Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zoru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. ledna a svátek slaví Zora.

Pokud nějakou znáte, jistě si přejete jí udělat radost.

A my vás ujišťujeme, že krásné přání k svátku Zoru rozhodně potěší.

Proto jsme napsali ta nejkrásnější přáníčka, básničky a obrázky, se kterými vám usnadníme trochu hledání.

Tvorba přání je mnohdy náročná, a proto vám tohle vše nabízíme zcela zdarma!

Které si asi vyberete?

Klasická přání k svátku pro Zoru

Myslíte, že by dala vaše oslavenkyně před verši přednost hezkým, milým a upřímným přáníčkům? Na to jsme taky mysleli dali jsme dohromady ty nejkrásnější klasické gratulace k svátku. Můžete je poslat jen jako rychlou sms zprávu a nebo je napsat do papírového blahopřání, které si s námi můžete vyrobit

Milá Zorinko, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno, a proto ti chceme z celého srdce popřát zdravíčko, štěstíčko, pohodu a hlavně lásku. A taky to nezapomeň pořádně oslavit. Ten nejkrásnější svátek ti z lásky přejí …
Naše milovaná Zorko, celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje k tvému svátku lásku, zdraví, úspěchy a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře a ty byla vždy usměvavá jako jsi teď. Užij si si dnešní jmeniny!
Dneska mají svátek všechny Zorky a my té naší nejmilejší a nejkrásnější přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Překrásný svátek ti dnes ze srdce přejí …
Naše nejdražší Zorko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři, a my ti chceme k tvému svátku z celého srdce popřát jen to nejlepší. Ať jsi spokojená nejen v den tvých jmenin, ale v průběhu dalších dní. Užij si dnešní den!
Naše nejmilejší Zorko, po roce je tady opět tvůj sváteční den, a proto doufáme, že se dneska budeš jen bavit, usmívat se a radovat. A taky že si dáš kousek toho nejlepšího dortu! Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Zorinko, nemusíš se bát, že bychom na tvůj svátek zapomněli. Moc na tebe myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, peněz a taky nekonečného štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Přáníčko k svátku s růžemi.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Cítili jste se někdy zamilovaní až po uši? Pokud ano, tak rozhodně víte, jak nádherný je to pocit. No a jestli je zrovna Zora vaše osoba, o které nemůžete přestat přemýšlet, vyznejte jí lásku zrovna v její svátek pomocí zamilovaného přáníčka k svátku. Které si asi vyberete?

Má nejmilejší Zorinko, miluji tě z celého mého srdce. Zachovejme si to, co máme, protože mnoho lidí po celý svůj život není schopno vybudovat takový úžasný vztah, jako máme zrovna my. Jsem s tebou ten nejšťastnější muž na světě. Přeji ti krásný svátek. S láskou tvůj …
Má milovaná Zorinko, k tvému svátku bych ti chtěl říct, jak moc tě miluji. Nechci bez tebe usnout, nechci bez tebe jíst, nechci bez tebe žít, jsi moje všechno! Užij si dnešek přesně tak, jak si přeješ. S láskou jen tvůj …
Má nejdražší Zorinko, kdybych si měl vybrat, zda tě budu milovat, nebo budu dýchat, použil bych svůj poslední dech, k tomu, abych řekl, že tě miluji. Avšak mám v plánu žít ještě dlouho a doufám, že si spolu vytvoříme mnoho krásných vzpomínek. Krásný svátek ti přeje tvůj …
Má lásko, Zorinko, to, že jsem se do tebe tak rychle zamiloval ani nevím, kdy se stalo. Vím však jen to, že je to nejlepší, co se mi kdy v životě mohlo stát. Miluji tě a přeji ti krásný svátek. S láskou tvůj …

Nenašli jste pro vaši oslavenkyni to pravé? Nezoufejte a podívejte se na další přáníčka k svátku pro ženy!

Básničky k svátku pro Zoru

Veršované gratulace se líbí všem a proto s touto volbou rozhodně nic nezkazíte. A vůbec nevadí že nejste zrovna básnické střevo, originální verše přímo na míru oslavenkyni jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat básničku kterou jí dneska vykouzlíte úsměv na tváři.

