Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Konstantina na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Konstantinovi nemusíte tvořit dlouho. 

Nevíte, jestli poslat oslavenci jen text, nebo k němu ještě něco přidat? 

Nevíte, jestli předat dlouhou gratulaci, nebo svůj text zestručnit? 

Inspirujte se několika našimi tipy, které vám práci usnadní a pomůžou vám vytvořit to nejmilejší blahopřání ze všech!

Gratulace Konymu ke jmeninám

Víte, co byste drahému Konstantinovi chtěli, v den jeho jmenin, sdělit, ale nedaří se vám své myšlenky vložit na papír? 

Nevadí! V uvedených textech jistě najdete tu pravou inspiraci.

Všechno nejlepší k svátku, Konstantine! Přeji si, abych byl/a každý den alespoň z poloviny tak úžasný/úžasná jako ty. Jsi nejlepší!
Mám štěstí, že jsem dostal/a toho nejlepšího bráchu na světě. Bráchu, který mě má rád a ochraňuje mě. Všechno nejlepší ke jmeninám, brašule!
Konstantine, jsi jeden z milionu. Ne, jeden z miliardy. Vlastně jeden z bilionu. Jinými slovy, jsi jedinečný! Mám tě rád/a a přeji ti krásné prožití jmenin!
Díky tvé ochraně jsem se naučil/a, co to je, když má člověk v životě opravdového přítele. Jsi můj vzor, učitel a průvodce. Zůstaň, jaký jsi, Kony! Všechno nejlepší k svátku!
Jsem pyšný/pyšná, že mám tak skvělého muže ve svém životě. Jsi pravý gentleman, kterého si skutečně vážím. Cením si všech lekcí, které jsi mi dal. Všechno nejlepší ke jmeninám, Konstantine!
Milý Konstíku, děkuji ti, že jsi mi ukázal, jak skvělý je svět. Možná od tebe budu potřebovat ještě hodně rad, až budu čelit životním výzvám, které přijdou. Přeji ti nádherné prožití svátečního dne!
Posílám nejsrdečnější blahopřání k svátku jednomu z nejlepších chlapů, které znám! Vždycky jsi byl mým kompasem, který mi ukazoval správnou cestu. Doufám, že tvůj výjimečný den bude plný radosti.
Všechno nejlepší ke jmeninám mému milovanému Konstantinovi! Naučil jsi mě být silný a nikdy se nevzdávat, vidět krásu v těch nejobyčejnějších život, jednoduše milovat život. Děkuji ti za vše!
Přeji ti, Kony, aby ti tvůj výjimečný den přinesl spoustu radostných okamžiků, na které budeš rád vzpomínat. Jsem moc vděčný/vděčná, že tě mám ve svém životě. Všechno nejlepší k svátku!
Děkuji ti, že jsi při mně stál za všech okolností, aniž bys mě soudil. Jsi mým pilířem a já doufám, že ti budu moci někdy tvé laskavosti oplatit. Děkuji za tvé přátelství. Vše nejlepší ke jmeninám!

Prohlédněte si také další sváteční přání pro muže.

Zamilované gratulace

Udělejte Konstantinovi radost tím, že mu připomenete, jak moc na něj myslíte, co pro vás znamená a jak je váš život s ním o mnoho lepší. 

Kdy jindy vyznat oslavenci lásku než v den jeho jmenin?

Pusťte se do čtení!

Úsměv na tváři mi vykouzlí už jen to, že na tebe pomyslím. A ten úsměv se znovu vždy rozzáří, když jsem s tebou. Přeji ti nádherné jmeniny, lásko moje!
Dneska slavíš jmeniny, Kony! Je to tvůj čas, tak si něco přej. Udělám vše pro to, aby se ti tvé přání splnilo. To moje se už splnilo ve chvíli, kdy jsem tě potkala. Všechno nejlepší k svátku!
Moc ti děkuji, že jsi mi ukázal pravý význam lásky. Děkuji ti všechno krásné, co jsi mi dal. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Na někoho takového, jako jsi ty, jsem čekala celý život. Už nikdy tě nenechám odejít. Miluji tě!
Všechny papíry světa by nestačily na to, aby se na ně napsala naše společná cesta, ale lze ji upravit tak, aby obsahovala jediné slovo: “Láska”. Miluji tě a jsem moc vděčná, že se mohu nazývat tvou. Vše nejlepší!
Čas bude plynout, přijdou další jmeniny, ale každý den, který s tebou strávím, je pro mě výjimečný. Všechno nejlepší k svátku, Konstantínku! Miluji tě!
Jsi mé světlo v temnotě a jiskra naděje. Jsi skutečným smyslem mého života. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Nikdy nezklameš v tom, jak nádherně mi projevuješ lásku. Snad ti budu moci tvou lásku oplatit tak, jak si zasloužíš. Miluji tě a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, zlatíčko!
Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko! Všechny hříchy se dají odpustit, ale já bych si neodpustila, kdybych ti neřekla, jak moc tě miluju. Užij si svůj výjimečný den!
Jsi ten nejúžasnější muž na celém světě! Miluji tě a nikdy bych tě nevyměnila za nikoho jiného. Vše nejlepší k svátku, můj světe!

Chcete ještě více lásky? Prozkoumejte další zamilovaná sváteční přáníčka!

Vtipná přání k svátku Konstantinovi

Ukažte oslavenci, že máte smysl pro humor a pogratulujte mu některým z našich vtipných svátečních textů! Uvidíte, že Konstantina velice mile překvapíte a odlišíte se svou gratulací od těch ostatních.

