Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Saskii na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte si rady s psaním přání k svátku Saskii? 

Jaká slova zvolit? Jít spíše do humoru nebo se držet zpátky a napsat klasický text? 

Nebo byste snad rádi vyznali Saskii lásku prostřednictvím gratulace? 

Nebojte se! Na následujících řádcích najdete od všeho něco a jistě si vyberete přesně takový text, který bude vyhovovat vašim požadavkům. 

Příjemné čtení! 

Přáníčka pro Saskii k svátku

Je Saskie vaší kamarádkou, přítelkyní nebo dokonce manželkou? Jedná se o někoho z rodiny a vy nevíte, jak této dámě popřát? 

Inspirujte se následujícími textovými svátečními gratulacemi!

Jsi chytrá, starostlivá, zábavná a je radost s tebou být. Připomínáš mi mě samotnou / mě samotného! Všechno nejlepší k svátku, Saskie!
Zapomeň na to, že slavíš další jmeniny a jsi tím pádem také zase o něco starší. Žij přesně tak, jak chce žít dítě, které se v tobě skrývá. Bav se. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám mé nejlepší přítelkyni! Doufám, že nikdy nedospěješ, protože je s tebou ohromná zábava.
K tvým jmeninám ti chci jen říct, že jsi úžasná kamarádka. Každý život, kterého se dotkneš, uděláš lepším, včetně toho mého. Děkuji ti za vše. Krásný sváteční den!
Krásné prožití jmenin, Saskie! Dnes jsi královnou a všichni ostatní jsou tvými věrnými poddanými. Do jakých lumpáren by se dnes Její Veličenstvo rádo pustilo?

Podívejte se také na další přání k svátku pro ženy, z nichž můžete čerpat notnou dávku inspirace.

Zamilovaná blahopřání

Saskie se stala vaší vyvolenou z nějakého důvodu. Zkuste na své začátky s touto dámou zavzpomínat a probuďte v sobě city, které jste cítili, když jste se poprvé setkali. 

Vyznejte své milé lásku v podobě svátečního přání plného citu!

Jsi jako slunce v zamračeném dni. Děkuji ti, že mě vždy zahrneš svou láskou! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Ať nám život do cesty postaví cokoli, vím, že s tebou po svém boku to zvládnu. Všechno nejlepší, moje oporo!
Není nad to, sdílet s tebou svou lásku a život. Přeji ti ty nejlepší jmeniny, zlatíčko!
Dnes slavím osobu, která mi do života přináší tolik radosti. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje lásko!
Ať už se mi děje cokoliv, vždycky když si vzpomenu, že mám to štěstí, že mám tebe, okamžitě se mi uleví a vím, že zvládnu všechno. Miluji tě a přeji ti nádherné prožití jmenin!

Jste zamilovaní a chcete své city vložit do gratulace, ale z uvedených textů jste si nevybrali? Pak si prohlédněte další zamilovaná přání k svátku.

SMS přání k svátku

V den, kdy slaví Saskie jmeniny, nemáte možnost s ní být osobně? 

Rozhodli jste se, že chcete poblahopřát oslavenkyni stručně a doručit přání pohodlnou cestou téměř kamkoliv?

Pak vybírejte z uvedených textů, které jsou vhodné pro poslání prostřednictvím SMS zprávy.

Všechno nejlepší ke jmeninám skvělé kamarádce! Doufám, že si je pořádně užiješ!
Doufal/a jsem, že pro tebe najdu perfektní dárek, který bude také inspirativní. Pak jsem si ale vzpomněl/a, že máš ve svém životě mě. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku, Saskie! Nezapomeň si dnešek užít jen podle svého a nedovol nikomu a ničemu, aby ti pokazil den!
Vzpomínáš si, jak jsme loni udělali pár věcí, které by se daly nazvat chybou? Pojď ty chyby udělat znovu! Pojď slavit do němoty!
Jsi tak štědrý, milý a báječný člověk. Jsem moc šťastný/šťastná, že tě mám za kamarádku. přeji ti mimořádně hezké jmeniny a vše nejlepší do následujícího roku!

