Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Drahomíru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. července a svátek slaví Drahomíra. 

Zapomněli jste přání vymyslet nebo nevíte jak přání k svátku Drahomíře napsat?

Ukončete své trápení, protože vám přinášíme spoustu inspirace.

Ať už tedy hledáte vtipný obrázek nebo láskyplnou básničku, rozhodně od nás neodejdete s prázdnou. 

A co víc? Kopírovat, upravovat a posílat u nás můžete zcela zdarma!

Klasická přání k svátku pro Drahomíru

Máte pocit, že by udělala oslavenkyni radost spíše jednoduchá gratulace, která je však plná vřelé lásky a radosti? Na to jsme mysleli a napsali jsme jich hned několik. Pro odeslání vybraného přáníčka stačí jen text zkopírovat, podepsat se na konec a můžete posílat!

Milovaná Drahomíro, máš jmeniny! Sfoukni svíčky a něco si přej! Přeji ti, ať se ti splní všechna přání a sny, které si přeješ dnes k jmeninám i v průběhu celého roku. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milá Drahuše, dnes je tvůj svátek. Přeji ti den, týden, měsíc a rok nekončících možností, zážitků a neomezeného štěstí. Na všechny okamžiky, které teprve přijdou! Všechno nejlepší ti srdečně přejí …
Drahomíro, přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám. Nezapomínej, žádná hora není příliš vysoká, žádná řeka příliš široká, žádný sen není příliš velký. Letos vyjdi ven a uchop své cíle pořádně oběma rukama. Nádherný den ti přejí …
Drahuško, i když by se to mohlo zdát zlé, že jsi zase o rok starší, tak to je právě naopak! Jmeniny jsou ideální příležitostí zastavit se, zamyslet se a slíbit si další skvělý rok plný dobrodružství. Báječný svátek a lásku přejí …
Nejmilejší Drahomíro, přejeme ti šťastné prožití tvého svátku. Snad letos dosáhneš toho, co si zasloužíš, a my víme, že si zasloužíš to nejlepší v každém ohledu! Pamatuj, že tvůj úspěch závisí jen a jen na tobě. Láskyplný svátek ti přejí …
Milá Drahuško, všechno nejlepší k jmeninám! Jsi zase o rok starší, ale víme, že srdcem zůstaneš navždy mladá. Dnes jsi nejstarší, jaká jsi kdy byla, a nejmladší, jaká ještě někdy budeš, tak si této chvíle važ! Pozdrav a pusu posílá …
Přání k svátku se svobodnou holubicí.
pixabay.com

Přání pro babičku

Na maminky se nesmí zapomínat a to hlavně když slaví tak speciální událost, jako je svátek! Máte výjimečnou možnost jí poděkovat za všechny krásné věci, které pro vás udělala, jak tu vždy pro vás byla v dobrém i špatném a hlavně za to, jaká úžasná maminka vlastně je. Tak na co čekáte, pojďte vybírat!

Má nejdražší maminko, po celý život mě tvé cenné rady vedly k rozvoji a bezpečí. Tvá slova jsou mým vodítkem a tvá láska je pro mě tím nejcennějším. Nyní je má příležitost poděkovat ti za vše, co jsi pro mě udělala. Všechno nejlepší k svátku.
Jen supermáma může dělat všechny své povinnosti, a přitom vypadat každý den úžasně! Všechno nejlepší k jmeninám mamince, která stále jenom mládne! Mám tě moc ráda, mami.
Mami, v mém srdci není nikdo jiný, kdo by tě mohl nahradit. Jsem šťastná, že jsem našla tu nejlepší mámu na celém světě. Vždycky pro mě zůstaneš maminkou číslo jedna, bez ohledu na to, jak daleko budu od tebe. S láskou tvá …
Má milá maminko, každé ráno, když se probudím, ti vždycky děkuji. Tvá dokonalá výchova, tvé srdce, tvá láska a tvé city mi toho hodně daly. Ty jsi ta, která mě bezpodmínečně miluje. Budeš vždycky moje milovaná maminka a přeji ti všechno nejlepší k svátku.

Ať už si přejete popřát hezký den svému partnerovi, kamarádovi či kolegovi, naše přáníčka ke krásnému dni potěší opravdu kohokoliv!

Básničky k svátku pro Drahuši

Líbí se vám veršovaná přáníčka, ale nejste zrovna rození básníci? Ani jimi být nemusíte, protože takových krásných básniček speciálně pro Drahomíru jsme napsali hned několik. Vaším jediným úkolem tedy je, udělat s ní oslavenkyni pořádnou radost!

