Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vlastimilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. března a svátek slaví Vlastimila. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Vlastimile udělá radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? S tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Vlastimilu

S takovým blahopřáním určitě nešlápnete vedle a oslavenkyni jím vykouzlíte úsměv na tváři. A že nejste zrovna básník? To vůbec nevadí, originální verše jsme napsali za vás. Na vás už bude jen výběr toho pravého.

Jmeniny má naše milovaná Vlastimila, my jí přejeme hlavně aby spokojená byla. Letí k tobě gratulace od celé naší rodiny, užij si z dnešního dne každé hodiny! Vlastimilo, přejeme ti báječný svátek!
Právě jsem z kalendáře zjistila, že má jmeniny naše drahá Vlastimila. Přejeme ti ať dnešek pořádně oslavíš, a snad se za námi zase brzy zastavíš. Vlastimilo, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Ty máš dneska svátek, naše milá Vlasti, přejeme ti jen radost a žádné strasti. Ať se ti vše, co si přeješ vydaří, a k tomu máš stále úsměv na tváři. Vlastimilo, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví všechny Vlastimily, my přejeme tě naší nejmilejší ať si užije každou chvíli. Ať tvé oči stále štěstím září, a to každý den, ne jen když je tvoje jméno v kalendáři. Vlastičko, přejeme ti krásný svátek!
V kalendáři se dneska tvoje jméno objevilo, my ti přejeme jen to nejlepší, milá Vlastimilo. Ať splní se ti vše, co si v životě přeješ, a ty se na všechny stále jen směješ. Vlastimilo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek má dneska naše nejdražší Vlastimila, my jí přejeme aby nikdy smutná nebyla. Měla by ses stále smát a radovat, a na celý svět se krásně usmívat. Vlasti, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

S humorem jde všechno lépe a u přáníček k svátku to není jinak. Je Vlastimila vaše kamarádka, co se rád zasměje? To by se jí mohly líbit tyhle vtipné básničky. Další výhoda je, že se vám vejdou i do textové zprávy a můžete tak popřát hned.

Dnešní oslava zase bude síla, slaví totiž naše milovaná Vlastimila. Na tuhle noc budeme všichni dlouho vzpomínat, a domů půjdeme až budou v klubu zavírat. Vlastimilo, přejeme ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše drahá Vlastimila, to už abys do baru za námi zamířila. Už se na tebe všichni moc těšíme, až to spolu pořádně divoce oslavíme! Vlasti, moc si užij dnešní den!
Dneska zase protančíme noc celou, budeme totiž slavit s naší Vlastimilou. Protančíme spolu aspoň dvoje střevíce, na to se těšíme asi nejvíce. Vlasti, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jak slaví jmeniny naše milá Vlastička, to padne více jak jedna sklenička. Nesmíme si ale dát zase až moc vína, ať na nás ráno nečeká kocovina. Vlastimilo, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková krabice ke svátku s kytkami, čokoládou a plyšovými medvídky.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Vlastimilu

Myslíte, že by oslavenkyně dala přednost spíše milému, jednoduchému a upřímnému blahopřání? Tady jich najdete spoustu, stačí si jen vybrat. Gratulaci můžete napsat do papírového přání, tam bude vypadat obzvláště hezky. Radost ale udělá i textová zpráva.

Drahá Vlastimilo, všichni na tebe moc myslíme a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme jen to nejlepší! Snad se zase brzy setkáme a oslavíme to spolu. S láskou …
Naše milá Vlastimilo! Z celého srdce ti chceme popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty se stále jen usmívala a radovala se ze života. Užij si ten nejkrásnější svátek!
Vlastimilo, myslíme na tebe už od rána a snad jsme první, kdo ti přeje k jmeninám! Přejeme ti ať si dnešní den pořádně užiješ a oslavíš ho tak, že na něj nikdy nezapomeneš! Krásný svátek ti přejí …
Milá Vlastimilo, tento významný den jen tady jen jednou do roka a proto si dopřej všeho, co máš ráda! Bude to dort, přípitek a nebo oboje? Hlavně si dnešní dne pořádně užij!
Naše milovaná Vlastimilo! Z celého srdce ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody, štěstí a kouzelných chvilek! Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Drahá Vlastimilo, sice nás od sebe dělí velká dálka, ale i tak na tebe stále moc myslíme a přejeme ti aby jsi byla stále jen usměvavá, veselá a šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …
Dneska má svátek naše nejdražší Vlastimila a my ti chceme za celou naši rodinu popřát spoustu nádherných zážitků, moře lásky, hromadu štěstí a také aby se ti splnilo, vše, co si přeješ! S láskou …
Všechno nejlepší k jmeninám, naše milá Vlastimilo! Přejeme ti jen to nejlepší a hlavně aby se ti nikdy neztratil úsměv z tváře. Nejbáječnější svátek ti z celého srdce přejí …

Obrázkové GIF gratulace

Nejsou básničky a nebo text to, co hledáte? Blahopřání k svátku pro Vlastimilu může být i obrázkové. A tyhle obrázky nejsou jen tak nějaké! Vybrali jsme ty, které se k tomuto dni hodí výborně a rozhodně potěší. Odeslání není nic složitého. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně si užij dnešní oslavu!

GIF přání k svátku oslavující slečna.
zdroj: giphy.com

Na tebe, Vlastimilo!

GIF přání k jmeninám holka se skleničkou šampaňského.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe, Vlastimilo!

GIF blahopřání k jmeninám tanečník na pláži.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku tančící červená postavička.
zdroj: giphy.com

Vlasti, užij si dnešní oslavu!

GIF přání k svátku oslavující pár s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Už jste někdy zkoušeli vyrobit přání doma? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Takové blahopřání k jmeninám Vlastimile rozhodně vykouzlí úsměv na rtech. A není třeba se bát, samotná výroba je velmi snadná a rychlá. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle video, které vás navíc navede krok za krokem. Pak už jen stačí dovnitř napsat  básničku a nebo text dle vašeho výběru a krásný dárek je hotový.

Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám Vlastimile líbit? Svátek máme jen jednou do roka, tak stojí za to jí udělat radost.

Zajímavosti o jméně Vlastimila

Tohle krásné jméno nosí v České republice 2387 žen a řadí se tak na 154. příčku co se týče oblíbenosti. 

Jméno má svůj původ ve staročeštině a zle ho přeložit jako “milující svou vlast”.

Možná vás to překvapí, ale je považováno za obdobu původem latinského jména Patricie.  

Tohle jméno najdeme i ve slovenštině a nebo srbochorvatštině.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X