Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. března a svátek má Radek. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Radkovi zvedne náladu. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé?

Načerpejte inspiraci u našich básniček, textů a obrázků. 

Veškerá přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Radka

Líbí se vám verše a rýmy, ale nic vás právě nenapadá a nejste zrovna básník? Tak to ani nemusíte, tyhle přáníčka jsme napsali za vás. Na vás už bude jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce a kterým dneska uděláte radost.

Ať je tvůj dnešní den jako z pohádek, jmeniny má totiž náš milovaný Radek! Přejeme ti lásku a pohodu k tvému svátku, a taky štěstí aby bylo vždy dostatku. Radku, užij si dnešní jmeninový den!
Píšu ti pár milých řádek, svátek totiž slaví naš skvělý Radek! Přejeme ti lásku, zdraví a krásné zážitky, a splněných přání minimálně desítky. Ráďo, přejeme ti úžasné jmeniny!
Radku, krásné jmeniny ti přejí všichni kamarádi, chceme ti říct jak moc tě máme rádi. K tomu ti přejeme taky pohodu a zdraví, snad se dnešní den skvěle oslaví. Radku, přejeme ti nádherný sváteční den!
Čeká tady na tebe přípitek a kremrole sladká, dneska musíme pořádně oslavit našeho Radka. Už tě netrpělivě z okna vyhlížíme, a nemůžeme se dočkat až tě zase všichni uvidíme. Radku, užij si ty nejbáječnější jmeniny!
Přejeme to nejlepší našemu Radkovi, máme tě rádi tak, že to nejde popsat slovy. Snad bude tvůj dnešní den jako z pohádky, a tobě udělají radost následující řádky. Radku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jmeniny má dneska náš Radeček, chceme mu říct, že je to náš miláček. Přejeme ti ze srdce štěstí největší, snad tě tohle milé přání potěší. Radku, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud je Radek váš kamarád, co se rád baví, slaví a hlavně směje, tak by mohla být tahle blahopřání to pravé pro tento sváteční den! Vtipných přáníček tady najdeme hned několik a jistě si vyberete to pravé i vy.

Dneska tady proudem poteče vodka, musíme pořádně oslavit jmeniny našeho Radka. Klidně si na nás můžeš dát i panáka rumu, a za útratu neplatit ani korunu. Radku, užij si tvůj svátek jak nejlépe to půjde!
Už tě volá naše oblíbená hospůdka, dneska přece musíme pořádně zapít svátek našeho Radka. Všichni tady na tebe už čekáme, a těšíme se už si s tebou do nosu dáme. Radku, přejeme ti báječné jmeniny!
To se musí do rána slavit, když je v kalendáři Radek, nejsi přece ještě žádný dědek. Bude to noc hezky divoká, a třeba ti dneska nějaká slečna padne do oka. Radke, přejeme ti úžasný svátek!
Snad nás zítra ráno nebude bolet žaludek, když má svátek náš drahý Radek. Nesmíme to dneska přehánět, a tu lahev hodně naklánět. Radku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárek k svátku pro muže s deníčkem a šálou.
zdroj: marigoldgrey.com

Klasická přání k svátku pro Radka

Spousta mužů dává přednost jednoduchým, milým a decentním přáním. Na to jsme taky mysleli a dali jsme jich dohromady hned několik. Krásně vypadají v papírovém blahopřání, ale vejdou se vám i do textové zprávy, kterou můžete poslat klidně hned. 

Milý Radku, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a hlavně ať jsi stále jen spokojený. Krásný svátek ti přejí …
Drahý Radku, nemusíš se bát, že bychom na tebe letos zapomněli! Myslíme na tebe už od rána a přejeme ti k svátku jen to nejlepší! Užij si dnešní jmeninový den …
Radku, ty máš dneska svátek a proto bys to měl pořádně oslavit! Moc na tebe celá rodina myslíme a dáme si dneska přípitek na tvé zdraví. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Radku, kalendář mi dneska připomněl tvoje jméno a já doufám, že jsem první, kdo ti dneska přeje! Přeju ti mnoho lásky, zdraví a taky úspěchů. S láskou …
Náš milý Radku! K tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně hromadu nádherným zážitků a splněných přání. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Radku, sice jsi letos hodně daleko a nemůžeme ti k svátku popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Posíláme ti tohle virtuální přáníčko a přejeme ti jen to nejlepší. Moc si užij dnešní jmeniny!
Radek je dneska v kalendáři a to znamená, že bys to měl pořádně oslavit! Je jedno, jestli je venku teplo a nebo zima! Hlavní přece je, že jsi s těmi, na kterých ti záleží. Báječné jmeniny ti ze srdce přejí …
Všechno nejlepší k svátku, Radku! Přejeme ti aby se ti stále jen dařilo a ty byl spokojený a usměvavý, jako jsi teď! Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …

Pohyblivé GIF obrázky

Pokud vás nezaujala ani básnička a ani obrázek tak je tady ještě jedna možnost. Blahopřání k svátku pro Radka může být i pohyblivý obrázek! Už je nemusíte nikde hledat, našli jsme pro vás ty, co se k jmeninám hodí skvěle. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Radku, dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF přání k svátku borec s pivem na hlavě.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Radku!

GIF přání k jmeninám přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Dneska to pořádně oslav!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující borec na party.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k svátku, Radku!

GIF blahopřání k svátku tanečnice v růžovém.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tady budete potřebovat trochu času a zručnosti, ale můžeme vám slíbit, že takové blahopřání k jmeninám Radka ohromí. Nemusíte se ale bát, není na tom nic složitého a samotná výroba vám zabere pár minut. Pokud by to ale byla vaše premiéra, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde najdete spoustu nápadů a inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí přání doplnit vaše věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Radkovi líbit a vy mu tento den uděláte příjemnější.

Svátek máme přece jen jednou za rok a to za to přece stojí!

Zajímavosti o jméně Radek

Tohle jméno patří mezi ty populárnější, v České republice ho nosí 57300 mužů a řadí se tak na 26. příčku co se týče oblíbenosti. 

Tohle mužské křestní jméno je slovanského původu a znamená “radovat se” a nebo “být šťastný”. 

Významově velmi podobná jména jsou Radovan, Radomír či Radoslav.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X