Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Michalu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. října a svátek slaví Michala. 

Pokud nějakou znáte, tak byste v žádném případě neměli zapomenout jí popřát! 

Krásné přání k svátku Michale rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. 

Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně nebo část rodiny, věříme, že najdete to pravé! 

Udělejte Michale její sváteční den krásnější. 

Navíc všechna přání jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Michalu

Jste zastáncem klasických, milých a hlavně formálních přáníček, se kterými rozhodně nešlápnete vedle? Tyhle budou rozhodně ty pravé! 

Tato přání k svátku Michale se hodí opravdu pro kohokoliv, ať už je ta vaše Michala skvělá kamarádka nebo členka rodiny. 

Přáníčko vypadá nádherně nejen v obyčejné SMS, ale také i v papírovém přání, které můžete zkusit sami vyrobit! 

Milovaná Michalko, doufáme, že se ti v životě splní všechna tvá nejtajnější přání a podaří se ti vždy vše, na co se jen podíváš. Moc na tebe myslíme. Všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a pohody ti přejí …
Naše milovaná Michalko, je obrovská škoda a velice nás to mrzí, že ti letos nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti srdečně přejeme, aby se ti v životě vždy všechno vydařilo, a aby sis dnešní den užila přesně jak sis ho představovala. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Michalko, za celou naši rodinu bychom ti chtěli popřát, spoustu štěstí, zdraví, lásky a nespočet nádherných zážitků. Doufáme, že ten tvůj krásný úsměv nikdy neopustí tvoji tvář. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejmilovanější Michalko, po roce opět nadešel tvůj významný den a my bychom ti k němu chtěli popřát, aby ses měla vždy nádherně, byla zdravá, veselá a dnešek sis užila na maximum s lidmi na kterých ti záleží nejvíce. Báječný svátek ti dneska přejí …!
Naše milá Michalko, rok se s rokem sešel a my bychom ti k tvému dnešnímu svátku chtěli popřát spoustu úspěchů jak osobním, tak samozřejmě v kariérním životě. Ať se ti daří všechno, co si vysníš. Nádherný svátek ti přejí …
Milovaná Michalko, neustále na tebe myslíme, a proto moc dobře víme, že dneska máš svůj sváteční den! Tak se hoď do gala a pořádně to oslav. My ti přejeme spoustu lásky, pohody, dobrá nálady a nádherných zážitků. Užij si svůj svátek! Pusu a gratulaci posílá …!
Naše milovaná Michalko, snad si nemyslíš, že bychom na tebe mohli letos zapomenout! Posíláme ti obrovskou gratulaci a doufáme, že si dnešek užiješ na maximum s lidmi, které miluješ nejvíce. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše drahá Michalko, po roce je tu opět tvůj krásný svátek a my bychom ti k němu chtěli z celého srdce popřát spoustu radosti, úsměvů, kamarádu a samozřejmě dobré nálady. Dnešek si nádherně užij. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …!
Přáníčko k svátku s hezkou knížkou.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Michalu

Klasické přání není to pravé, co byste si dneska pro vaši oslavenkyni přáli? 

Veršované gratulace k svátku jsou už dlouhé léta nejoblíbenějším způsobem jak někomu popřát. A není divu! Milé verše dokážou vždycky zlepšit náladu, proto jsme napsali ty nejkrásnější básničky k svátku pro Michalu

Jednoduše ji stačí zkopírovat a odeslat!

