Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jardu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. dubna a svátek slaví Jaroslav. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě v tento významný den popřejte. 

Hezké přání k svátku Jaroslavovi udělá radost.

Nejste si ale jistí, jaká gratulace by byla ta pravá? 

Podívejte se na naše básničky, milé texty a nebo veselé obrázky a vyberte to pravé blahopřání.

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout. 

Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Jaroslava

Veršované blahopřání udělá radost snad každému oslavenci. A že nejste zrovna básník? To vůbec nevadí, protože jsme sváteční gratulace napsali za vás. Tahle přáníčka jsou navíc napsaná přímo na míru pro Jardu. Kterým z nich dneska uděláte radost?

Jmeniny má dneska náš milý Jarda, tak k němu letí pozdravů miliarda. Hlavně ať tvůj svátek stojí za to, a ať se ti líbí básnička tato. Jaroslave, přejeme ti skvělý svátek!
Ty máš dneska svátek, třikrát sláva, v kalendáři vidím Jaroslava. Proto ti chci jen to nejlepší přát, hlavně ať jsi spokojený napořád. Jardo, přeju ti nádherný jmeninový den!
Když má dneska jmeniny můj Jareček, to bych mu měla dát i dáreček. Zatím ale posílám jen tuhle milou básničku, osobně dostaneš dárek i hubičku. Jaroslave, přeju ti krásný svátek!
Snad ti dneska přáníček přijde celá halda, aby ne, v kalendáři je totiž Jarda. My mu taky jedno posíláme, protože ho mod rádi máme. Jarku, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Jaroslav, tak to hlavně dneska pořádně oslav! Tento den je tady jen jednou v roce, tak si ho užij aspoň jako Vánoce. Jarku, přejeme ti skvělé jmeniny!
To je ale skvělá zpráva, dneska jsou jmeniny našeho Jaroslava. Z celého srdce ti přejeme spoustu lásky a taky štěstíčka, a ať splní se ti vše, po čem touží tvá dušička. Jarku, přejeme ti úžasný svátek!
Svátek má dneska náš milý Jarek, my ho zveme na dort a kávy šálek. Chceme to s tebou pořádně oslavit, a v rodinném kruhu se pobavit. Jaroslave, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Po roce je svátek mého drahouška, v kalendáři totiž vidím Jarouška. Posílám ti pozdravy a pusu na líčka, snad ti udělají radost tahle milá slovíčka. Jarku, moc si užij tvůj jmeninový den!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Jaroslav veselá kopa a vy ho chcete v tento významný den nejen potěšit, ale především pobavit? Tak to si jistě vyberete jednu z těchto vtipných básniček! Pokud mu chcete udělat ještě větší radost, tak ho k tomu můžete pozvat večer ještě na panáka nebo na pivo.

Ty máš dneska svátek, milý Jarouši, to přece nebudeme na souši. Tak barmane, ať máme plný stůl, dneska to potřebujeme jako sůl. Jarku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska poteče proudem kořalka, musíme totiž pořádně oslavit našeho Jarka. Dáme si spolu rum i slivovičku, tak ať už jsi tady, máš tu připravenou skleničku. Jaroslave, přejeme ti úžasný svátek!
Večer to bude pořádná párty horečka, musíme oslavit našeho Jarečka. Snad z toho nebude ale moc velká opice, a ráno nás nebolí palice. Jardo, pořádně to dneska oslav!
Večer budou lítat drinky zleva, zprava, je totiž svátek našeho Jaroslava. Tak už nadšeně mávám na barmanku, ať nám rovnou nalije pár frťánků. Jarku, přeju ji parádní oslavu!
Večer to bude více, než jen jeden pohárek, svátek totiž laví náš milý Jarek. Na oslavu je totiž chvíle vhodná, tak šup a hezky do dna. Přejeme ti super svátek, Jardo!
Jsou tady zase jmeniny toho našeho vtipálka, v kalendáři vidím dneska Jarka. Vidím to na večer vinný, a bez výmluv, ten je dneska povinný. Jaroslave, dneska spolu tvůj svátek pořádně oslavíme!
Oslavující skupina lidí s konfetami a se skleničkou v ruce.
zdroj: caregiver.com

Klasická přání k svátku pro Jaroslava

Váš oslavenec na verše a vtipy moc není a dal by přednost spíše tradičním a milým blahopřáním? Tak to nebude problém, protože takových  tady najdete celou hromadu. Na vás bude jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce, dolina váš podpis a poslat. Nádherně vypadají i v papírovém přáníčku.

