Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Leontýnu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 13. ledna a svátek má Leontýna.

Víte už, jaké přání k svátku Leontýně pošlete?

Jestli si stále nejste jistí, jaké přáníčko vybrat a potřebujete načerpat inspiraci, tak jste tady správně!

Připravili jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky.

Všechna přání jsou zcela zdarma a výběr je jen na vás!

Klasické gratulace k jmeninám

Preferujete tradiční decentní a milé přáníčko k svátku? Z těchto krásných textů si určitě vyberete to pravé, přímo pro vaši Leontýnu. 

Skvěle se bude vyjímat buď v klasické zprávě, a nebo například v papírovém přáníčku, které jí můžete sami vyrobit.

Leontýnko, ze srdce ti chceme popřát, aby jsi byla vždy moc spokojená, šťastná a aby tě neštěstí obcházelo obrovským obloukem. K tomu samozřejmě hodně štěstíčka, lásky a zdraví! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Leontýnko, doufáme, že se ti tvůj velký, sváteční den povede přesně tak, jak sis ho představovala. Je to tvůj den! Tvou jedinou povinností je se bavit a usmívat! Všechno nejlepší k svátku.
Naše drahá Leontýnko, jsi naše zlatíčko a k dnešnímu svátku ti z celého srdce přejeme, aby se ti vyplnila všechna tvá tajná přání a vždy byla šťastná. Ať tě všude provází štěstí a pohoda. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Milá Leontýnko, snad sis nemyslela, že bychom někdy na tvůj svátek mohli zapomenout. Přejeme ti spoustu lásky, pohody, štěstíčka a hlavně zdraví. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Drahá Leontýnko, i když ti dnes nemohu popřát osobně, tak ti přeji, ať se ti v životě dějí vždy jen ty nejkrásnější věci, ať jsi šťastná, zdravá, veselá a nikdy tě neopouští ten tvůj nádherný úsměv. Všechno nejlepší k svátku, mám tě moc ráda!
Milá Leontýnko, z celého srdce ti přejeme, ať se ti dnešní den vydaří přesně tak, jak si přeješ. Nezapomeň ho trávit s lidmi, které máš ráda. Myslíme na tebe a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše milovaná Leontýnko, rok se s rokem sešel a my ti opět můžeme popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Ať se ti v životě daří všechno, co si jen vysníš a ať jsi vždy zdravá a spokojená. Máme tě rádi!
Leontýnko, dneska máš opět po roce svůj svátek a my ti k němu chceme ze srdce popřát hodně lásky, štěstí, úsměvů a pohody. Dnešek si užij naplno! Nejkrásnější svátek ti přejí …
Fotografie růžově rozkvetlých stromů.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Leontýnu

Hledáte spíše něco speciálnějšího? Básničky jsou skvělá volba již po desetiletí! Navíc veršované blahopřání k svátku Leontýně určitě udělá radost.

Všechny básničky jsme napsali speciálně pro vaši oslavenkyni, takže si jednoduše jen vyberte, která se vám líbí nejvíce!

Stačí ji jen zkopírovat a odeslat!

