Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ladislava na jednom místě. Vyberte si!

Chcete popřát k svátku Ladislavovi jedinečným způsobem? 

Nenapadají vás ta správná slova, kterými byste oslavenci udělali radost a sdělili mu vše, co máte na srdci? 

Nevadí! Níže najdete několik tipů na gratulace, ze kterých si jistě vyberete. 

Ať už je oslavenec vaším kamarádem, přítelem, manželem nebo někým z rodiny, jistě najdete větu, která se bude ve vašem blahopřání krásně vyjímat.

Pusťte se do čtení!

Sváteční blahopřání pro Ladislava

Je Ladislav vaším dobrým přítelem a vy byste mu rádi připomněli, jak moc si ceníte jeho věrného kamarádství? 

Poděkujte mu za všechno, co pro vás Láďa udělal, ve své gratulaci a povzbuďte oslavence do života!

Nejsi jen můj nejlepší přítel. Jsi můj bratr. Možná ses nenarodil jako můj bratr, ale jsme rodina a vždycky jí budeme. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Nejde o to, kolik má člověk kamarádů, ale o to, jak kvalitní přátelé to jsou. Ty patříš mezi nejlepší z nejlepších. Přeji ti krásné jmeniny!
Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili s lidmi, které nemáme rádi. Proto se s tebou tak často scházím. Všechno nejlepší k svátku, Ladislave!
Ládíku, dneska máš svátek, tak si ho pořádně užij. Těším se na další společně strávené chvíle plné smíchu a dělání blbin. Krásný sváteční den!
Dnes máš jmeniny. Můžeš si zatančit a zazpívat, když budeš chtít. Všechny své starosti dnes můžeš nechat za sebou. A jestli budeš potřebovat někoho, kdo by oslavoval s tebou, se mnou můžeš počítat. Krásný svátek, příteli!

Prozkoumejte přání k svátku pro muže, ve kterých najdete ještě více inspirace, která je potřebná pro vznik toho nejlepšího blahopřání!

Sváteční gratulace z lásky

Ladislav je mužem, který se vám dostal pod kůži, a vy byste mu ráda řekla, jak moc pro vás znamená? 

Pokud nevíte, jak na to, můžete si vybrat některou z následujících gratulací a přidat slova lásky ke svému svátečnímu blahopřání.

Mám na tebe spoustu krásných vzpomínek a jsem šťastná, že tě mám po svém boku. Proto ti ve tvůj výjimečný den posílám spoustu polibků. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko!
Jsi hodně podobný slunci, miláčku. Všem kolem sebe rozdáváš neomezené štěstí. A nám dáváš inspiraci a vytváříš úsměv na tváři. Všechno nejlepší ke jmeninám mému výjimečnému slunci, mému okouzlujícímu příteli!
Všechno nejlepší k svátku, lásko! S každou další vteřinou moje láska k tobě stoupá. Naše láska je každým dnem silnější a já chci tento výjimečný den oslavit s tebou.
Jsi výjimečný člověk a ten nejvýznamnější v mém životě. Podařilo se ti vybojovat zvláštní místo v mém srdci a já doufám, že budeš mít výjimečný den. Zasloužíš si ho víc než kdokoli jiný. Všechno nejlepší!
Přiznávám, že v některých dnech jsi ten nejlepší přítel, ale jindy je s tebou zase spousta trápení. Přesto tě ale miluji. Miluji tě za všech okolností. Všechno nejlepší k svátku, Ládíčku!

Chcete ještě více zamilovaných textů? Pak se pusťte do prozkoumávání dalších zamilovaných přání k svátku!

SMS přání k svátku Ladislavovi

Je od vás oslavenec daleko a vy mu nemůžete pogratulovat osobně? 

Nebo jednoduše nemáte ve zvyku se v den jmenin s oslavencem potkávat? 

V tom případě vám skvěle poslouží váš mobilní telefon. Pošlete Ladislavovi blahopřání v SMS zprávě!

