokud by se vám hodila inspirace, můžete shlédnout tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí do přáníčka napsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že vás naše přání k jmeninám zaujala a vy si vyberete to pravé pro vašeho oslavence.

Tento významný den je tady jen jednou v roce, tak stojí za to ho udělat hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Ernest

Tohle jméno v České republice nosí 623 mužů a jedná se tak o 161. nejčastější mužské jméno. V 60. letech minulého století bylo toto jméno poměrně oblíbené, ale pak začala jeho popularita klesat. 

Původ jména je germánský a vychází ze staroněmeckého Ernust, které znamená „čestnost, vážnost, rozhodnost, vytrvalost, boj“, tedy případné přívlastky nositele tohoto jména. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X