Podívejte se na další krásné SMS gratulace k svátku!

Obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Rozzařte své blahopřání textem vloženým do obrázku nebo pohyblivým gifem, který ke svému textu můžete přidat. 

Gify jsou vtipné, pohyblivé, vypadají zajímavě a většinou příjemce rozesmějí. Pusťte se do vybírání a stahujte obrázky i gify úplně zdarma!

Listnatý les v podzimních barvách s přáním k svátku Saskii.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Saskii na pozadí klasů trávy na louce.
zdroj: unsplash.com

Chcete, aby byla vaše gratulace opravdu jedinečná? Přidejte ke svému blahopřání Saskii básničku k svátku! Uvidíte, že ji překvapíte.

Ozdobený dáreček s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám přítelkyni.
zdroj: unsplash.com

Gify k svátku

Pohyblivá barevná animace s tancující žábou na rádiu s blikajícím nápisem "Party".
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s mimoni tancujícími na diskotéce.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek se vznášející se fialovou chobotnicí s dortem, narozeninovou čepičkou a balónkem.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Saskie

Saskie je původem germánské jméno, které vychází ze slova “sakhsan – nůž, krátký meč, dýka”

Anglosasové byli obyvatelé Británie, kteří částečně pocházeli z germánských kmenů, jež se stěhovaly z kontinentální Evropy a od počátku 5. století osídlily jih a východ ostrova. 

Anglosaské období označuje období anglických dějin po jejich počátečním osídlení přes vytvoření anglického národa až po normanské dobytí, tedy přibližně mezi lety 550 a 1066. 

Známou ženou s obdobou jména Saskie, je Saskia van Uylenburgh, manželka známého malíře Rembrandta van Rijna, kterou tento malíř zobrazil ve svém portrétu jako Floru, bohyni květin a jara. Tento portrét se nachází v petrohradské Ermitáži.

Ke jménu Saskie numerologové přiřadili číslo jedna a barvami žen s tímto jménem jsou tmavé barvy, převážně ale červená a oranžová

Ženy jménem Saskie jsou vždy tak trochu rozpolcené. Skrývá se v nich dobrá i špatná stránka a je na nich, kterou z nich si vyberou a budou živit. Ať už se Saskie rozhodnou vydat na cestu dobra či zla, vždy budou v tom, co dělají, nejlepší. 

Saskie jsou dobré organizátorky a umí rozpoznat druh projektů, který je pro ně vhodný a má naději na úspěch. Nejsou sobecké a o své know-how se rády podělí, pokud vidí, že o něj má někdo skutečný a upřímný zájem.

Vedle sebe potřebují Saskie partnery, kteří je podpoří a budou k nim upřímní a pravdomluvní. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Saskie mohou být Saskijka, Saski, Es, Saša, Sasi, Sasinka, Saška a další. 

A kdy má svátek Saskie? Jmeniny můžete společně s ženami tohoto jména oslavit 7. listopadu. Na Slovensku svátek Saskie slaví 21. dubna s tím, že se v této zemi píše jméno s písmenem “a” na konci, tedy Saskia.

Pochází oslavenkyně ze Slovenska? Pak jí pogratulujte některým ze slovenských přání k svátku!

Výše jste si do svého přání k svátku Saskii mohli vybrat z krátkých, dlouhých, vtipnějších, vážných i zamilovaných textů.

Vybírat jste mohli také z gratulací, které jsou vhodné do krátké SMS zprávy nebo z obrázkových přáníček a gifů, které můžete poslat e-mailem, MMSkou nebo ve zprávě či ve formě příspěvku na sociální síti. 

Ať už jste si zvolili jakýkoliv druh blahopřání, je nutné, abyste vybírali na základě vlastních pocitů a také na základě toho, co by se mohlo oslavenkyni nejvíce zamlouvat.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X