Milý Jaroslave, moc na tebe myslíme už od rána a k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu radosti, splněných přání a úžasných zážitků. Krásný svátek ti přejí …
Náš drahý Jaroslave, ani letos bychom na tvé jmeniny nemohlo zapomenout! Z celého srdce ti přejeme lásku, zdraví, pohodu a taky aby se ti povedlo vše, na co jen sáhneš. Báječný svátek ti přejí …
Dneska je tady den všech Jaroslavů a proto ti chceme popřát jen to nejlepší. Hlavně si tento významný den pořádně užij a oslav s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Skvělé jmeniny ti přejí …
Jardo, vím moc dobře, že nejvíce oceníš jednoduchost. Proto ti přeju prostě jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Báječné jmeniny ti přeje …
Po roce jsou tady zase jmeniny všech Jaroslavů a my tomu našemu chceme popřát zdraví, lásku, pohodu a taky hodně krásných chvil s rodinou. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Jarku, dneska ti sice nemůžu popřát osobně, ale i tak na tebe myslím od rána a chci to popřát jen to nejlepší. Až se zase potkáme, tak to spolu pořádně oslavíme. Krásný svátek ti přeje …
Drahý Jaroslave, celá naše rodina na tebe v tento den moc myslí a přeje ti jen to nejlepší k tvým dnešním jmeninám. Ať tento den stojí za to a ty ho prožiješ přesně tak, jak sis ho vysnil. Báječné jmeniny ti přejí …
Milý Jardo, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a proti ti přejeme hromadu splněných přání, kopec štěstí, moře lásky a nekonečně dobré nálady. Úžasný svátek ti přejí …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Pošlete oslavenci či oslavenkyni originální narozeninové přáníčko a zlepšete jim tento významný den!

Obrázková blahopřání k svátku pro Jardu

Chcete, aby bylo přání k jmeninám pro Jaroslava výjimečné a originální? Pošlete mu veselý pohyblivý obrázek! Našli jsem ty, které se k jmeninám hodí skvěle a vy je nemusíte už nikdy hledat. Odeslání navíc zvládnete během chvilky. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat. Hotovo!

Pořádně to dneska oslav, Jardo!

GIF přání k svátku dva strejdové s pivem.
zdroj: giphy.com

Jarku, tak na tebe!

GIF blahopřání k svátku pirát s rumem.
zdroj: giphy.com

Jardo, už ti letí pusa k svátku.

GIF přání k jmeninám pusa k svátku od tří holek.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska rozjeď, Jaroslave!

GIF přání k svátku tančící borec na podiu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Jaroslavovi vyrazí dech! Pokud mu totiž dárek vyrobíte sami tak mu tak dáte najevo, že vám na něm skutečně záleží. A to za pár minut tvoření rozhodně stojí! Pokud jste nikdy předtím přáníčko nevyráběli, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, kde kromě návodu najdete taky hromadu inspirace. Až budete mít hotovo, tak přáníčko doplňte o vaše srdečné věnování či milý vzkaz.

Které přání k svátku pro Jardu potěší nejvíce? Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak určitě stojí za to udělat radost třeba i rychlo textovou zprávou.

Zajímavosti o jméně Jaroslav

Tohle jméno se těší stále velké oblibě, nosí ho u nás 198 664 a tí se dostává na 6. příčku oblíbenosti. 

Křestní jméno Jaroslav (také jeho ženský protějšek Jaroslava) má slovanský původ. Vzniklo ze slovanského slova „jaryj“ s významem „bujarý“, „prudký“ nebo „silný“, druhá část jména „-slav“ má význam „slavný“, „významný“. Jméno tedy můžeme vyložit  jako „ten, kdo je slavný svou silou“. Ze stejného základu „jaryj“ se vyvinulo i označení pro roční období. 

Mezi slavné nositele tohoto jména patří spisovatelé Jaroslav Seifert či Jaroslav Vrchlický či hudebník Jaroslav Uhlíř.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X