Dnes máš svátek, Drahuško, má milovaná beruško. Přeji ti štěstí, zdraví a ještě více lásky, a ať jedině ze smíchu máš vrásky. Přeji ti ty nejbáječnější jmeniny!
Naše milovaná Drahomíro, co tě v tomto roce překvapilo? Co dělalo ti radost nebo starosti, čeho bylo málo a čeho zase dosti? Ať už jsi měla rok jakýkoliv, přejeme ti, ať ten další předčí všechny tvé představy. Přejeme ti překrásný svátek!
Dneska je svátek Drahušky, a proto ti přejeme, ať vyhnou se ti těžké životní zkoušky, a spolu radostně se smějeme. Všechno nejlepší k jmeninám!
Naše milá Drahomíra, se z čista jasna v kalendáři objevila. Chtěli bychom ti přát velice, ať užíváš si s úsměvem života, v tvém srdci je jen radost a dobrota, a všichni tě mají rádi nejvíce. Drahuško, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše milovaná Drahuška, vždy září jako světluška. To světlo nám do života vnáší, s ní je pocit jako když se člověk vznáší. Tak si dej dnes skleničku na to tvoje zdraví, hlavně ať tě ten šílený život baví. Přejeme ti nádherný svátek.
Za zády i ve městě se nám šušká, že svátek bude mít Drahuška. Proto přejeme ti den plný lásky a dobré nálady, pořádně to oslav s rodinou i kamarády. Přejeme ti s láskou báječný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky jsou dokonalou volbou snad pro každého oslavence. Víte však, že je Drahomíra rozený smíšek a nikdy se s ní nenudíte? Tak to budou perfektní tyhle vtipné veršované gratulace, které ji rozesmějí a pobaví. Pošlete ji klidně hned!

Držet krok s někým jako Drahuška, je kamarádi teda fuška. Je to žena, po které snadno zatoužíš, a jaká je to kráska! Však zeptej se, zda si ji zasloužíš, protože je čistá jako hvězda nebeská. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska musíme pořádně zapít, ty tvoje hezké jmeniny. Snad tě nikdy nebude život trápit, A dneska se budeš náramně bavit. Drahuško, moc si užij dnešní den!
Dneska se budeme skvěle mít, budeme tančit, budeme pít. Snad nikdy nebudeš muset tvrdě dřít, a splní se ti vše, o čem budeš snít. Ale první oslavy, které překonají všechny tvé představy. Všechno nejlepší k jmeninám, Drahomírko!
Naši milované Drahušce, přejeme, ať se její divoké srdce, nikdy ve světě neztratí, ani když vínečko se vytratí, taky aby byla plná lásky, a překonala nepřekonatelné překážky. Drahuš, všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Necítíte se dnes na posílání dlouhých textů? Řekněte všechna svá slova pomocí pohyblivých obrázků, speciálně vybrané pro jmeniny. Pokud nevíte který si vybrat, pošlete třeba všechny, protože každý má něco do sebe a vaše přání udělá veselé a originální.

GIF přání k svátku s vtipnými zvířátky.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tančícím mužem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku se srdcem posílajícím lásku.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s veselými animovanými dětmi.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Chtěli byste poslat Drahomíře blahopřání k jmeninám, ale zároveň jí dát i hezký dárek? Co takhle to zkombinovat! S tím vám právě pomůže vlastnoručně vyrobené přáníčko, které si můžete udělat podle sebe, vložit do něj city a snahu, a následně dovnitř napsat to nejkrásnější věnování. Pro případ, že nevíte kde začít, jsme pro vás našli krásné video, kde se vše o výrobě přáníček dozvíte. Tak hurá do práce.

Zajímavosti o jméně Drahomíra

Slovanský původ doprovází tohle krásné jméno.

Také významem se může pyšnit, protože se vykládá jako “ta, které je drahý mír”, “ta, která má ráda svět” a taky “mírumilovná”.

Žena tohoto jména mí tedy ráda svět, pořádek a má kladné vlastnosti.

18035 žen se jménem Drahomíra kráčí po České republice.

Mezi významné nositelky se zapsaly například české herečky Drahomíra Vlachová, Drahomíra Kočová nebo Drahomíra Hofmanová.

Nesmíme také zapomenout na českou režisérku a scénáristku Drahomíru Vihanovou.

Doufáme, že jste nějaké pěkné přání k jmeninám Drahomíře poslali a udělali jí dnes radost.

Važme si toho, co máme, protože nikdy nevíme co nastane zítra.

A jaké přání se vám nejvíce líbilo?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X