Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Darinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. září a svátek má Darina. 

Pokud nějakou znáte, tak byste jí rozhodně měli popřát. 

Nevíte ale jaké přání k svátku Darině poslat? 

S tím vám moc rádi pomůžeme! 

Dali jsme pro vás dohromady ty nejlepší obrázkové, textové i veršované přání k jmeninám. 

Na vás už bude jen vybrat to, kterým Darině dneska uděláte radost.

Básničky k svátku pro Darinu

Co jsou nejoblíbenější přání k jmeninám? Ano, jsou to krátké básničky a dneska můžete jednou rozjasnit a zlepšit den i vy. Nejen že určitě budou moc líbit, ale taky se vám vejdou i do zprávy. Tak jdeme vybírat!

Dneska jsou jmeniny naší Dariny, to jsou ale skvělé noviny. Chceme ti k nim moc poblahopřát, ať splní se ti vše co si jen budeš přát. Darinko, užij si dnešní svátek!
A hele co je dneska za den, zapomenout by mohl jen blázen. Přejeme ti ať je to dobré tě potkává, a úsměv na tvé tváři ti vždy zůstává. Přejeme ti krásné jmeniny, Darino!
Raduje se celá rodina, když svátek slaví naše Darina. Snad bude tvůj den radostný a veselý, a moc si ho užiješ s tvými přáteli. Přejeme ti nádherný svátek, Darino!
Snad bude tvůj den plný radosti, a strávíš ho v dobré společnosti. Přejeme ti aby vše se ti splnilo, a taky vše aby se ti v životě dařilo. Darinko, užij si dnešní sváteční den!
Svátek dneska slaví naše Dara, ať splní se ti vše co by sis přála. K jmeninám posílám ti tyhle rýmy, snad užiješ si dneska každé vteřiny. Dariko, přejeme ti nádherný svátek!
Ty máš svátek, naše zlatíčko, a stále záříš jako sluníčko. Přejeme ti ať stále se usmíváš, a daří se ti vše na co se jen podíváš. Darinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dnes je svátek jedné mladé slečny, snad celý den bude báječný. Všichni máme tě moc rádi, a jen to nejlepší ti přejí kamarádi. Darinko, užij si ty nejhezčí jmeniny!
Tvůj den je po roce zase tady, s dárkem pro tebe si nevím rady. Tak zkouším trochu básnit, a tvůj sváteční den to trochu rozjasnit. Darino, přeju ti krásné jmeniny!

Veselé verše k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Darinu spíše veselé? Pokud má smysl pro humor a ráda se zasměje, tak jí vyberte jeden z těchto rýmů. Jsou totiž nejen přímo na míru pro oslavenkyni, ale určitě ji s takovými verši pobavíte.

Bude večírek, svátek slaví Darina, kalendář nám to dneska připomíná. Přejeme ti ať spokojená jsi moc, a slavíš to pořádně klidně celou noc! Darinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska poteče proudem víno, svátek přece slavíš, Darino! Snad oslavíš ho mezi svými, a užiješ si každé vteřiny! Darinko, užij si dnešní jmeniny!
V lednici se nám už chladí bublinky, když je dneska svátek naší Darinky. Neboj se, bude to jen přípitek, nezlijeme si jako dobytek! Darino, užij si moc dnešní svátek!
Daro, dneska svůj svátek slavíš, doufáme že se skvěle bavíš. Snad rozjedeš to jako za mlada, a čeká tě dneska skvělá oslava. Darino, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková krabice s růžemi k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasické blahopřání k svátku

Máme spoustu inspirace i pro ty, co hledají decentní a milé gratulace k jmeninám. Tahle přáníčka vyjádří upřímně jak vám na Darině záleží a taky jak moc na ni myslíte. Můžete ho poslat buď jako zprávu a nebo ho napsat do papírového přání.

Naše milá Darinko, chceme ti k tvému dnešnímu svátku popřát spoustu pohody a dobré nálady, ale taky moře lásky, zdraví a hlavně štěstí. Nádherný svátek ti přejí …
Darinko, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti moc přejeme aby sis ho užila podle tvých představ a aby se ti splnilo každé tvoje přání. Užij si dnešní svátek, Darino!
Darino, tak jako každý rok jsme si na tebe vzpomněli a přejeme ti k tvým jmeninám aby se i dařilo jak v osobním, tak pracovním životě a ať jsí stále veselá a usměvavá jako jsi teď. Přejeme ti krásný svátek!
Drahá Darino, jmeniny jsou jen jednou za rok a my ti z celého srdce přejeme aby sis tento dej užila tak, jak sis to představovala. Moc na tebe myslíme a přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše nejdražší Darino, sice ti nemůžeme letoš popřát k svátku osobně, ale snad tě i tohle virtuální přání potěší. Přejeme ti spoustu lásky, zdraví, spokojenosti a taky štěstí. Užij si dnešní den!
Rok se s rokem sešel a jsou tady tvoje jmeniny. Tak jako každý rok na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Snad si tento významný den užiješ s těmi, které máš nejraději. Přejeme ti nádherný svátek!
Darinko, chceme aby jsi věděla jak moc nám na tobě záleží a přejeme ti k tvému svátku jen to nejlepší. Moc na tebe myslíme a máme tě moc rádi. Užij si dnešní jmeninový den!
Drahá Darino, snad dnešní svátek oslavíš jak se sluší a patří a bude patřit mezi ty nezapomenutelné a úžasné. Přejeme ti jen to nejlepší k tvým dnešním jmeninám!

Vtipné obrázkové přání k jmeninám

Kdo říká že k svátku musíte nutně něco psát? Našli jsme tyhle veselé obrázky, které řeknou všechno i beze slov. Můžete je ovšem doplnit i veselou básničku a nebo jakýkoli jiný text. 

GIF přání k svátku tančící kočka.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s medvědem s kytkama.
zdroj: tenor.com
GIF přáníčko se zajíčky s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku chlapec v dárkovém balení.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám pán s konfetami.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud chcete aby bylo vaše blahopřání k jmeninám opravdu mimořádné tak doporučujeme vyrobit vlastní přáníčko z papíru. Nic na tom není, zabere vám to jen pár minut a udělá mnohem větší radost než to kupované. V tomto videu najdete spoustu inspirace a jsme si jistí, že takové blahopřání k svátku Darinu moc potěší. Do hotového přání už jen stačí napsat gratulaci dle vašeho výběru.

Zaujala vás naše přání k jmeninám?

Doufáme, že se budou tahle blahopřání k jmeninám Darině líbit a vy jí tím zlepšíte tento významný den.

Jmeniny jsou jen jednou za rok, a proto je důležité aby věděla, že na ni myslíte.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X