Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Henrietu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 4. září a svátek slaví Henrieta.

Zrovna nějakou osobu s tímto krásným jménem znáte? Tak to jí nezapomeňte popřát!

Hezké přání k svátku Henrietě rozhodně udělá radost ať už je to vaše kamarádka, kolegyně nebo maminka.

Pokud máte problém hezké blahopřání vybrat, máme pro vás nachystanou spoustu inspirace.

Pošlete dnes vaší oslavenkyni milý text, básničku nebo snad obrázek?

Výběr je jenom na vás!

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma.

Klasické přání k svátku pro Henrietu

Tahle decentní a jednoduchá přáníčka k svátku Henrietu rozhodně moc potěší. Vyjádřete jí, jak moc na ni myslíte a co pro vás znamená. Přichystali jsme pro vás naše nejlepší tipy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Nádherně se budou vyjímat v papírovém přáníčku, ale můžete je klidně poslat jen ve zprávě.

Naše milovaná Henrieto, jistě víš, že máš dneska svátek a my bychom ti k němu chtěli srdečně popřát, aby se ti vždy špatnosti vyhýbaly obloukem. K tomu ti samozřejmě přejeme spousta lásky, zdraví, pohody a štěstí. Máme tě moc rádi. Nádherný svátek ti přejí …
Milovaná Henrieto, rádi bychom ti k tvému dnešnímu svátku popřáli spoustu lásky, smíchu a pohody. Snad si tento sváteční den užiješ s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Všechno nejlepší ti z celého srdce přejí …
Milá Henrieto, dneska na nás září k kalendáři tvé jméno a my ti s tou největší radostí přejeme spousta lásky, pohody, štěstí a úsměvů do dalších let. Doufáme, že se ti bude v životě vždy dařit. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Henrieto, ani letos nám kalendář nezatajil tvůj svátek, a proto ti chci za celou naši rodinu srdečně popřát, aby sis tento významný den užila přesně podle tvých představ, a aby se ti splnila i ta nejtajnější přání. Nádherný svátek ti dnes přejí …
Naše nejdražší Henrieto, i když ti letos nemůžeme popřát osobně, rozhodně to spolu oslavíme později! Prozatím ti přejeme všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, aby se ti vždycky dařilo a k tomu samozřejmě spousta pohody a lásky. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejmilejší Henrieto, po roce je tu opět tvůj svátek a my ti s tou největší radostí přejeme nespočet lásky, štěstí, zdraví, pohody a dobré nálady. Snad si dnešní den užiješ na maximum. Všechno nejlepší a překrásný svátek ti přejí …
Milá Henrieto, i když s tebou letos nemůžeme být, srdečně ti přejeme jen to nejlepší. Doufáme, že budeš stále tak veselá a usměvavá jako jsi teď a že tě životem bude provázet, štěstí, zdraví a láska ti bude stát při tvém boku. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše drahá Henrieto, samozřejmě, že jsme si na tebe v tvůj významný den vzpomněli! Rádi bychom ti k němu z celého srdce popřáli, aby se ti dařilo všechno, co se ti dostane pod ruce a aby na tvé tváři vždy zářil tvůj nádherný úsměv! Nejkrásnější svátek ti přejí …
Hezké přáníčko k jmeninám pro Henrietu se svíčkou.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Henrietu

Veršovaná přání jsou skvělou volbou pro každého z vašich blízkých, ať už to je maminka, kamarádka nebo třeba kolegyně z práce. Mysleli jsme na všechny a proto si určitě vyberete tu nejhezčí básničku přímo pro vaši Henrietu. Jednoduše ji zkopírujte a přepošlete!

