Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Květoslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. května a jmeniny má Květoslav. 

Znáte nějakého? A už jste mu pogratulovali? 

Pokud nevíte, jaké přání k svátku Květoslavovi poslat, tak jste tady správně. 

U nás najdete celou hromadu přáníček! 

Bude to tradiční a milá gratulace, veselý obrázek a nebo snad básnička

Můžete vybírat a stahovat dle libosti, všechna přání jsou k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Květoslava

Znáte někoho komu by se snad nelíbila veršovaná blahopřání? My taky ne! S takovou gratulací se snad nedá šlápnout vedle. A pokud máte po ruce telefon, můžete jednu takovou poslat v textové zprávě klidně hned. Tak která z nich se vám líbí nejvíce?

To jsou ale skvělé zprávy, náš Květoslav dneska svátek slaví. Proti svítí ti tahle zpráva na displeji, tak oslav dnešní výjimečný den co nejveseleji. Květoslave, přejeme ti nádherné jmeniny!
Určitě budeš mít dneska gratulací nad hlavu, ještě aby ne, je tady den všech Květoslavů. My se k nim také připojujeme, a to nejlepší ti z celého srdíčka přejeme. Květošku, přejeme ti úžasné jmeniny!
Jen to nejlepší ti ze srdce přejeme, k tvému svátku ti moc gratulujeme. Myslí na tebe celá naše rodinka, a ať už se pro tebe konečně najde nějaká milá slečinka. Přejme ti skvělé jmeniny, Květoslave!
Přejeme ti nádherný svátek, Květošku, snad ti tohle přání udělá radost aspoň trošku. Ať splní se ti všechna tvá tajná přání, a taky tvé tužby a očekávání. Přejeme ti báječné jmeniny!
Snad tě tohle sváteční přání rozveselí, a ty si užiješ tento den úplně celý. K tomu přejeme ti i lásku, pohodu, mír a klid, ať se ti splní vše, co si jen umíš představit. Květoslave, přejeme ti krásné jmeniny!
Dívám se koho to máme dneska v kalendáři, tvé jméno tam jasně září. Ať tento den stojí za to, a tobě udělá radost básnička tato. Květoslave, z celého srdce ti přeju hezký svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Květoš veselá povaha a vy ho chcete v tento významný den především pobavit? S těmito vtipnými verši se vám to jistě povede a on se upřímně zasměje! Vybranou rýmovačku můžete poslat klidně hned jako textovou zprávu a nebo vzkaz na sociálních sítích.

Je tady po roce den všech Květoslavů, tak to si žádá pořádnou oslavu. Nebudu ti tady psát dlouhé slohy, prostě dneska si dáš panáka do každé nohy. Květouši, přejeme ti skvělý svátek!
Snad nás nebude ráno bolet hlava, bude se totiž slavit svátek našeho Květoslava. Barmanka už nám to skleniček rum leje, a u toho se na tebe krásně směje. Květoslave, užij si dnešní jmeninovou oslavu!
To zase bude na baru spousta objednávek, svátek má totiž náš Květoslávek. Sejdeme se večer spolu U sudu, a snad letos nebudeme dělat moc velkou ostudu. Užij si skvělé jmeniny, Květoslave!
Na pořádný mejdan se dneska připrav, jmeniny má totiž Květoslav. Tak už na večer leštíme sklenice, a lahví je tady už plná lednice. Přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Oslava svátku z postele s flaškou šampaňského.
zdroj: unsplash.com

Klasická přání k svátku pro Květoslava

Nemusíme posílat vtipy a nebo verše za každou cenu. Občas jsou to právě jednoduché a upřímné gratulace, které udělají tu největší radost. Přesně takových krásných a milých přáníček tady najdete spoustu! Až si vyberete to pravé, tak už ho stačí jen zkopírovat, podepsat a odeslat.  

Náš milý Květoslave, dneska jsou tady tvé jmeniny a my ti chceme k tomuto významnému dni popřát spoustu vyplněných přání, dobré nálady, spoustu úspěchů a taky krásných překvapení. Nádherný svátek ti přejí …
Drahý Květoslave, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy dobře dařilo a ty se na svět stále tak hezky usmíval, jako to děláš teď. Krásný svátek ti přejí …
Květoslave, vím moc dobře, že na nějaké dlouhé proslovy nejsi. Proto ti chci popřát prostě jen všechno nejlepší k tvému svátku! Pořádně si užij dnešní den!
Milý Květoslave, sice nás od sebe dneska dělí velká dálka a nemůžu ti popřát osobně, ale moc na tebe myslím a chci ti popřát jen to nejlepší! Až se spolu zase setkáme, tak to pořádně oslavíme!
Přejeme ti báječné jmeniny, Květoslave! Hlavně tento významný den pořádně oslav, bav se a hoď za hlavu všechny starosti! Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Náš milý Květoslave, ty máš dneska svátek a my ti z celého srdce přejeme abys byl i nadále hlavně veselý, zdravý a šťastný. Moc na tebe všichni myslíme a máme tě rádi. Krásné jmeniny ti přejí …
Rok nám utekl jako voda a z kalendáře už na nás opět kouká tvoje jméno. Přejeme ti spoustu lásky, pohody, dobré nálady a taky lásky. Květoslave, pořádně si užij tento sváteční den!
Květoslavové dneska mají jmeniny a my tomu našemu nejmilejšímu chceme popřát spoustu splněných přání a tužeb, pevné zdraví, kopec lásky a k tomu taky hromadu štěstí a radosti. S láskou …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? To by se vám mohla hodit inspirace na krásná a originální narozeninová přáníčka, kterými zvednete náladu každému oslavenci!

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Květoslava originální? A už jste někdy zkoušeli poslat k jmeninám pohyblivý GIF obrázek? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Našli jsme ty obrázky, které se v tento den výborně hodí a vám už stačí ho jen zkopírovat a poslat. Hotovo!

Květáčku, dneska se dej aspoň jeden kousek na oslavu!

GIF přání k svátku borec leží v hromadě piv.
zdroj: giphy.com

Květoslave, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku oslavující skupinka lidí na mejdanu.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Květoslave!

GIF přání k jmeninám party lebka s čepicí.
zdroj: giphy.com

Už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám pusa k svátku od Disney princezny.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe a tvé zdraví, Květáku!

GIF přání k svátku holka se skleničkou vína v ruce.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové přání k jmeninám Květoslav možná nebude ani čekat! Takto mu totiž dáte najevo, že vám na něm skutečně záleží a že na něho moc myslíte. Pokud jste zatím žádné přáníčko nevyráběli, tak se nemusíte vůbec bát, protože vám to zabere jen chvilku. S inspirací a návodem vám navíc  pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí do hotového přání doplnit vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Zajímavosti o jméně Květoslav

Tohle jméno v České republice nosí 3327 mužů a řadí se tak na 107. příčku oblíbenosti. Ženským protějškem je jméno Květa a nebo Květoslava. 

Jeho původ je slovanský a vznikl jako varianta na jméno Florian. Z latiny ho pak můžeme přeložit jako „kvetoucí“ a nebo „květy oslavující“. 

Významným nositelem jména byl prozaik Květoslav František Sedláček nebo slovenský spisovatel Kvetoslav Florián Urbanovič. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X