30 nejkrásnějších gratulací k narození vnučky, kterými zahřejete u srdce! Vybírejte z toho nejlepšího

Hledáte přání k narození vnučky, které chcete předat novopečeným rodičům? 

Máte někoho známého, kdo se stal nově babičkou nebo dědečkem a chtěli byste této osobě poslat pár milých slov? 

Prostřednictvím našich textů, obrázků a pohyblivých gifů, vám pomůžeme vytvořit to nejmilejší blahopřání! Pusťte se do čtení.

Originální přání k narození děťátka pro prarodiče

Chcete svým známým nebo rodičům, kteří se stali prarodiči popřát krásné chvíle strávené s vnučkou?

Nenapadají vás ta správná slova, kterými byste vystihli, co máte na srdci? 

Vezměte si inspiraci z našich gratulací a zakomponujte ji do svého blahopřání!

Celé ty roky jsi mi byl/a úžasným/úžasnou přítelem/přítelkyní, vždy jsi mě podporoval/a a povzbuzoval/a. A teď jsi také tím/tou nejúžasnějším/nejúžasnější dědečkem/babičkou. Máš nový cíl, malého človíčka, o kterého se budeš starat. Jsem na tebe moc pyšná a těším se, až budu sledovat, jak, jako dědeček/babička, rozkvétáš!
Jako dědeček/babička jsi naprosto úžasný/úžasná. Tvá síla, klid a láska, jako by se s přibývajícím věkem stupňovaly. Jsi tak skvělým příkladem toho, co znamená “mateřská láska”. Jsme moc rádi, že jsi dědeček/babička naší dcerky. Gratuluji!
Stále nám ukazuješ, že i v těch nejtemnějších chvílích se za rohem vždy objeví světlo a pravda. Jsem tak hrdá, že jsi má rodina! Věřím, že budeš tím nejlepším dědečkem / tou nejlepší babičkou naší dcerky, jaký kdy existoval / jaká kdy existovala!
Když jsem sledoval/a, jak poprvé držíš v náručí svou vnučku, myslel/a jsem na všechno, co dělá naši rodinu tak výjimečnou. Hřeje mě u srdce, když vidím lásku ve tvé tváři a vím, že radost, kterou ti přináší, tě bude provázet navždy. Gratuluji, že ses stal dědečkem / stala babičkou!
Držet v náručí své první vnouče bude jedním z těch životních okamžiků, které s tebou zůstanou navždy. Gratuluji ti, novopečený dědečku / novopečená babičko!
Máme tě moc rádi, dědečku/babičko! Narozením naší krásné dcerky jsme dostali úžasný dárek, ale dalším skvělým dárkem je tak úžasný prarodič, kterým jsi ty!
Chci ti pogratulovat k narození tvé krásné vnučky. Vím, že je to pro tebe i tvou rodinu opravdu výjimečné období. Užijte si společné chvíle!
Narození vnučky je tím nejlepším darem, který si prarodič může přát. Přeji tobě a tvé rodině, aby vám čerstvě narozená holčička přinesla do domova štěstí, soucit a lásku. Kéž vám Bůh žehná!
Tvá vnučka získala se svým narozením tu nejlepší, nejstarostlivější a nejvíc milující rodinu. Přeji vám mnoho radosti a štěstí!
Gratuluji ti k narození tvé nádherné vnučky! Mé modlitby jsou s tebou a celou tvou rodinou.

Vnučka se ještě nenarodila a vy byste rádi popřáli k těhotenství nastávajícím rodičům? Popřejte některým z našich textů!

Přáníčka k narození vnučky od prarodiče

Jste novopečeným dědečkem nebo babičkou? 

Chcete svým dětem pogratulovat k tak nádherné události, jako je narození dcerky?

Poblahopřejte některou z uvedených vět níže!

