Nejlepší blahopřání k svátku pro Jiřího na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 24.4. a svátek má Jiří!

Pokud i vy máte ve svém okolí udatného bojovníka tohoto jména, nezapomeňte mu dnes popřát všechno nejlepší.

Nemusíte si lámat hlavu s vymýšlením složitých gratulací, všechnu práci už jsme udělali za vás.

Jednoduše vyberte některé přání k svátku Jiřímu a pošlete.

texty jsou je stažení zdarma, tak není nač čekat.

Krásné sms přání

Jednoduché sms přání k jmeninám je skvělý způsob, jak popřát příteli, kolegovi i příbuznému. Využijte naše databázi hotových textů a vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce. Poslat ho pak už stojí jen pár okamžiků vašeho času.

Velký den nastal nám a já pro tebe přání mám. Sice malé, ale milé a hlavně od srdce, ty starý brachu! Tak všechno nejlepší k svátku.
Pokud mě zrak nešálí, dnes mají všichni Jirkové svátek, ale ty jsi můj nejoblíbenější. Vše nej, draku.
Milý Jiříku, přestože nás teď dělí mnoho a mnoho kilometrů, v mém srdci máš své místo, ať jsi kdekoliv na světě. Posílám ti přání k dnešnímu svátku a těším se, až ho oslavíme společně. Srdečné blahopřání posílá …
Svatý Jiří byl udatný bojovník s drakem a ty jsi můj Jiří, bojovník, který získal mé srdce. Miluji tě a přeji láskyplný svátek, Jiříčku.
Jirka to je třída. Hlava naší rodiny, vrba všech průšvihů a chlap na správném místě. Děkujeme, že předešlá slova stále platí. Máme tě rádi. Krásný svátek.
Chrabrý Jiří bojoval, s drakem co oheň plival. Ty si bojoval se životem a zvítězil si v té nejdůležitější bitvě! Gratuluji a přeji všechno nejlepší k svátku.
Pár na kolech na pláži.
Zdroj: pixabay.com

Veršované básničky k svátku

Radujme se, veselme se, je tu svátek, oslavme ho. Moc se to nerýmuje, že? Pokud vám skládání básniček taky moc nejde, vyberte si některé z hotových veršovaných přání k svátku a pošlete jej třeba hned.

Svátek má dnes Jiříček, stále hodný chlapeček. Poradí a pohladí, ničeho se nebojí. Jsi náš skvělý kamarád, kterého má každý rád! Všechno nejlepší k svátku, Jirko.
Malý dárek neseme ti, měli jsme ho rádi jako děti. Pytel plný bonbónů, tak dej nohu přes nohu a užívej svůj den, svátek máš přeci jen, jednou za rok, Tak oslavuj s námi! Krásný svátek, Jirko.
Že máš dneska, Jirko, svátek? Proto je tu samý zmatek. Už vím co ti popřeju, až se u vás ohřeju. Hlavně zdraví, silné pěsti, k tomu lásku, kopec štěstí. Všechno nejlepší k dnešním jmeninám přeje…
Pro nás jsi náš malý král, který světu vždy jen přál, hojnost, mír a lásku, u oka ani vrásku. Krásný svátek ti přeje…

Vtipné přání k svátku pro Jiřího

Chcete oslavenci vykouzlit úsměv na tváři? Pošlete mu humorné blahopřání, u kterého se ze srdce zasměje. Pokud vás nenapadají ta správná slova, jednoduše vyberte některý z již napsaných textů gratulací přímo pro Jirku!

Jirko, víš, kdo dneska slaví? Řekla mi to babi. Že mám ti napsat smsku a do kapsy strčit na zmrzku. Ať to večer rozbalíme a společně zakalíme. Už se těším, jak ten tvůj svátek oslavíme. Tak všechno nejlepší!
K svátku přeji pohodu, ať nemáš žádnou nehodu. Ať manželka tě nezlobí, jsi super chlap a všichni to o tobě ví. Pěknej svátek, Juro.
Listuji tak kalendářem a hle, kdo na mě dnes vyskočil – Jirka. A já sem rád, že už mě takhle krásně strašíš několik let. Krásný svátek.
Jirka a drak? To nejde dohromady. Ale Jirka a pivo? To už dává krásný pozitivní výsledek. Zvu tě dnes na sváteční pivo a přeji všechno nejlepší!

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Co takhle oslavence trochu překvapit? Pokud se nebojíte vzít lepidlo a nůžky do rukou, pošlete vlastnoručně vyrobené přání k svátku Jirkovi přímo domů. Podle videonávodu jej zvládnete vytvořit během chvilky a uvidíte, že udělá velkou radost!


Jmeniny jsou jen jednou za rok a určitě si zaslouží trochu pozornosti. Poslat milé přání Jirkovi vám zabere jen malou chvíli, ale věřte, že jemu udělá opravdu velkou radost. A co k němu připojit rovnou pozvání na skleničku něčeho dobrého? Záleží jen na vás, jak dnešní sváteční den oslavíte.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X