Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Danu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. prosince a svátek má Dana. 

Pokud nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem znáte tak jí pošlete gratulaci. 

Hezké blahopřání k svátku Daně udělá velkou radost. 

Potřebujete ale trochu inspirace k tomu, jaké přání zvolit? 

Máme pro vás výběr těch nejlepších básniček, obrázků a textů.

Básničky k svátku pro Danu

Rýmovaná blahopřání k jmeninám jsou skvělý způsob jak ukázat že jste si na oslavenkyni vzpomněli a chcete jí její sváteční den udělat hezčí. Skvělé na nich je také to, že se vám vejdou i do zprávy.

Danuška má svátek, to je ale radosti, zahoď za hlavu všechny starosti. Nezapomeň že máme tě moc rádi, jen to nejlepší ti přejí kamarádi. Dano, přejeme ti krásné jmeniny!
Zkouším ti napsat k svátku rýmy, možná bych raději měl poslat květiny. Snad udělá ti radost aspoň maličko, a bude se ti líbit tohle moje psaníčko. Danuško, přeji ti krásný svátek!
Dneska ti chci k svátku popřát krásně, a tak ti zkouším skládat básně. Přeji ti hlavně spoustu pohody, a nikdy žádné neshody. Danuško, užij si dnešní svátek!
Tvůj sváteční den je po roce zase tady, přejeme ti hlavně spoustu dobré nálady. Jen to nejlepší ti chceme popřát, i když osobně ti nemůžeme poblahopřát. Krásné jmeniny, Dano!
Posíláme pozdravy od celé naší rodiny, když máš dneska svoje jmeniny. Snad se ti oslava krásně vydaří, a v životě vše se ti podaří. Danuško, přejeme ti nádherný svátek!
Posíláme velkou pusu na víčka, když svátek slaví naše holčička. Ať je tvůj den jako z pohádky, proto píšu ti tyhle milé řádky. Danuško, přejeme ti krásný svátek!
Snad čekají tě dneska krásné chvilky, a porce dortu s vůní vanilky. Přeji jen to nejlepší k tvým jmeninám, a na čelo ti pusu posílám. Danuško, přeji ti krásný svátek!
Moc dobře vím kdo dnes svátek slaví, přeju ti k němu hlavně zdraví, slaví ho dneska naše Dana, užij si ho, holka naše milovaná! Danuško, přejeme ti nádherný svátek!

Vtipná veršovaná blahopřání

Pokud chcete aby bylo přání k svátku pro Danu spíše neformální a veselé tak se vám budou jistě líbit tyhle básničky. Tyhle rýmy udělají radost každé paní nebo slečně se smyslem pro humor.

Svátek dneska slaví naše Dana, proč jsi stále ještě nezadaná? dneska měla bys to oslavit s námi, my s tebou máme dneska plány. Danuško, přejeme ti nádherný svátek!
Už vidíme tě přicházet v dáli, s přípitkem na tebe jsme čekali. Je tady zase tvůj sváteční den, budeme to slavit aspoň týden. Dano, přeje ti nádherný svátek!
Když je svátek naší Danušky, už připravíme si na víno kalíšky. Dnešek hezky oslav s kamarády, pohoštění tady máme hromady. Přejeme ti krásné jmeniny, Dano!
Za okny už zimní vítr fouká, tvé jméno na mě z kalendáře kouká. Přejeme zdraví, lásku a mnohem více, a už nikdy žádné nepříjemné opice. Danuško, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Dárková krabice růžových kytek.
zdroj: wehearit.com

Klasické gratulace k jmeninám

Myslíte si, že by Dana básničky moc neocenila a dala by raději přednost jednoduchému, avšak milému blahopřání? Na to jsme taky pamatovali a dali jsme dohromady ty nejhezčí texty k svátku. Stačí si jen vybrat.

Naše drahá Dano, dneska je tvůj významný sváteční den a my ti k němu chceme popřát aby se ti ve všem dařilo, byla jsi stále veselá, zdravá, usměvavá a spokojená. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Dano, nebyl by rok kdy bysme si na tebe a tvůj svátek nevzpomněli. I letos ti přejeme aby tvoje jmeniny byly plné radosti, spokojenosti a hlavně lásky. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Danuško, vidíme tvé jméno v kalendáři a chceme ti popřát spoustu pohody, krásných zážitků, zdraví , štěstí a hlavně lásky. Také ti přejeme aby se ti dnešní den vydařil přesně podle tvých představ. Hezký svátek ti přejí …
Naše milovaná Dano, moc nás mrzí, že ti k tvým dnešním jmeninám nemůžeme poblahopřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti nejen dneska, ale ve všechny dny jen to nejlepší. Krásný svátek ti přejí …
Danuško, snad bude tento tvůj speciální den plný radosti a užiješ si ho přesně tak, jak sis přála a s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví a štěstí. Hezké jmeniny ti přejí …
Dano, je tady zase ten tvůj velký sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy vše dařilo a měla ses tak dobře, jak to jen půjde. Danuško, užij si moc dnešní svátek!
Milá Dano, doufáme, že se ti dnešní svátek bude moc líbit a že budeš i nadále jen usměvavá a veselá tak jak jsi teď. K tomu ti přejeme samozřejmě i zdraví, štěstí a lásku. Užij si dnešní jmeniny!
Danuško, za celou naši rodinu ti chceme popřát aby sis moc užila dnešní svátek a aby se ti splnila všechna tvá tajná přání. Ať se ti den nádherně vydaří a jsi s těmi, které máš na světě nejraději. Báječné jmeniny ti přejí …

Veselé obrázkové přání

Obrázek někdy řekne více než tisíce slov. Vtipná obrázkové blahopřání k svátku Daně můžete doplnit o básničku a nebo ho můžete poslat samostatně. Vyberte si který obrázek se vám líbí nejvíce, pak ho jednoduše ho zkopírujte a pošlete.

GIF přání tančící holky.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám kocour s kytkou.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám přípitek ze dvou skleniček.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku oslavující žlutá kočka.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku tančící koala.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová blahopřání

Už jste někdy zkoušeli přání vyrobit sami? Pokud se bojíte, že je to náročné a nebo že by se vám to nepovedlo tak se bojíte zbytečně. Našli jsme pro vás video návod, se kterým budete mít hotovo za chvilku a úspěch je zaručen. Doporučujeme také přáníčko doplnit o jeden z hezkých textů a nebo básniček.

Které z blahopřání k svátku Daně letos pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, tak oslavenkyně bude mít radost, že jste si na ni v tento den vzpomněli.

Tento den je jen jednou za rok a i krátká zpráva potěší.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X