Na mém stolním kalendáři, tvé krásné jméno jasně září. A já ti k tvým jmeninám, srdečné blahopřání posílám. Že mám tě ráda, to ty víš, nechť splní se ti vše o čem sníš! Všechno nejlepší k svátku, Leontýnko!
Všechno nejlepší, Leontýnko, k svátku, ať navždy mám tak skvělou kamarádku. Hodně lásky, štěstí, zdraví, ať každý je k tobě laskavý. Ať sluníčko tě každý den hřeje, to všechno ti … přeje!
Ještě než dnes půjdu spát, chci ti k svátku blahopřát. Probouzej se z krásných snů, do ještě nádhernějších dnů. Všechno nejlepší k svátku, Leontýnko!
Nechť láska tě v životě vede, a nad hlavou máš modré nebe, ať jsi, Leontýnko, navždy šťastná a provází tě láska slastná. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dnes oslavíme svátek tebe, nad hlavami modré nebe. Skleničky nám krásně zní, když přejeme ti do dalších dní. Hodně štěstí, zdraví, lásky, a ještě pár let žádné vrásky! Všechno nejlepší, Leontýnko!
Dnešní svět se krásně směje, když každý ti dnes štěstí přeje. Já ti přeji pohodu a vždycky dobrou náladu. Všechno nejlepší k svátku, Leontýnko!
Tvůj svátek je jen jednou v roce, tak ať dnes držíš sklenku v ruce. Přeju ti já hodně lásky, zdraví, štěstí, žádné vrásky! Všechno nejlepší ke jmeninám, Leontýnko!
K tvému svátku ti chci přát, ať každý den se máš čemu smát. Abys nikdy neměla důvod k smutku, smích tě ochrání od zármutku! Všechno nejlepší k svátku, Leontýnko!

Veselá přání pro Leontýnu

Nechte dneska formality stranou a pošlete gratulaci k svátku Leontýně ve formě těchto vtipných přáníček. Rozveselte oslavenkyni na její velký den! S těmito přáními se vám to zaručeně povede! 

Nezapomeňte přidat nějaký veselý dáreček a recept na dokonalé blahopřání máte na světě.

I když máme svátek každý den, dneska není jednou jen! Leontýnka dneska slaví, jak už nám náš kalendář praví. Přejeme jí štěstí, lásku, pohodu, a k úsměvu spoustu důvodů!
Slivovice, vodka, rum? Zavolejte přátelům! Pořádně si připijeme, možná se i opijeme, však má svátek Leontýnka, tak proč zůstat jen u vínka? Všechno nejlepší!
Srdečně ti oznamujeme, že dneska pořádně oslavujeme. Snad nebudeme tě přemlouvat, ať nenapadne tě se vymlouvat. Uděláme večírek, z piva uděláme si knírek! Všechno nejlepší k svátku, Leontýnko!
Dnes bude to pořádná veselka, když svátek má naše Leontýnka! Budeme pít do rána, slavit to jaká jsi krásná dáma. Tak už berte sklenice, užijeme si to velice. Všechno nejlepší ti přeje…
Nechci abys seděla, dnes pořádně si dáš do těla! Až do rána budeme tančit, kdy sousedi už budou jančit. Oni se však připojí, a předají gratulaci tvoji. Všechno nejlepší, Leontýnko!

Vtipná obrázková přání

Přáníčko k svátku pro Leontýnu nemusí být pouze básnička nebo text. Pošlete jí i obrázek! Pokud nemáte náladu nic psát, nemusíte. Tyto obrázky řeknou všechno za vás.

Jsou skvělou volbou pro lidi, kteří mají rádi veselé věci a zábavu!

Odesílání není vůbec těžké. Obrázek jen zkopírujte a pošlete oslavenkyni.

Oslavující ptáček s rukama.
giphy.com
Oslavující muž v davu.
giphy.com
Tančící oslavující muž.
tenor.com
Oslavující babička s brýlemi.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Tak s tímhle přáníčkem Leontýnu zaručeně ohromíte. Není nic krásnějšího, než když si dáte ten čas a přání k svátku Leontýně vlastnoručně vyrobíte

Nevíte jak? Není problém! Příprava potrvá pouze pár minut vašeho času a budete potřebovat pouze papír a pár kreativních potřeb.

Vyrobte oslavenkyni přání, na které skutečně nezapomene!

Věříme, že naše přáníčka Leontýně líbila.

Ať už jste vybrali text, básničku, obrázek nebo jste dokonce vyrobili přáníčko z papíru, tak nejdůležitější je, že jste si na oslavenkyni vzpomněli!

Svátek je jenom jednou do roka, tak proč si ho nezpříjemnit hezkými slovy a třeba dárečky od srdce?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X