Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Riu na jednom místě. Vyberte si!

Hledáte přání k svátku Rie, kterým byste jí rozradostnili den?

Chcete vytvořit přání, které by bylo moudré, povzbuzující, ale zároveň pobavilo? 

Pak vybírejte z následujících originálních textů a stahujte obrázkové gratulace a gify zdarma! 

Blahopřání ke jmeninám pro Riu

Jako každou ženu, také Riu velmi potěší, když jí dáte najevo, že jste si na ni v den jejích jmenin vzpomněli a stála vám za napsání krátké gratulace nebo za telefonické přáníčko. 

Vybírejte z následujících textů, kterými oslavenkyni rozradostníte den!

Všechno nejlepší k svátku mé nádherné, chytré a věrné kamarádce. Žij svůj život jak nejlépe umíš!
Všechno nejlepší k svátku, Rio! Doufám, že se nikdy nezměníš, protože jsi úžasná bytost. Vytvořili jsme si spolu tolik krásných vzpomínek, za což ti budu navždy vděčný/vděčná. Užij si svůj den!
Přeji ti fantastické jmeniny a krásný následující rok před sebou. Ať se každý den počítá. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Přeji ty nejúžasnější jmeniny té nejúžasnější ženě, kterou znám! Jsem moc vděčný/vděčná za naše přátelství a doufám, že bude trvat věčně. Mám tě rád/a! Vše nejlepší!
Krásné jmeniny, Rianko! Doufám, že si svůj výjimečný den užiješ naplno! Přeji ti spoustu lásky a štěstí. Všechno nejlepší, drahá! Jsem na tebe moc hrdý/hrdá!

Je oslavenkyně vaší přítelkyní? Pak se inspirujte přáníčky k svátku pro kamarádku!

Zamilované gratulace

Je Ria vaší partnerkou nebo dokonce manželkou? 

Chcete této výjimečné ženě připomenout, jak moc je pro vás důležitá? 

Poblahopřejte své vyvolené ke jmeninám láskyplným textem, kterým jí dáte najevo, jak moc si ceníte její existence.

Všechno nejlepší k svátku výjimečné ženě, která přináší tolik radosti do mého srdce! Jsem vděčný za každý okamžik, který spolu trávíme a trávit i nadále budeme. Moc si přeji, aby naše štěstí nikdy neskončilo!
Ať je tento den stejně slunečný jako tvůj úsměv a stejně krásný jako jsi krásná ty. Záříš každý den, ale já vím, že dneska budeš zářit ještě jasněji. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Nikdy jsem nepotkal člověka, který by byl tak milý jako ty. V tento den slavím nejen tvé jmeniny, ale také tvou sladkost a tu nejúžasnější duši. MIluji tě a přeji ti všechno nejlepší!
Kvůli tobě stojí za to žít. Vytváříš mi úsměv na tváři a tvůj dotek mi ukazuje, jak moc mě miluješ a jak ti na mně záleží. Jsi nejen mou partnerkou, ale také nejlepší přítelkyní a já ti za to děkuji. Miluji tě! Krásné jmeniny!
Doufám, že tvé jmeniny budou stejně krásné a plné lásky jako ty. Zasloužíš si jen to nejlepší a já ti nic méně nepřeji. Všechno nejlepší k svátku, má krásná Rio!

Nenašli jste ten správný text? Pak prozkoumejte další zamilovaná přání k svátku, ve kterých možná najdete to, co hledáte!

Vtipná přání k svátku Rie

Jaký je lepší dárek než smích? 

Dobře, možná skutečný dárek vynechat nemůžete, ale můžete k němu přidat humorný text, kterým rozzáříte oslavenčinu tvář. 

Vybírejte z těch nejzábavnějších gratulací!