Kde je naše Michala? Oslava už začala! Pojď za námi holčičko, naše drahé zlatíčko, chtěli bychom ti srdečně přát, ať máš každičký den důvod se smát! Michalko, Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Milovaná Michalko, naše nejjasnější sluníčko, když máš dneska ten tvůj svátek, užij si ho bez výčitek! Na talíř si nalož jak je libo, tak snad se ti přáníčko líbilo. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše milovaná Michala, už když se na nás poprvé podívala, věděli jsme s úsměvem, že tahle holčička jednoduše projde světem. Proto my ji chceme přát, ať sluníčko ji každý den může hřát. Všechno nejlepší a báječný svátek ti přejí …
Naše drahá Michalka, je to už holka velká. Do krásy nám vyrostla, a do života nám vznesla spoustu světla, proto my ti přejeme, ať vždy se spolu smějeme. Michalko, přejeme ti nádherný svátek!
Naše milovaná Michalka, je fakt úžasná holka. Vtipná, milá, vskutku krásná, skoro jako sedmikráska. Proto jako podle zvyku, užijeme si svátečního okamžiku. Michalko, krásně to oslav! Všechno nejlepší ti přejí …
Má nádherná Michalko, dokonalá ženuško, posílám ti spoustu lásky, přeji ti do života žádné vrásky. Jen tobě mé verše náleží, protože mi na tobě nejvíce záleží. Michalko, ten nejkrásnější svátek ti přeje …!
Když máš ten tvůj sváteček, ať tahle báseň je tvůj dáreček. Snad máš skvělou náladu, přáníček a zákusků hromadu. Užij si tvé jmeniny, v okruhu tvé milované rodiny. Michalko, všechno nejlepší k svátku!
Tvůj svátek už je zase tady, a já s rýmy nevím rady. Snažím se psát básničku, tak snad líbí se ti trošičku. Přeji ti ať jsi naplněná láskou, a navždy zůstaneš stejnou kráskou. Michalko, všechno nejlepší k svátku ti přeje …

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud vás básničky oslovily, ale stále vám tam něco chybí, nemusíte se ničeho bát. Mysleli jsme na milé verše z lásky, ale také na vtipné rýmy. Tahle gratulace k svátku Michalu rozhodně pobaví. 

Skvěle se hodí pro oslavenkyni, která má dobrý smysl pro humor a ráda se směje

Doplňte jej o veselý dárek a máte perfektní přáníčko! 

Užijme si okamžiku, tady spolu, ne někde na chodníku! Pojďme spolu Michalku slavit, u toho se pořádně bavit. Užij si svůj svátek, ženo, ať dostaneš vše co ti bylo slíbeno! Všechno nejlepší k svátku!
Opět máš ty jmeniny, užijme si je v duchu lihoviny. I když máme trochu obavy, že půjde nám to do hlavy, moc dobře všichni víme, že pořádně se pobavíme! Michalko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Na tvůj dnešní svátek si musíme připít, co kecám… pořádně to zapít! V lednici už se nám vínko chladí, já ti přeji lásku, štěstí, zdraví. Hlavně ať jsi veselá, i když opijeme se docela. Michalko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je svátek naší krásky, i když už pomalu ukazují se vrásky. Není se však čeho bát, dneska musíš se, Michalko, smát. Připijme si na tvé zdraví, a ukažme všem, jak se svátek slaví! Přeji ti nádherný svátek, Michalko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že abyste popřáli vaší oblíbené osobě k svátku, nemusíte vymýšlet dlouhé srdečné slova a verše? Pošlete jako přáníčko obrázek! 

Mnohdy jeden hezký veselý obrázek může vydat za více než dlouhé řádky slov. 

Vybrali jsme pro vás animované obrázkové gratulace, které se k této příležitosti hodí perfektně

Jednoduše jej zkopírujte a pokud chcete, doplňte o milý text nebo básničku.

Přáníčko k svátku vyzývající k oslavám.
tenor.com
Kočička na přáníčku k svátku.
tenor.com
Oslava svátku se šampaňským.
giphy.com
Přáníčko k svátku s červenou příšerkou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Skoro jako bychom si to nejlepší nechali na konec… A je to tak! Místo obyčejné gratulace vyrobte Michale papírové přáníčko k jmeninám!

Nemusíte se ničeho bát. Je to velice jednoduché a zvládne to opravdu každý. Pro začátek si připravte pár kancelářských potřeb a pár minut vašeho času. Pokud nejste zrovna nejvíce kreativním člověkem, našli jsme pro vás video, ve kterém se můžete skvěle inspirovat. 

Vytvořte Michale přání, na které se bude moct kdykoliv s úsměvem znovu podívat. 

Tak s chutí do toho!

Ze srdce doufáme, že se budou naše přáníčka k jmeninám Michale líbit.

Nikdy bychom neměli zapomínat na to, že tento sváteční den přichází opravdu pouze jednou do roka. Začněme proto oslavy nádherným blahopřáním.

Tak co, které přání to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X