Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ladislavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. června a svátek slaví Ladislava. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci. 

Milé přání k svátku Ladislavě zvedne náladu. 

Nevíte ale jaké přání poslat a hodila by se vám trocha inspirace? Tak to jste tady správně. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí v tento den radost i vy. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Ladislavu

S veršovaným blahopřáním nemůžete šlápnout vedle a udělá radost snad každé oslavenkyni. Je jedno jestli je to vaše kamarádka, sestra, dcera či babička, určitě tady najdete to pravé zrovna pro tu vaši Ladislavu. Tak které z nich to bude?

Donesla se k nám skvělá zpráva, a to že jmeniny dneska slaví Ladislava. Hlavně lásku, štěstí a pohodu ti chceme přát, ať jsi moc spokojená napořád. Laďko, přejeme ti krásný svátek!
Svátek slaví dneska naše milovaná Ladislava, přejeme jí hlavně ať je zdravá. K tomu ti také přejeme ať tě životem provází láska, a na tvém obličeji není nikdy žádná vráska. Ladislavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naší Ladislavy, přejeme jí ať se jí vyplní všechny její touhy a představy. Snad prožiješ báječný sváteční den, a půjdeš se pobavit s přáteli někde ven. Ladislavo, přejeme ti úžasný svátek!
Tvůj významný den je zase tady, svátek dneska slaví všechny Ladislavy. To nejlepší ti přejeme z celého srdce, a hlavně ať stále záříš jako slunce. Ladislavo, přejeme ti náječné jmeniny!
Už naléváme s přípitkem skenky, jsou totiž jmeniny naší Laděnky. Přejeme jí lásku, pohodu a hlavně ať je zdravá, a ať je celý dnešní den pořádná zábava. Ladislavo, přejeme ti překrásný svátek!
Na krásnou oslavu už nám vrcholí přípravy, jsou totiž jmeniny naší Ladislavy. Chceme aby sis dnešní den užila co nejvíce, a na oslavu vzpomínala celé měsíce. Ladislavo, přejeme ti překrásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí ale mělo by být blahopřání k svátku pro Ladislavu veselé a s trochou vtipu? Pokud se oslavenkyně ráda zasměje a nechybí jí smysl pro humor tak budou tahle přáníčka to pravé. Na vás bude už jen vybrat to, kterým ji dneska rozveselíte.

Snad nás ráno nebude bolet hlava, když jmeniny dneska slaví naše Ladislava. V lednici už se nám chladí bubliny, my budeme spolu tančit a slavit celé hodiny. Ladislavo, přejeme ti báječný svátek!
Zase bude až do rána zábava, svátek má totiž naše nejmilovanější Ladislava. Až do rána se spolu budeme bavit a pít, tvoje jmeniny se přece musí pořádně zapít. Laďko, pořádně si užij dnešní den!
Dneska večer s nebude pít jenom šťáva, když má svátek naše milovaná Ladislava. Proudem tady poteče víno červené i bílé, a budeš si užívat jmeniny do poslední chvíle. Laďko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Přece nebudeš sedět doma jako nějaká puťka, v kalendáři je dneska jméno Laďka. Musíme to s tebou dneska pořádně zapít, a na tvoje zdraví se společně napít. Ladislavo, užij si dnešní svátek!
Dárková krabice k svátku s růžemi, čokoládou a bublinkami.
zdroj: luxuryflowersmiami.com

Klasická přání k svátku pro Ladislavu

Jste zastánci jednoduchých, milých a decentních blahopřání, která zahřejí u srdce? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme jich hned několik. Moc hezky budou vypadat v papírovém přáníčku, ale můžete poslat i rychlou textovou zprávu, obojí jistě udělá velkou radost.

Naše milovná Ladislavo, kalendář nám dneska prozradil tvoje jméno a my ti k tvému dnešnímu svátku přejeme spoustu zdraví, lásky, radosti a štěstí. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Drahá Ladislavo, čas neskutečně rychle letí a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim jako každý rok přejeme spoustu radosti, málo starostí, dobré nálady a taky moře lásky. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Ladislavo, když ti nemůžeme k tvému svátku popřát osobně tak ti posíláme alespoň tohle virtuální přáníčko. Z celého srdce ti přejeme zdraví, lásku, pohodu a taky spoustu krásných zážitků. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilejší Ladislavo, za celou naši rodinu ti z celého srdce chceme popřát aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a také abys byla stále veselá, usměvavá a hlavně šťastná. Užij si ty nejbáječnější jmeniny!
Naše drahá Ladislavo, přejeme ti to nejlepší neustále a to nejen když máš jmeniny! Dneska ti ale navíc přejeme ještě tu nejlepší oslavu a pořádnou nálož zábavy! Báječný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Ladislavo, po roce je tady zase tvůj významný den a my doufáme, že si ho užiješ přesně tak, jak sis ho představovala. Všichni ti přejeme taky spoustu zdraví, lásky a štěstí. Moc si užij dnešní svátek!
Drahá Ladislavo, k tvému svátku ti přejeme spoustu skvělých zážitků, pracovních i osobních úspěchů, dobré nálady a taky hromadu štěstí a lásky. Překrásné jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Ladislavo, přejeme ti aby byl tvůj dnešní den jako z pohádky a ty se jen bavila, radovala se a usmívala. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Pogratulovat k svátku jde i obrázkem! Tyhle přáníčka se těší stále větší oblibě a dneska jím můžete udělat radost i vy. Vybrali jsme ty GIFy, které se k jmeninám skvěle hodí a není potřeba k nim už nic psát. Stačí si jen vybrat obrázek který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Na zdraví!

GIF přání k svátku žena s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k jmeninám oslava s konfetami.
zdroj: giphy.com

Pořádně to oslav!

GIF přání k svátku party kočka.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček!

GIF blahopřání k jmeninám taneček.
zdroj: giphy.com

Jenom jeden drink!

GIF přání k jmeninám žena s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Dárky které vyrobíme sami potěší nejvíce a u svátečních přáníček to není jinak. Uvidíte sami, takové blahopřání k jmeninám Ladislavu ohromí. Navíc samotná výroba není vůbec nic složitého a zabere vám jen chvilku. V případě, že by se vám hodila inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu a to včetně postupu. Do hotového blahopřání pak už jen stačí napsat věnování a nádherný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Ladislavě líbit a vy jí v tento významný den zvednete náladu. Tento den je tady jen jednou za rok a stojí za to ho udělat hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X