Kéž se dožiješ takového věku, že už jen pohled na tebe bude děsit malé děti a tvé bývalé milence. Přeji si, abys oslavila ještě spoustu jmenin! Všechno nejlepší!
Asi ti dochází, že s každými jmeninami jsi také o rok starší. Dám ti ale jednu radu, která ti to všechno usnadní. Dneska hodně pij, a pak ti to už bude jedno. Všechno nejlepší k svátku, Rio!
Všechno nejlepší k svátku! Ať ti dnes napíše na tvou facebookovou zeď spoustu lidí, které vlastně ani neznáš. Užij si svůj den!
Známí ti ke jmeninám popřejí vše nejlepší. Přátelé tě ve tvůj sváteční den opijí. Máš štěstí, že se řadím k té druhé skupině. Těším se na večerní oslavu. Vše nejlepší!
Máš jmeniny. Víš co to znamená? Že je čas na to, aby ses trapně usmívala, zatímco se budou tví přátelé a rodina bavit na tvůj účet. Krásný sváteční den!

Podívejte se, jakými dalšími přáníčky k svátku pro ženy byste mohli udělat oslavenkyni radost.

Obrázková blahopřání a gify k svátku

Chcete Rie poblahopřát tak, jako nikdo jiný? 

Pak si stáhněte některou z gratulací v obrázku a pošlete ji oslavenkyni e-mailem, MMSkou nebo prostřednictvím sociální sítě. 

Obrázek si můžete také vytisknout a předat jej osobně nebo poslat poštou.

Přání k svátku Rie na pozadí fotografie louky s listnatým stromem.
zdroj: unsplash.com

Ještě více obrázků najdete v dalším přehledu obrázkových přání k svátku, ze kterých si jistě vyberte. Pusťte se do prohlížení!

Detail na barevný javorový list s blahopřáním k svátku pro Riu.
zdroj: unsplash.com
Listnatý les s gratulací ke jmeninám Rie.
zdroj: unsplash.com

Sváteční gify

Pohyblivá animace s tancujícím fialovým dinosaurem.
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s radující se chlupatou plyšovou postavou se žlutou narozeninovou čepičkou na hlavě.
zdroj: giphy.com

Chcete přidat do svého přáníčka pro Riu básničku k svátku? Pak vybírejte z těch, které jsme pro vás vybrali!

Gif s mladými jásajícími lidmi chytajícími barevné papírové konfety.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Ria

Jméno Ria je zkrácená podoba jmen, jako je například Maria. Jméno se hojně užívá díky asociacím s Pannou Marií, matkou Ježíše krista. 

Jedná se o dívčí jméno španělského původu a znamená “malá řeka”

Numerologie ženám se jménem Ria přisuzuje číslo jedna a jejich barvami jsou tmavé barvy, ale převážně červená a oranžová

Ženy jménem Ria bývají velmi klidné a razí si vlastní cestu životem. Právě díky jejich klidu a smyslu pro správné načasování, bývají často inspirovány k tomu, aby šly s proudem a zároveň překonávaly překážky a výzvy, které se na jejich cestě objeví. 

Riy bývají vůdčími osobnostmi a umí se dokonale přizpůsobit kdejakému prostředí a dostat se tak do popředí. 

Tyto ženy bojují celý život se dvěma stránkami osobnosti, a to dobrou a zlou. Potřebují po svém boku partnera, který by jim pomohl najít a udržet životní rovnováhu. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Ria mohou být Rijka, Riječka, Rí, Rianka a další. A kdy má svátek Ria? Poblahopřát ženám tohoto jména můžete 12. září.

Ve stejný den, jako Riy, slaví svátek také Marušky. Inspirujte se při tvorbě blahopřání přáníčky k svátku Marii.

Přání k svátku Rie můžete naplnit moudrými radami, humorem nebo obrázky či pohyblivými gify. 

Pokud nevíte, jakou formu gratulace vybrat, popřemýšlejte nad tím, jak chcete přání poslat. E-mailem, MMSkou, po sociální síti, poštou nebo jej předat osobně?

Zamyslete se také nad vztahem, který je mezi vámi a oslavenkyní. 

Na základě těchto indicií pak vytvoříte blahopřání “levou zadní”!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X