Mám z vás takovou radost! Vím, jak jste se těšili, až vaše maličká přijde. Jste úžasní rodiče a já jsem hrdý dědeček / hrdá babička. Mám vás ráda a už se nemůžu dočkat, až se s malou seznámím!
Gratuluji k narození mé vnučky! Tato výjimečná holčička vám bude jistě přinášet spoustu radosti. Je to dar!
Gratuluji k mé nádherné vnučce! Posílám vám mnoho požehnání a přeji prožití těch nejúžasnějších společných chvil! Jsem hrdým dědečkem / hrdou babičkou.
Dostalo se vám velkého daru, že máte zdravou, a tak úžasnou holčičku. Mé vnučce se zase dostalo daru, že byla obdařena tak skvělými rodiči. Držte se. Vždy vám budu rád/a pomáhat. Gratuluji vám!
Chci vám moc pogratulovat k narození holčičky! Vím, že je to pro vás výjimečné období. Malá je pro vás, ale i pro mě obrovským darem. Přeji vám mnoho štěstí!

Vtipné gratulace k miminku od prarodiče

Narození miminka je veselou událostí. Proč tedy do své gratulace k narození vnučky nezakomponovat humor? 

Vybírejte z našich veselých blahopřání!

Dřív jsem si myslel/a, že jsem příliš starý/stará na to, abych se znovu zamiloval/a, ale pak jsem se stal/a prarodičem. Gratuluji vám k narození malé princezny, které se nemůžu nabažit!
Jak říká Lois Wyse: “Vnoučata jsou tečky, které spojují linie od generace ke generaci.” Jsem moc pyšný/pyšná na to, že mám skvělou novou vnučku, která se stala naší další tečkou. Gratuluji vám!
Víš, jak se říká, vnučko moje, že babičky jsou maminky se spoustou polevy? No, tak je to pravda. Těším se, až tě poznám. Bude nám spolu dobře! Vítej na světě, drahoušku!
Kdybych věděl/a, že s vnoučaty je taková legrace, měl/a bych je jako první. Blahopřeji k narození vnučky!
Je zvláštní, co se stane, když se stanete prarodičem. Začnete se chovat hloupě a dělat věci, o kterých jste si nikdy nemysleli, že je dělat budete. Moc vám blahopřeji, že se vám povedla tak úžasná vnučka!

Máte rádi humor? Slaví někdo z vašich známých narozeniny a vy nevíte, jak mu popřát? Pošlete mu některé z vtipných přání k narozeninám!

SMS blahopřání k narození dítěte

Chcete pogratulovat k narození vnučky stručně, rychle, pohodlně a odkudkoliv? 

Zvolte blahopřání prostřednictvím SMS. Tuto formu gratulace ocení hlavně ti, kteří nemohou být, v tak důležitou chvíli, se svými blízkými osobně.

Gratuluji ti k narození vnučky! Protože je to výjimečná událost a ty jsi její prarodič, chci ti jako první popřát všechno nejlepší a mnoho šťastných chvil s vnučkou!
Z nového přírůstku do vaší rodiny jsem nadšený/nadšená! Gratuluji k narození vnučky, dědečku/babičko!
Tvá láska k vnučce byla cítit ještě před jejím narozením. Najednou je na světě a já ti moc blahopřeji. Užij si každou společnou chvilku!
Dcera je malá holčička, ze které vyroste kamarádka. Sestra je kamarádka, která už vyrostla. Blahopřeji ti k narození vnučky – nyní ses stala znovu matkou. Kéž ti Bůh poskytne vše, co potřebuješ, aby sis užila tento vzácný dar naplno!
Nejúžasnější pocit na světě je držet vnučku poprvé v náručí. Doufám, že sis to užil/a, jak se patří. Budeš jistě fantastickým prarodičem.

Je některá z vašich vnuček už starší a vy byste jí rádi popřáli ke jmeninám? Najděte inspiraci v SMS přáních k svátku pro vnučku.

Obrázková přání k narození holčičky

Podařilo se vám vytvořit nádhernou gratulaci, ale pořád se vám zdá, že to ještě není ono? 

