Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kamilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 31. května a svátek slaví Kamila. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? 

Milé přání k svátku Kamile rozhodně zvedne náladu. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, tradiční texty a veselé obrázky

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Kamilu

Rádi byste poslali rýmované blahopřání, ale zrovna vás žádný verš nenapadá? Nemusíte si s nimi lámat hlavu, protože svátečních básniček jsme napsali hned několik! Tyhle jsou navíc přímo na míru oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde.

Právě jsem si uvědomila, že má dneska jmeniny naše milovaná Kamila. Ať jsi stále spokojená a kveteš jako ta nejkrásnější květina, to vše a mnohem více ti přeje celá rodina. Kamčo, přejeme ti báječné jmeniny!
Jsou tady jmeniny naší Kamilky, my jí přejeme aby prožívala samé nádherné chvilky. Měj stále ten krásný úsměv na tváři, a vše co si přeješ ať se ti podaří. Kamilo, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše drahá Kamila, přejeme jí ať je stále veselá, spokojená a milá. Všechny starosti hoď za hlavu, dneska si užívej oslavu a zábavu. Kamčo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, naše milá Kamilo, a doufáme, že tě tohle přání potěšilo. Zatím posíláme jen tuhle básničku, osobně ti pak předáme i růžičku. Kamčo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska má svátek holka naše roztomilá, v kalendáři vidím jméno Kamila. Přejeme ti spoustu radosti, lásky a štěstí, ale taky úspěchů a radosti. Kamilko, pořádně si užij tvůj jmeninový den!
Jsou tady jmeniny naší Kamči, my jí přejeme ať její štěstí a spokojenost nikdy nekončí. Ať tě štěstí a láska životem provází, a tobě nikdy nic neschází. Užij si dnešní svátek, Kamilo!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Kamilu vtipné a aby jí v tento den zvedlo náladu? S těmito básničkami se vám to jistě povede a vy ji pobavíte na celý den. Pokud máte po ruce telefon, tak jí můžete jeden z veršů poslat klidně ihned.

To bývají vždycky ty nejlepší večírky, jak se slaví jmeniny naší Kamilky. Tak sebou hoď, slečinko, aby ti tady nezteplalo vínko! Kamčo, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Dneska bude skvělý večírek kde se hodně zpívá a tančí, musíme oslavit svátek naší Kamči. Na parketě to spolu roztočíme, a pak spolu k baru na panáka zaskočíme. Přejeme ti úžasné jmeniny, Kamilo!
Večer si dáme Aperol s pomeranči, abychom oslavili jmeniny naší Kamči. A že jsi byla celý rok tak hodná, můžeš ho vypít rovnou do dna. Kamilo, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek má naše milá Kamilka, oslava bude zase divoká a velká. Už na tebe čekají plné sklenice a dneska se nám asi nevyhne opice. Kamčo, přejeme ti skvělou jmeninovou oslavu!
Žena v růžových šatech drží balónky ve tvaru srdíček.
zdroj:morninglavender.com

Klasická přání k svátku pro Kamilu

Básničky ani vtipy nejsou to, co by vaše oslavenkyně ocenila? Hledáte spíše tradiční, milé a jednoduché texty, které zahřejí u srdíčka? Takových tady najdete celou hromadu, stačí si jen vybrat. Pak už je doplníte váš podpis a můžete odeslat. Nádherně vypadají také v papírovém blahopřání.

Milá Kamčo, v tento významný den ti chceme popřát lásku, radost, porozumění a taky spoustu nádherných okamžiků s rodinou a s přáteli. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Kamilo, dneska nás od sebe sice dělí mnoho kilometrů a nemůžu ti popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslím a chci ti popřát jen to nejlepší! Až se zase potkáme, tak si dáme skleničku na tvé zdraví!
Dneska slaví svátek všechny Kamily a my té naši nejmilovanější Kamči chceme popřát zdraví, štěstí, lásku, pohodu a taky moře splněných přání. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Kamilo, celá naše rodina ti chce z celého srdce popřát ten nejbáječnější svátek! Hlavně ať jsi stále veselá, usměvavá a spokojená. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Kamčo, chceme ti z celého srdce popřát mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a taky aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a tužby. Krásné jmeniny ti přejí …
Kamilo, kalendář mi dneska připomněl tvé jméno a proto ti chci co nejsrdečněji popřát pevné zdraví, spoustu rodinné pohody, mnoho nádherných zážitků a miliony krásných chvil. S láskou …
Kamčo, rok utekl jako voda a je tady opět tvůj významný den! Přejeme ti spoustu lásky, zdraví, štěstí, dobré nálady a taky úsměvů. Nádherný sváteční den ti přejí …
Svátek dneska slaví Kamily a proto bys měl dnešní den pořád oslavit! A to s těmi, které máš nejraději a tak, jak sis to přála. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …

Chcete vašim blízkým popřát krásné snění? Načerpejte inspiraci a vyberte si z hromady přáníček na dobrou noc.

Obrázkové GIF gratulace

Dalším skvělým způsobem, jak popřát k jmeninám jsou pohyblivé GIF obrázky. S nimi oslavenkyni jak potěšíte, tak pobavíte. Dali jsme dohromady ty, které se k svátku výborně hodí a vy je tak už nemusíte nikdy složitě hledat. Stačí si vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Kamilo!

GIF přání k svátku oslavující lidi na párty.
zdroj: giphy.com

Tento přípitek je na tebe, Kamčo!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Kamilo, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Kamilo!

GIF blahopřání k svátku oslavující kočka s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Kamilo, užij si dnešní svátek!

GIF přání k svátku tančící holka.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Kamilu zaručeně ohromí! Nic totiž neudělá větší radost než dárek, který pro toho druhého vyrobíme sami. A že jste ještě nikdy žádné nevyráběli? Nebojte se, zabere vám to jen chvilku a navíc na tom opravdu není nic složitého. Našli jsme vám tohle krátké video, které vám pomůže jak s postupem, tak s inspirací. Pak už jen stačí napsat minu básničku a nebo text a krásný dárek je na světě.

Které přání k jmeninám Kamče pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, určitě jí uděláte velkou radost.

Svátek je významný den, který máme jen jednou za rok a potěší i rychlá textová zpráva.

Zajímavosti o jméně Kamila

Tohle jméno u nás používá 18 171 žen a tím se řadí na 73. místo v žebříčku popularity. 

Křestní jméno Kamila je latinského původu. Nejčastěji ho spojujeme s latinským slovem „camilla“, které jde vyložit jako „osoba vznešeného původu“. Původně šlo o označení chlapců a dívek, kteří měli díky vznešenému původu právo sloužit posvátnou chrámovou službu. Jméno Kamila tak lze vyložit i jako „služebnice v chrámu“.

Možných výkladů jména je však více. Camillus totiž bylo jméno, které se užívalo jako rodové jméno jednoho římského rodu. Jeho původ je zřejmě etruský. Zde mělo význam „Merkur“. Jméno Kamila tak lze vyložit i jako „božská“, „zářivá“. 

Některé výklady jména nás vede k arabštině. Jméno by překládalo jako „dokonalý“ či „kompletní“.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X