Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Luďku na jednom místě. Vyberte si!

Vytvořte to nejkrásnější přání k svátku Luďce! 

Že nevíte, jak na to? Nevadí! 

Na následujících řádcích najdete textové gratulace pro přátele, partnerky, rodinu i kolegyně. Najdete zde také obrázkové gratulace a pohyblivé gify nebo zajímavosti o jméně Luďka, jako například to, jaký je původ jména nebo jeho význam.

Už víc neváhejte a užijte si příjemné čtení! 

Gratulace ke jmeninám pro Luďku

Luďka je vaší kamarádkou, kolegyní nebo někým z rodiny?

V uvedených přáníčkách jistě najdete takové, které bude přesně vystihovat, co chcete oslavenkyni sdělit. 

Pusťte se do vybírání! 

Na další větší, lepší a úžasnější roky! Ať se ti letos splní každé přání a ať prožíváš jen štěstí a lásku. Všechno nejlepší k svátku, Luděčko!
Luďko, jsi vším, čím se snažím být. Jsi silná, krásná a odvážná. Nemohu ti složit větší poklonu, než když řeknu, že mi v mnohém připomínáš naši maminku. Mám tě ráda, sestřičko a přeji ti vše nejlepší!
Mít tak fenomenální kamarádku, jako jsi ty, to je vzácný dar. Jsi ten typ člověka, který lidi zahaluje svou vřelostí, a já mám to štěstí, že jsem součástí tvého života. Krásný sváteční den, drahá!
Jsi dobrý člověk a úžasná kamarádka. Svět je lepší, protože ses narodila. Všechno nejlepší ke jmeninám mé nejdražší přítelkyni, která mi do života vždy přináší radost a smích!
Kdykoli se ztratím nebo mám strach, vím, že ti vždycky můžu zavolat a ty mě vezmeš za ruku a ukážeš mi cestu. Všechno nejlepší ke jmeninám úžasné ženě, která mě nikdy nenechá na holičkách a jen mě povznáší!

Pokud jste si nevybrali z uvedených textů, můžete prozkoumat další přání k svátku pro ženy, která jsou dámám psána na míru.

Sváteční přáníčka z lásky

Jen dobré pocity a příjemné okamžiky by měla oslavenkyně v den svých jmenin zažívat. A co je příjemnějšího než vědomí, že vás má někdo rád? 

Pogratulujte Luďce jednou z krásných zamilovaných gratulací! 

Naše láska každým dnem sílí a já jsem za to navždy vděčný. Všechno nejlepší té nejlepší ženě na světě!
Všechno nejlepší ke jmeninám té nejvíc sexy ženě na světě! Miluji tě a děkuji ti za všechny okamžiky, které s tebou mohu sdílet.
Každé ráno se s tebou probouzím a je to ten nejlepší způsob, jak začít svůj den. Jsem nadmíru požehnaný, že tě mám po svém boku. Všechno nejlepší, zlatíčko!
Možná jsou to tvoje jmeniny, ale já se cítím, jako by byly moje, protože mám ten nejlepší dárek, a to tebe! Přeji ti fantastické prožití jmenin, lásko!
Tvé tělo je říše divů a já miluju každý jeho centimetr. Přeji ti ten nejlepší svátek, protože si nic menšího nezasloužíš. Všechno nejlepší, lásko!

S láskou se odjakživa pojily verše. Proč tedy ke svému vyznání nepřidat Luďce básničku k svátku a příjemně tak oslavenkyni nepřekvapit?

SMS přání k svátku Luďce

Jste od oslavenkyně v den jejích jmenin daleko a nemůžete jí popřát osobně? 

Nebo se snad v tyto dny nemáte ve zvyku potkávat? 

Nevadí! Vezměte do ruky mobil a jednoduše pošlete Luďce krátkou SMSku, která jí dá najevo, že na ni v její důležitý den myslíte. Uvidíte, že ji moc potěšíte.