Bez Zorky nikam ani krok, pokud chcete se smát jako cvok. Je to holka vskutku vtipná, krásná, milá, taky chytrá. A proto jí přejeme, ten nejsladší úsměv na tváři, a ať se jí vždycky vše vydaří. Zorinko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska se měníme v básníky, když je svátek naší milované Zorinky. Snad vykouzlí ti přání úsměv na tváři, a všechno, co si budeš přát se ti vydaří. Zorinko, přejeme ti překrásný svátek!
Už uběhl nám zase rok, to nám ten čas rychle utíká. V kráse udělala velký skok, naše milovaná Zorinka. A k svátku přejeme jí jen to nejlepší, snad ji naše přáníčko aspoň trošku potěší. Zorko, přejeme ti báječné jmeniny!
Naše milovaná Zorinko, víš, že jsi našich životů sluníčko? Pokud ne, tak už to víš, snad užiješ si dnešek nejvíc! Zorinko, všechno nejlepší k svátku!
Nejraději bych ti poslal kytičky, protože je dnes svátek mé Zorinky. Posílám ti zatím jen tohle přáníčko, osobně ti dám kytičku i čokoládové srdíčko. Zorinko, přeji ti nejkrásnější jmeniny!
Zorinko přeji ti velice, ať je tvůj jmeninový den plný úsměvů, přáníček ti dnes přijde co nejvíce, a je ti každý den do zpěvu. Všechno nejlepší k jmeninám, Zorko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Zoru rýmované, ale také si přejete, aby se u něj i zasmála a pobavila? Podívejte se na tyhle básničky, jsme si jisti že s nimi se vám to rozhodně povede. A navíc se vám vejdou i do textové zprávy. Zkuste je taky doplnit o veselý animovaný obrázek!

Dneska je svátek Zorinky, tak snad nebudou nás zítra bolet hlavinky. Protože svátek takové krásky se musí pořádně oslavit, a ty, oslavenkyně, se musíš náramně bavit! Zorko, všechno nejlepší k svátku!
Ženě jménem Zorka, rozhodně nuda nic neříká. A to ani v její svátek, však ona nezná ani zmatek. Zorka však ví jak se pořádně bavit, a proto s ní její svátek budeme pořádně slavit! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Zorinko!
Až do rána nám bude hrát muzika, má přece svátek naše milovaná Zorinka. Před tančením si dáme sladký přípitek, ale neboj se, že bychom se opili jak dobytek. Zorinko, všechno nejlepší k svátku!
Oslava je vskutku veliká, když svátek slaví naše milovaná Zorinka. Však připrav se večer na náš společný tanec, dneska oslavy tvojí nebude konec! Zorko, přejeme ti ten nejlepší svátek!

Jestli si má pár z vašeho okolí říct to svoje „Ano.“, překvapte je milým přáním pro novomanžely!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Zatím jste nic nevybrali? A co letos vynechat básničky a texty a popřát Zoře obrázkem? Tyhle animované obrázky se navíc k svátku hodí výborně a rozhodně jí udělají radost. Samotné odeslání zvládnete za pár vteřin. Stačí jen vybrat obrázek který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat. A pokud jej nechcete posílat samotný, doplňte jej o milé přáníčko!

GIF přání k svátku s nadšenou kreslenou postavičkou z Frozen.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s ťuknutím se sklenicemi šampaňského.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s nadšenými oslavujícími lidmi.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s medvědem rozdávající objetí.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali nakonec a věřte, že takové blahopřání k jmeninám Zoru přímo nadchne. Samotná výroba není vůbec složitá a zvládnete to za pár minut. Pokud byste však nevěděli jak na to, tak se podívejte na tohle video, kde najdete spoustu inspirace. Do hotového přáníčka už stačí jen napsat gratulaci a nebo básničku pro vaši oslavenkyni. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Zora

Zora je ženským křestním jménem se slovanským původem. 

Vykládá se jako „jitřenka” a také „ranní hvězda”.

Zora je však skvostným jménem pro křehkou ženu

Je jemná a něžná jako ranní červánky, nevinná a průzračná jako ranní rosa. 

Nositelka jména Zora je doslova hvězdou, pro své nejbližší může být i nádhernou a láskyplnou bohyní.

V České republice se jménem září 1734 žen.

Mezi významné nositelky patřila slovanská bohyně krásy – Zora, a také česká herečka Zora Janů.

K současným nositelkám jména patří herečka, moderátorka a zpěvačka Zora Jandová, také herečka Zora Kostková.

Svátek je přece vyjímečná příležitost dát své oblíbené osobě najevo city, a proto by se nikdo neměl držet zpátky.

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X