Přeji ti, abys ještě mnoho let snášel mé záchvaty vzteku. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Bez ohledu na to, kolik svátků jsi už oslavil, vždycky ti dám větší díl pizzy. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
A jsou tady další jmeniny. Vše nejlepší, Konstantine! Neboj se stárnutí, být takovým svůdným gentlemanem / svůdnou dámou, jako jsem já, bude tvé mládí trvat mnohem déle, než jsi čekal.
Vrásky, které ti s každými jmeninami přibydou, mi přinášejí úlevu, protože už nemáš jinou možnost než mě. Vše nejlepší k svátku, lásko!

Chcete ještě více srandovních přáníček ke jmeninám? Prohlédněte si další várku humorných textů!

Krátká přáníčka ke jmeninám

Přestaňte se trápit s vymýšlením dlouhých souvětí, na která si oslavenec po čase možná ani nevzpomene. 

Občas stačí své pocity vyjádřit v několika slovech. 

Proč tedy nepoblahopřát krátkým svátečním přáníčkem?

Začněte vybírat!

Všechno nejlepší k svátku, Konstantine! Děkuji ti, že jsi mi zpříjemnil dětství a udělal ho nezapomenutelným, brácho!
Přeji ti radostný den, kamaráde! Ať se všechny tvé problémy rozplynou jako obláček dýmu. Vše nejlepší k svátku!
Nikdo na světě není tak starostlivý a ochranitelský jako ty. Jsem šťastný/šťastná, že jsi v mém životě. Krásné jmeniny!
Víc, než bratra jsem v tobě našel opravdového přítele. Vždycky jsi mě chránil a rozveseloval. Vše nejlepší!
Jsem hrdý/hrdá a šťastný/šťastný, protože mám ve svém životě tebe. Měl bys být vzorem pro každého, nejen pro mě. Krásné prožití jmenin!

Čeká vás v blízké budoucnosti oslava jmenin nějaké ženy? Pogratulujte jí některým z blahopřání k svátku pro ženy.

Obrázky s gratulacemi

Tady vám usnadníme práci! 

Stáhněte si zajímavý obrázek s tématikou září, která obsahuje sváteční gratulaci Konstantinovi, zdarma a překvapte oslavence svou nápaditostí.

Pole s ječmenem s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám Konstantinovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Konstantinovi na pozadí řeky protékající mezi horami při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Gratulace ke jmeninám pro Konstantina na pozadí pláže s lidmi v moři.
zdroj: unsplash.com
Malé písečné duny s přáním užití si svého dne Konstantinovi.
zdroj: unsplash.com
Řekla lemovaná barevnými stromy po obou březích pod modrou oblohou s přáníčkem k svátku pro Konstantina.
zdroj: unsplash.com

K obrázkům můžete přidat také veršovaný text. Inspirujte se básničkami k svátku!

Sváteční gify

Chcete být skutečně originální? 

Rozhodli jste se poblahopřát oslavenci elektronicky? 

Vložte ke svému textu moderní pohyblivý gif!

Kreslený gif s tancujícím chlapcem a dvěma dívkami.
zdroj: giphy.com
Barevná pohyblivá animace s barevnou, tancující a smějící se postavičkou oválného tvaru.
zdroj: giphy.com
Gif s mužem křičícím do mikrofonu "Let´s party!".
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý gif se dvěma ťukajícími si pivy k přípitku.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s tancující žábou s rumba koulemi na rádiu, na němž bliká nápis "Party".
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Konstantin

Jméno Konstantin je v některých evropských jazycích (ruština, němčina) odvozeno od latinského jména Constantinus. Toto jméno patřilo římskému císaři Konstantinu Velikému.

Jménem Konstantin se také označuje řada významných osobností byzantské říše, v ruských dějinách a dřívějších dějinách východních Slovanů.

Význam jména Konstantin můžeme vyložit jako “pevný, stálý, vytrvalý”.

Konstantinům numerologie přiřazuje číslo dvě a barvami, které se k těmto mužům nejvíce hodí, jsou pastelové barvy.

Muži s tímto jménem jsou velice dobří lidé, kteří jsou nápomocní svým blízkým a často upřednostňují zájmy ostatních před těmi svými. Jsou spíše konzervativní a dnešní moderní společnost se jim příliš nezamlouvá. Stojí o pozornost a péči, ale nikdy si o ni neřeknou. Jedná se o velmi inteligentní muže, kteří ale nemají potřebu se nad ostatní povyšovat.

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Konstantin mohou být Konstantýnek, Kony, Týnek, Konstík, Tíček a další. A kdy má svátek Konstantin? Poblahopřát mužům s tímto jménem můžete 19. září.

Mluví oslavenec slovensky, nebo má slovenštinu prostě jen rád? Poblahopřejte mu některou z gratulací k svátku ve slovenštině!

Přání k svátku Konstantinovi můžete předat jako gratulaci v obrázku, ale také poslat jako text, ke kterému přidáte například vtipný a zajímavý tematický gif. 

Rozmyslete si, jakou povahu oslavenec má a co by mu udělalo největší radost. Na základě toho se pak rozhodněte, jakou formu blahopřání zvolíte. Bude zábavná, vážnější, poučná nebo skrze ni vyznáte Konstantinovi lásku? 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždycky piště gratulaci upřímně a myslete jen na to, aby z ní měl oslavenec příjemný pocit.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X