Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radomíru na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Radomíře nemusíte složitě vymýšlet! 

Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších textových a obrázkových gratulací, kterými naprosto ohromíte. 

Vybírejte z toho nejlepšího a stahujte pohyblivé gify úplně zdarma! 

Blahopřání ke jmeninám pro Ráďu

Chystáte se oslavit s Radomírou její jmeniny a rádi byste jí předali pár mouder a díků? 

Pak se inspirujte uvedenými texty, ve kterých jistě najdete taková slova, která jakoby vycházela přímo z vašeho srdce.

Dostal/a jsem ten největší dárek na světě, když jsem tě potkal/a a stali jsme se přáteli / staly jsme se přítelkyněmi. Děkuji, že jsi, jaká jsi. Všechno nejlepší k svátku, Radomíro!
Raduško, přeji ti ty nejúžasnější jmeniny! Jsem moc rád/a, že se známe a doufám, že naše přátelství vydrží navždy! Mám tě moc rád/a!
Není většího požehnání než mít v životě někoho, jako jsi ty. Všechno nejlepší ke jmeninám, má nejlepší přítelkyně. Užij si svůj sváteční den naplno!
Nikdy nebudu brát jako samozřejmost, že mám ve svém životě někoho tak úžasného, jako jsi ty. Děkuji, že mi vždycky kryješ záda. Všechno nejlepší, Radomírko!
Přej ti, aby byl tvůj život plný požehnání, štěstí, radosti a splněných tužeb a snů. Mám tě moc rád/a a přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám!

Prohlédněte si také další blahopřání k svátku pro ženy, kterými byste mohli oslavenkyni udělat radost.

Gratulace plné lásky

Jmeniny jsou úžasnou příležitostí k tomu, vyznat se oslavenkyni ze svých citů. 

Jak na to? 

Vyberte si některou z následujících zamilovaných gratulací a udělejte tak Radomíře mnohem krásnější den!

To, jak mě miluješ a jak se o mě staráš, mě nutí zapomenout na všechno a být s tebou v každém okamžiku. A tvé jmeniny jsou tím nejlepším dnem, kdy s tebou mohu být a oslavovat. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku, lásko!
Všechno nejlepší, lásko! V mých očích záříš jako noční obloha a kveteš jako květina. Užij si dnešní den jen podle svého a nenech se nikým a ničím rozhodit. Miluji tě!
Rád o sobě přemýšlím jako o spisovateli. Ale psát tvé jméno na stránky mého srdce je to, co mě dělá šťastným Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Jsi to nejkrásnější umělecké dílo, jaké jsem kdy spatřil. Všechno nejlepší, lásko! Jsem tak šťastný, že mohu být s tebou. To mi věř!
Lásko moje, přeji ti všechno nejlepší k svátku! Přišla jsi do mého života nesoucí všechny ty zářivé barvy a teď jsem na tobě naprosto závislý. Miluji tě!

Chcete ještě více zamilovaných přání k svátku? Pusťte se do čtení!

SMS přání k svátku Radomíře

Je od vás oslavenkyně daleko, ale přesto byste jí rádi dali najevo, že na ni myslíte? 

Pak zvolte rychlou, jednoduchou a pohodlnou formu blahopřání, a to skrze SMS zprávu!

Přeji ti krásné jmeniny, drahá! Kéž se ti i nadále daří na tvé cestě životem a všechny překážky ať ti jdou z cesty. Vše nejlepší!
Když budeš věřit v sebe a ve svou intuici, nikdy nemůžeš udělat chybu. Poslouchej své nitro a dobře se ti povede. Mám tě rád/a! Krásné jmeniny, Radomíro!
Každý večer jsem vděčný/vděčná, že jsi součástí mého života. Přeji ti šťastný sváteční den a děkuji ti, že jsi pro mě tak velkou inspirací!
Ať se ti tvůj sváteční den vyvede podle představ a následující rok, ať je jedním z nejúspěšnějších! Užij si nádherné jmeniny, drahá!
Až budeš slavit další jmeniny, nezapomeň si vzpomenout na ty úžasné jmeniny, které prožiješ dneska. Přeji ti úspěch, radost ze života a spoustu lásky všude kolem. Měj se nádherně, Radomíro. Vše nejlepší!

