Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. dubna a svátek slaví Ivana. 

Pokud nějakou znáte tak jí nezapomeňte poslat gratulaci! 

Milé přání k svátku Ivanu jistě potěší. 

Nejste si ale jistí jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Ivanu

Verše se vám líbí ale zrovna vás ne a ne nic napadnout? Tak to ani nemusí, protože originální rýmy jsme napsali za vás. Na vás už bude jen vybrat kterou básničkou vaši oslavenkyni dneska potěšíte.

Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, v kalendáři je totiž jméno Ivana. Osobně ti pak dáme i malý dáreček, když máš dneska ten sváteček. Ivanko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Ty jsi u nás vždycky vítaná, a to nejen když má svátek Ivana. Dneska pro tebe máme malou oslavu, a užijeme si spolu skvělou zábavu. Ivanko, dneska se na tebe těšíme a přejeme ti hezké jmeniny!
Svátek dneska mají všechny Ivany, a proto jsou tyhle rýmy tobě věnovány. Posílám ti tohle virtuální přáníčko, a snad se ti bude líbit aspoň maličko. Užij si dnešní jmeninový den, Ivano!
Měli bychom tě zahrnout květinami, když dneska slaví svátek všechny Ivany. Posílám ti však jen tuhle básničku, ale osobně ti pak dám i hubičku. Ivanko, užij si dnešní sváteční den!
Jmeniny mají dneska všechny Ivany, a to znamená že měla bys to oslavit s námi. Sladký dortík tady už na tebe čeká, a sklenička s přípitkem přetéká. Ivano, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska k tobě zabloudily moje myšlenky, jsou přece jmeniny naší Ivanky. Jen to nejlepší ti chceme popřát, a k tvému svátku ti srdečně poblahopřát. Ivano, přejeme ti krásný sváteční den!
Chystáme oslavu pro holku naši milovanou, a budeme se se celý den bavit s Ivanou. Už se na tebe moc těšíme, až s tebou ty tvoje jmeniny pořádně oslavíme. Ivanko, přejeme ti báječný svátek!
Svátek dneska slaví naše Ivanka, a proto posílám ti tahle milí písmenka. Zdraví, lásku a pohodu ti chceme přát, a hlavně ať jsi spokojená napořád. Ivano, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé verše k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Ivanu trochu veselejší? Tak to by se vám mohly líbit tyhle verše, obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka která se ráda baví a směje.

Dneska se budeme veselit až do rána, svátek přece slaví naše Ivana. Tak už na tebe pozvedáme sklenice, hádám že dneska se nám nevyhne opice. Ivano, užij si dnešní jmeninový den!
Tančit budeme dokud nepadneš vyčerpaná, svátek dneska přece slaví Ivana. V noci určitě protančíme střevíce, a panáků budeš mít tisíce. Ivanko, přejeme ti báječné jmeniny!
Jak slaví jmeniny naše Ivana, to zase bude zábava nespoutaná. slavit to zase budeme dlouho do noci, zdá se že nám není pomoci. Ivanko, přejeme ti nádherný svátek!
Chystáme na večer oslavu velkou, budeme totiž slavit s naší Ivankou. V lednici se nám už chladí vínečko, a čekáme jen na tebe, holčičko. Ivano, přejeme ti skvělá svátek!
Kytice rudých růží k svátku.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Ivanu

Rýmy nejsou to pravé, co hledáte? Blahopřání k jmeninám pro Ivanu nemusí být jen veršované. Můžete poslat i jednoduchý, milý a decentní text, kterým v tento den vyjádříte všechno, co je třeba a co vyjádřit chcete.

Naše milá Ivano, jako každý ti rok ti chceme k tvým jmeninám popřát jen to nejlepší a hlavně ať jsi stále veselá a spokojená, jako jsi teď. Nádherný svátek ti srdečně přejí …
Drahá Ivano, z celého srdce ti přejeme aby se ti splnily všechny tvoje tužby a přání a hlavně aby tě nikdy neopouštěla dobrá nálada. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Milá Ivano, je to velká škoda, že ti letos nemůžeme popřát osobně. I tak na tebe ale moc myslíme a přejeme ti spoustu radosti, lásky, zdraví a hlavně štěstí. Moc si užij dnešní sváteční den!
Naše drahá Ivanko, přejeme ti aby sis dnešní sváteční den moc užila a strávila ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti nádherné jmeniny!
Naše drahá Ivanko, k tvému dnešnímu svátku přejeme ti spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a také to aby tě nikdy neopustila dobrá nálada a úsměv. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Ivanko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme moře lásky, zdraví, štěstí a hlavně nekonečné pohody. Pěkný svátek ti přejí …
Milá Ivano, dneska je tvůj výjimečný den a my doufáme, že ho pořádně oslavíš a uděláš si radost něčím sladkým. K tomu ti přejeme taky spoustu radosti, zdraví a lásky. Užij si dnešní svátek!
Naše nejmilejší Ivanko, snad bude tvůj dnešní svátek jako z pohádky a ty se budeš jen bavit a usmívat se. Ty nejbáječnější jmeniny ti z celého srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali obrázkové přáníčko? V tento den k tomu máte ideální příležitost! K obrázkům už nemusíte nic psát, poví všechno za vás. Na vás bude už jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Sváteční přípitek

GIF přání k svátku přípitek margaritou.
zdroj: giphy.com

Veselá oslava

GIF přání k jmeninám tančící pes.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe

GIF blahopřání k jmeninám muž s kyticí.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe

GIF přání k jmeninám striptér v bílém oblečení.
zdroj: giphy.com

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k svátku žena s velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru 

Letos nekupujte blahopřání v papírnictví, ale zkuste ho vyrobit sami doma. Takové přání k jmeninám Ivanu rozhodně ohromí. Nemáte se rozhodně čeho bát a možná budete překvapeni jak je to snadné. Pokud si nevíte rady jak na to tak se podívejte na tohle krátké video ve kterém najdete hromadu inspirace. Do hotového přáníčka stačí už jen napsat text a nebo básničku a máte hotovo!

Které přání k jmeninám Ivaně udělá největší radost?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, hlavní je, že jste si na oslavenkyni vzpomněli a chcete jí udělat tento den hezčí. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X