I když v rýmech nejsem nejlepší, snad tě přáníčko potěší. Ať dneska krásný svátek máš, a gratulace pořád přijímáš. Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Henrieto!
Naše milovaná Henrieto, ty překrásný holčičko, ke svátku ti chceme přát, ať vždycky máš proč se smát. Přejeme ti štěstí, zdraví, co je špatné ať se spraví! Všechno nejlepší k jmeninám, Henrieto!
Je vždy radost veliká, když kalendář nám o tvém svátku říká. Přejeme ti život kouzelný, a ať je tvůj svátek nádherný. Všechno nejlepší k tvému svátku, Henrieto!
Přeji ti den veselý, strávený s tvými přáteli. Ať co si přeješ, to ti vyjde, a hodně skvělých lidí ti do života přijde. Henrieto, přeji ti z celého srdce krásné jmeniny!
Když má svátek Henrieta, sejde se vždy celá parta, abychom jí mohli přát, ať sluníčko jí může hrát. Ať splní se jí co si přeje, a navždy se na nás krásně směje. Henrieto, všechno nejlepší k jmeninám!
S láskou my ti přejeme, ať radostí máš tvářičky červené, snad vždycky budeš úsměv mít, a splní se ti vše o čem budeš snít. Henrieto, přeji ti ten nejhezčí svátek!
Dnes tvé jméno v kalendáři, na nás jasnou barvou září. Už to byl přece nějaký pátek, co neměla jsi ten svůj svátek, a proto ho dnes s rodinou oslav velkou zmrzlinou. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Henrieto!
Ať máš dnes na tváři úsměv od ucha k uchu, a svátek proběhne v dobrém duchu. Ať každý další den aspoň maličko, k úspěchům ti svítí sluníčko. Všechno nejlepší k svátku, Henrieto!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud dnes hledáte spíše neformální a veselé blahopřání k svátku pro Henrietu, tak tady rozhodně najdete to pravé. S jednou z našich vtipných básniček oslavenkyni rozhodně rozesmějete! Udělejte jí její sváteční den veselejší. Skvěle se hodí s nějakým vtipným dárkem! Najděte inspiraci u našich básniček, speciálně připravených pro vaši Henrietu!

Teče pivo, slivovice, snad vyhne se nám zítra opice. A kdyby ne, tak nevadí, přece my jsme ještě mladí! Však svátek má Henrieta, to jsme skvělá parta! Všechno nejlepší k tvému svátku, Henrieto!
Dnes pijeme až do dna, protože taková oslava je v roce jen jedna. Nemusíš se ničeho bát, dneska se budeme jenom smát. Henrieto, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Když má svátek Henrieta, sejde se vždy celá parta. Budeme spolu dneska pít, aby se Henrietě splnilo vše, o čem bude snít. A ráno si pak budeme přát, ať čajíky náš můžou hřát. Všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Dnes na tebe si připíjíme, však do rána se domů nevrátíme. Tak přijď se s námi pobavit, Henriety svátek pořádně oslavit. Přeji ti překrásný svátek, Henrieto!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Pokud se zrovna necítíte na psaní dlouhých textů, či básniček, mysleli jsme i na vás! Obrázky mnohdy vydají více než za tisíc slov. Nikde přece není psáno, že jako přání nemůžete poslat hezký animovaný obrázek. Tahle gratulace k svátku Henrietě rozhodně zvedne náladu! Stačí obrázek zkopírovat, doplnit o například hezkou básničkou a odeslat.

Animovaná gratulace k jmeninám pro Henrietu s veselým tančícím chlapečkem.
tenor.com
Animované přáníčko k svátku pro Henrietu s veselou oslavující opičkou.
tenor.com
Milé přání k jmeninám pro Henrietu se šampaňským.
giphy.com
Blahopřání k k svátku Henriety s mužem držící obří láhev šampaňského.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tenhle typ gratulace je zaručeně ten nejoriginálnější! Henrietu rozhodně ohromíte! Pokud jste nikdy přáníčko nevyráběli, nemusíte se ničeho bát. Budete k tomu potřebovat papír, různě barevné pera a spoustu inspirace, kterou můžete načerpat ve videu, které jsme pro vás vybrali. Zabere to jen pár minut, tak se do toho s chutí pusťte.

Až budete mít hotovo, vepište dovnitř třeba hezkou básničku.

Líbily se vám naše přáníčka k jmeninám pro Henrietu? Doufáme, že se budou líbit i vaší oslavenkyni a vy jí v její velký den uděláte radost.

Jmeniny slavíme pouze jednou za rok, tak jí ukažte jak moc ji máte rádi. Nezapomeňte k přáníčku přidat i hezký dárek, nebo zkuste třeba něco upéct! Je to jen na vás.

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X