Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vildu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. května a jsou tady jmeniny všech Vilémů. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak mu popřejte! 

Hezké přání k svátku Vilémovi udělá radost! 

A že vás zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, tady najdete spoustu svátečních gratulací. 

Můžete vybírat z básniček, obrázků a nebo tradičních textů. 

Všechna přání si navíc můžete zdarma stáhnout.

Básničky k svátku pro Viléma

Rád byste poslali milé sváteční verše, ale nejste zrovna básník? Nemusíte si s rýmy lámat hlavu, napsali jsme je totiž za vás. Vy už si jen vyberete ten, kterým chceme dneska vašeho oslavence potěšit.

Jsou tady tvé jmeniny, Viléme, tak ti jen ti nejlepší popřát chceme. Hlavně spoustu lásky, pohody a taky zdraví, a taky ať se tento den pořádně oslaví. Vildo, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek slaví náš milý Vilém, přejeme mu ať je šťastný a jde stále za svým cílem. Ať tě jen láska a radost životem provází, a tobě nikdy nic neschází. Přejeme ti úžasné jmeniny, Vildo!
Je tu svátek našeho Vildy, tak mu posíláme pozdravů miliardy. K tomu mu přejeme i lásku, zdraví a radost, a taky štěstí, toho není nikdy dost. Viléme, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, Vilíku, my ti přejeme aby sis užil každého okamžiku. Ať každý tvůj den stojí za to, dneska si dej i skleničku na to. Vildo, přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
Zrovna jsem si všimla v mém deníku, že je tady svátek všech Vilíků. Proto ti chci ze srdce jen to nejlepší přát, snad tě bude tohle přání u srdce hřát. Viléme, přeju ti skvělé jmeniny!
Je tady den všech Vilému, my přejeme jen to nejlepší tomu našemu. Hlavně ať se ti v životě stále daří, a ty máš pořád úsměv na tváři. Vildo, užij si dnešní jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete poslat básničku, ale hledáte něco neformálního a vtipného? I taková blahopřání tady najdete. Vybrané přání stačí jen zkopírovat a poslat jako textovou zprávu a nebo vzkaz na jakékoli sociální síti.

Večer budeme asi ve stavu podnapilém, svátek totiž slaví nás Vilém. Potkáme se večer před našim podnikem, pak vezmeme bar útokem. Ať dnešní oslava stojí za to, Vildo!
Dneska vyrazíme do klubu roztřepat kolena, jsou tady jmeniny našeho Viléme. Nevadí, že nám tanec vůbec nejde, bez ostudy se to dneska asi neobejde. Vildo, přejeme ti úžasný svátek!
Tančit dneska budeme i když jsme polena, musíme totiž oslavit jmeniny našeho Viléma. Na baru nám to ale jde mnohem lépe, a tobě úplně ze všech nejlépe. Vildo, pořádně to dneska oslavíme!
Jsou tady tvé jmeniny, Vilouši, tak to přece nebudeme na souši. Dneska to bude lítat zleva, zprava, ale pozor, ať nebolí tě ráno hlava. Vildo, přejeme ti skvělý svátek!
Modrá dárková krabice pro muže s hrníčkem a kapesníkem.
zdroj:moonandback.store

Klasická přání k svátku pro Viléma

Dal by vás oslavenec přednosti spíše tradiční, upřímné a milé gratulaci, před verši a vtipy? S tím vám taky moc rádi pomůžeme a takových přáníček tady najdete spoustu. Stačí vybrat to, které se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Nás milý Vildo, dneska je tady den tvých jmenim a my ti k nim chceme popřát spoustu radosti, dobré nálady a taky spoustu splněných přání. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Viléme, dneska nás od sebe sice dělí velká dálka, ale neboj se, i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny. S láskou …
Je tady den všech Vilémů a proto ti přejeme aby sis tento sváteční den užil přesně tak, jak sis ho přál a vysnil. Krásné jmeniny ti přejí …
Viléme, nebudu se pouštět do nějakých velkých proslovů, protože ty víš, že na to nejsem. Chci ti prostě jen popřát všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Drahý Vildo, z celého srdce ti chceme popřát aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby a taky ať jsi v životě stále tak spokojený, jako jsi teď. Skvělý svátek ti přejí …
Vildo, nemusíš se bát, že bychom na tvé jmeniny dneska zapomněli! Celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti jen to nejlepší. Užij si dnešní sváteční den naplno!
Viléme, v kalendáři dneska vidím tvé jméno a tak ti chci z celého srdce popřát lásku, pohodu, krásné chvíle a taky moře báječných zážitků. Skvělé jmeniny ti přeje …
Viléme, přejeme ti nádherný jmeninový den! Ať se ti vše vyplní a ty jsi pořád jen veselý, spokojený a zdravý. Skvělý svátek ti srdečně přejí …

Chcete vašim kamarádům, kolegům či rodině zvednout náladu? Tady najdete hromadu přáníček pro hezký den, ze kterých si jistě vyberete i vy.

Obrázkové GIF gratulace

Textová přání vás nezaujala a hledáte něco jiného, originálního a veselého? Blahopřání k svátku pro Viléma může být i obrázek. Tyhle pohyblivé GIFy se pro tuhle příležitost hodí výborně. Stačí si vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Vildo, ať se ti vydaří tvoje sváteční oslava!

GIF přání k svátku oslavující pár na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Viléme, přejeme ti skvělou jmeninovou oslavu!

GIF přání k jmeninám borec s pivem v obleku tučňáka.
zdroj:giphy.com

Posíláme ti pusu k svátku, Viléme!

GIF blahopřání k svátku dvě holky posílají pusu.
zdroj:giphy.com

Vildo, dneska to pořádně oslav!

GIF blahopřání k jmeninám pár tančí na stole v kanceláři.
zdroj:giphy.com

Užij si dnešní svátek, Viléme!

GIF přání k svátku party pes s čepicí na hlavě.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Vilém určitě zajásá radostí. Ukážete mu tak, že je pro vás opravdu jedinečný, když jste mu dárek vyrobili sami. Není na tom nic složitého a s tímto video návodem to zvládnete za pár minut. Kromě postupu kroku za krokem tam najdete taky moře inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí napsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Které přání k jmeninám Vilémovi pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, určitě mu v tento den uděláte velkou radost, i kdyby to měla být jen rychlá textová zpráva. 

Zajímavosti o jméně Vilém

Tohle křestní jméno u nás nosí 6701 mužů a jedná se tak o 78. nejčastější. 

Jeho původ je germánský a vzniklo ze staroněmeckého jména Willahelm. To se vyvinulo ze slov „willo” („vůle”) a „helm” („přilba”). Jméno Vilém se tak překládá jako „mou záštitou je má vůle”, také „člověk pevné vůle”.

Vilém má i ženskou variantu, a to Vilma, Vilemína a Viléma. 

Jména najdeme v mnoha cizojazyčných verzích. Na Slovensku je to Viliam či Vilhelm, v anglicky mluvících zemích je to William a Will, v Německu má jméno podobu Wilhelm. Tahle podoba jména je i v Dánsku a nebo Švédsku. Francouzskou podobou jména je Guillaume, italskou Guiglielmo, španělskou Guillermo, portugalskou Guilherme. Ruština jméno zná jako Vilgelm, polština jako Wilhelm, maďarština jako Vilmos. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X