Možná vašemu textu chybí právě obrázek, který by celé blahopřání oživil. 

Vyberte si některý z našich tematických obrázků a připojte ho ke svému textu. Blahopřání v této podobě pak můžete předat osobně, ale také prostřednictvím e-mailu, MMS, nebo zprávy na sociální síti.

Přání k narození vnučky s kreslenou smějící se babičkou stojící nad postýlkou s usmívajícím se miminkem.
zdroj: istockphoto.com
Kreslený obrázek babičky držící v náručí malé miminko.
zdroj: pngkit.com
Animovaný obrázek s prarodiči vezoucí kočárek s plačícím miminkem.
zdroj: istockphoto.com
Kreslený obrázek s babičkou v růžovém svetru, držící v náručí smějící se malé miminko.
zdroj: istockphoto.com

Má vaše babička narozeniny a vy byste jí chtěli popřát? Inspirujte se našimi narozeninovým gratulacemi pro babičku!

Přání babičce k narození vnoučete

Stal se někdo z vaší rodiny nebo známých babičkou? 

Chcete tomu uzpůsobit své blahopřání? 

Použijte jednoduše některou z našich gratulací, které jsou napsány přímo pro babičky!

Slovy se nedá popsat radost, kterou nám tvoje krásná vnučka vnesla do života. Jsi zářným příkladem toho, jak má vypadat láska a jsi ta nejlepší babička na světě!
Tobě i tvé rodině blahopřeji k narození krásné vnučky! Ať z ní vyroste stejně úžasná dáma, jako jsi ty.
Je krásné pozorovat, jak se ti rozzáří tvář, když vidíš svou vnučku nebo o ní jen mluvíš. Jsi úžasný a výjimečný člověk. Gratuluji ti ke krásné vnučce!
Vždy ses o nás všechny tak skvěle starala a my tě máme moc rádi. Moc se těšíme, až se seznámíš se svou sladkou vnučkou!
Gratuluji k narození vnučky! Je to radost, a tak trochu zázrak, že může mít právě tebe za babičku. Modlím se za tvé zdraví, štěstí a za to, abys tady byla ještě dlouho, abys mohla vnučce předat všechny cenné rady, které jsi za život nasbírala!

Slaví vaše babička narozeniny a vy nevíte, jak jí poblahopřát? Pošlete jí některou z našich narozeninových gratulací pro babičku!

Elektronické přání k narození miminka

Chcete, aby vaše gratulace působila moderně, uvolněně a originálně? 

Přidejte ke svému textu pohyblivý obrázek ve formě gifu. Uvidíte, že zaujmete!

Gif přání k narození vnučky s hlavami babičky a dědečka ve zvětšujícím se srdíčku s nápisem "Grandparents".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý kreslený gif s rockovou babičkou s nápisem "Radgma".
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se sedícími prarodiči na lavičce za pozadí lesíka a objevujících se mráčků.
zdroj: giphy.com
Kreslené pohyblivé přání k narození vnučky s ženou držící v náručí malé dítě zabalené do růžové deky.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s dinosauří matkou líbající dinosauří mládě.
zdroj: giphy.com

Slaví narozeniny váš dědeček? Poblahopřejte mu některou z gratulací k narozeninám pro dědečka!

Přání k narození vnučky můžete pojmout jako poděkování prarodičům a jejich povzbuzení ke společným chvílím s celou rodinou. 

Jste-li sami prarodičem, můžete napsat gratulaci k narození holčičky novopečeným rodičům a předat jim například pár vyzkoušených rad.

Možná ale znáte někoho, kdo se babičkou nebo dědečkem stal. V tom případě můžete k narození princezny pogratulovat ve vážnějším nebo vtipnějším stylu. 

Ať už je situace jakákoliv, dejte si záležet, aby bylo přáníčko myšleno upřímně a mělo pozitivní nádech.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X