Znáte nějakého Radka? V takovém případě mu můžete také pogratulovat některým z přání k svátku Radkovi!

Obrázková přáníčka a gify

V dnešní uspěchané moderní společnosti je více než pohodlné a vítané poslat gratulaci skrze e-mail, MMSku, SMSku nebo zprávu či příspěvek na Facebooku nebo jiné sociální síti. 

Tato forma blahopřání je rychlá a velmi pohodlná. 

Stahujte následující obrázkové gratulace a gify úplně zdarma!

Přání k svátku Radomíře na pozadí modré oblohy s letícím nafukovacími balónky.
zdroj: unsplash.com
Velké zapadající slunce za les u jezera s přáníčkem k svátku Radomíře.
zdroj: unsplash.com
Motýl, sedící na luční květině s blahopřáním ke jmeninám.
zdroj: unsplash.com

Podobným jménem, jako má Radomíra, se pyšní také Radoslavové. Znáte nějakého? Poblahopřejte mu nějakou z gratulací ke jmeninám Radoslavovi!

Sváteční gify

Gif s lidmi v kostýmu žirafy tancující na zahradě před rodinným domem.
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s tancujícími seniorkami v kuchyni.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace se dvěma objímajícími se mimoni.
zdroj: giphy.com

Chcete ještě více ozvláštnit svou gratulaci? Pak do ní přidejte Radomíře básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Radomíra

Jméno Radomíra je praslovanského původu a skládá se ze dvou slov, a to “rad – dobře naladěný, šťastný, radostný, veselý” a “mir – mír, klid, mírnost, vesmír, svět”. Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “ochoten uzavřít mír”

Se jménem se můžeme setkat u bulharské obce Radomir, která se nachází v provincii Pernik a má přibližně 23 000 obyvatel. 

V historii můžeme najít Radima Gaudentiuse (česky svatého Radima, polsky Radzima Gaudenty), což byl hnězdenský arcibiskup a první polský arcibiskup. Radim byl nemanželským synem českého knížete Slavníka, a tedy nevlastním bratrem Adalberta Pražského. 

Radomírám numerologie přisuzuje číslo sedm a jejich barvami jsou všechny světlé barvy, převážně ale žlutá

Nositelky jména Radomíra jsou na první pohled milé, laskavé a velmi jemné – někomu se může zdát, že jsou až ustrašené. Nenechte se ale mýlit. Pokud Radomírám o něco jde, dokáží se velmi rychle proměnit z bázlivých žen v ostré a cílevědomé bytosti, které si jdou tvrdě za svým cílem. Pokud se jedná o lásku, skáčou do ní Radomíry po hlavě, protože věří v dobro svého partnera, kterému bezmezně důvěřují. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Radomíra, mohou být Radomírka, Mirka, Míra, Ráďa, Radunka, Raduška, Radka a další. A kdy má svátek Radomíra? Poblahopřát ženám se jménem Radomíra můžete 3. července. Ve stejný den můžete také popřát k svátku Radomírovi.

Říká se vaší Radomíře Radka? Pak jí můžete poblahopřát nějakou z básniček Radce k svátku!

Zjistili jste, jak rychle vytvořit přání k svátku Radomíře. Můžete jej napsat vlastními slovy, použít některý z uvedených textů, nebo se pouze inspirovat a texty upravit dle vlastních představ. 

K textu můžete přidat obrázek nebo pohyblivý gif, kterým odlišíte svou gratulaci od těch ostatních. 

V neposlední řadě můžete své oslavenkyni vyznat v přáníčku lásku a zahřát ji tak u srdce. 

Ať už bude mít vaše gratulace jakoukoliv formu, vždy se ujistěte, že působí optimisticky, radostně a že vykouzlí Radomíře úsměv na tváři!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X