Je mi moc líto, že se mi v den tvých jmenin nepodaří být ve tvé společnosti. Dělí nás sice vzdálenost, ale můžeš se vsadit, že v mém nitru jsi mi každý den velmi blízko. Všechno nejlepší k svátku, Luďko!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že máš dnes krásný den. Moc se těším, až se zase uvidíme.
Ludi, přeji ti, aby sis dnes vytvořila mnoho krásných vzpomínek, ke kterým se budeš ráda vracet. Posílám ti všechnu svou lásku. Všechno nejlepší!
Přeji ti vše nejlepší k svátku a do dalšího roku ti přeji, aby byl plný vzrušujících zážitků a zábavy. Vše nej!
Mnoho štěstí ke tvým jmeninám! Doufám, že tvůj výjimečný den bude plný blízkých a oslav! Mrzí mě, že s tebou dnes nemůžu být osobně, ale však my si to vynahradíme. Krásné jmeniny!

Přidejte do své SMSky vtipné sváteční přáníčko a rozveselte oslavenkyni den!

Obrázková přáníčka a gify k svátku

Vyšperkujte svou gratulaci jedinečným obrázkem, který odpovídá svým vzhledem měsíci, ve kterém slaví Luďka jmeniny. 

Ke svému textu můžete připojit také pohyblivý gif, který oslavenkyni vykouzlí úsměv na tváři.

Barevné nafukovací balónky s usmívajícími se obličeji a přáním k svátku Luďce.
zdroj: unsplash.com
Siluety tancujících žen při západu slunce s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Ruce dívek spojujících se do tvaru srdce s přáním k svátku kamarádce.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se také na další obrázkové sváteční gratulace, ze kterých můžete vybírat.

Pohyblivé gify 

Gif s ženou ležící na lehátku v bazéně.
zdroj: giphy.com
Barevný pohyblivý obrázek k svátku s tancujícím dráčkem a kuřátkem na pláži.
zdroj: giphy.com
Načítající se animovaný gif s piknikovou dekou plnou narozeninových dobrot a dortem s nápisem "Hot girl summer".
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Luďka

Jméno Luďka je slovanského a germánského původu. Jedná se o ženskou podobu jména Luděk a o zkrácenou podobu jmen Ludmiła a Ludwika. Jméno můžeme přeložit “slavná válečnice”

Slavnými nositeli mužské obdoby jména byl Luděk Alois Marold (1865–1898), což byl český malíř a ilustrátor, známý především svým panoramatem zobrazujícím bitvu u Lipan. Jedná se o největší obraz v České republice, který má v současné době vlastní pavilon na Výstavišti a Praze. 

Luďkám numerologie přisuzuje číslo čtyři a jejich barvami jsou zelená, modrá a oranžová

Ženy s tímto jménem jsou velmi otevřené ostatním lidem, jsou přátelské a důvěřivé. Díky své dobré a důvěřivé povaze však mohou být často využity neupřímnými lidmi. 

Luďky jsou velmi schopné, pokud zapomenou na své komplexy a začnou si věřit. V případě, že se budou řídit vlastní intuicí, bude se jim dařit na každém kroku. 

Ženy jménem Luďka jsou skvělými kamarádkami, které vám vždy podají pomocnou ruku a nabídnou rameno na vyplakání, bude-li to potřeba. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Luďka mohou být Luděčka, Lůďa, Luděnka, Ludka, Ludička, Bludička, Lu, Luďa a další. 

A kdy má svátek Luďka? Poblahopřát oslavenkyním ke jmeninám můžete 26. srpna.

Mužskou obdobou jména je Luděk. Znáte nějakého? Pak mu můžete pogratulovat některým z přání k svátku Luďkovi.

Přání k svátku Luďce můžete vyplnit nejen textem, ale také nápaditým obrázkem, který skvěle vystihuje atmosféru měsíce, ve kterém slaví oslavenkyně jmeniny. 

Pokud chcete přáníčko poslat elektronicky, můžete ke svému textu přidat pohyblivý gif a využít možností e-mailu, MMSky nebo sociálních sítí. 

Chcete-li, aby byla vaše gratulace jednou z nejoriginálnějších, zakomponujte do svého přáníčka nějakou ze zajímavostí o jméně Luďka, jako například, odkud se jméno vzalo, co znamená a jaká je charakteristika žen s tímto jménem.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X