Doufám, že budou tvé jmeniny plné nádhery a radosti. Posílám ti mnoho objetí a krásné přání k tvému výjimečnému dni. Všechno nejlepší!
Přeji ti krásné jmeniny, Ladislave! Ať se ti splní všechny tvé sny, které tajně nosíš v srdci!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Ať je dnešní den plný dobrodružství, stejně, jako tvůj následující rok!
Blahopřeji ti ke jmeninám a přeji ti opravdu báječný den. Dneska zapomeň na všechny zákazy a příkazy a užij si den jen a jen po svém. Krásný svátek, Láďo!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Přeji ti krásný den a mnoho požehnání do dalšího roku. Ať jsou tvé dny naplněný štěstím a láskou.

Ženskou obdobou jména je Ladislava. Také jí můžete pogratulovat některým z přání k svátku Ladislavě.

Obrázky pro Láďu ke jmeninám 

Obrázkem nikdy nezarmoutíte! Potěšte svého oslavence barevnou obrázkovou gratulací, nebo přidejte ke svému vlastnímu textu pohyblivý gif, který vykouzlí Ladislavovi úsměv na tváři. 

Taková přání pak můžete poslat elektronickou cestou, a to jako e-mail, MMS nebo zprávu či příspěvek na sociální síti.

Měsíc na černé obloze s přáním k svátku kamarádovi.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin na pozadí fotografie kapradin.
zdroj: unsplash.com
Brouk sedící na fuchsiové květině s přáním k svátku Ladislavovi.
zdroj: unsplash.com

Sváteční pohyblivé gify

Pohyblivá animace se sklenicemi šampaňského v pohybu naznačujícím přípitek.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s tancujícím chlapcem v zaneřáděném pokoji.
zdroj: giphy.com

Gify jsou veselou přílohou k vašemu upřímnému textu. Do své gratulace můžete přidat také některé z vtipných svátečních přání a rozesmát tak oslavence “na plné kolo”.

Kreslený gif s tancující postavičkou ve tvaru sklenice na šampaňské s narozeninovou čepičkou a smějícím se obličejem.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Ladislav

Jméno Ladislav pochází ze slovanského jména “Vladislav”, které je složeno ze dvou slov, a to “vladěti – vládnout, vlastnit, mít, být pánem, mít v držení, vládnout, ovládat, řídit” a “sláva – sláva, věhlas, proslulost, čest, pověst, reputace”. Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “vládnout slávou, slavný pán, ten, kdo vládne slávou”

Slavným nositelem obdoby jména Ladislav v historii byl Vladislav I., který byl českým vévodou v letech 1109–1117. Vladislav I. byl synem českého vévody, později krále, Vratislava II. 

Jméno Ladislav je oblíbené u všech slovanských národů i v některých sousedních neslovanských zemích.

Numerologové přisuzují Ladislavům číslo osm a jejich barvami jsou zelená a modrá

Ladislavové mají silně vyvinutou intuici a jejich pozitivní nastavení k nim přitahuje spoustu skvělých příležitostí, které tito muži umí využít. Bývají velmi úspěšní ve všem, na co sáhnou. 

Díky úspěchu však kolem sebe mívají Ladislavové také spoustu těch, kteří se na nich chtějí přiživit. Proto jsou dost ostražití a nepouští si k tělu jen tak někoho. 

Získat si Ladislavovu důvěru může trvat poněkud déle. Pokud se vám to ale podaří, získáte do života skvělého a věrného přítele, který tady pro vás bude vždy, když to budete potřebovat. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Ladislav mohou být Ladislávek, Ládík, Ládínek, Ladis, Láďa, Sláva, Slávek a další. A kdy má svátek Ladislav? Pogratulovat oslavencům k jejich svátečnímu dni můžete 27. června. Ve stejný den také slaví Ladislavové svátek na Slovensku.

Pokud znáte Ladislava, který pochází ze Slovenska, můžete tomu přizpůsobit svou gratulaci, a to tak, že si vyberete z krásných svátečních přání ve slovenštině.

Zjistili jste, jaká přání k svátku Ladislavovi byste mohli použít do své gratulace. Víte, že je text nutné přizpůsobit tomu, jaký vztah s oslavencem máte. Můžete tedy vybírat z přátelských, ale také zamilovaných textů, kterými ohromíte. 

Do svého blahopřání, zvlášť chcete-li přáníčko poslat elektronicky, můžete přidat také obrázek nebo pohyblivý gif, kterým zaujmete a pobavíte.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X