Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Antonii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. června a svátek slaví Antonie. 

Máte nějakou ve svém okolí? Tak to jí určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Antonii zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace?

V tom případě se podívejte na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí radosti  vy. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Antonii

Rýmované blahopřání udělá radost snad každému! Tahle jsou navíc napsaná přímo na míru oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde. Na vás už bude jen vybrat to, kterou básničkou v tento den uděláte radost!

Moje milá Toničko, tohle je tvé sváteční přáníčko. Přeju ti spoustu lásky, k tomu taky kopu štěstí, ať se ti vyhýbá neštěstí. Krásný svátek s láskou přeji, přečti si to na displeji.
Antonie dneska svátek mají, na přání netrpělivě čekají. Proto konec čekání, tohle je totiž naše přání. Je to přání sváteční, snad nebudeme zpáteční. Antonie, přejeme ti báječné jmeniny!
Přejeme ti co se sluší, ať tě život moc nezkouší. Tony, krásný svátek, tohle je teprve začátek. Kromě lásky, pohody a štěstí, ať nedojdeš na rozcestí. Antonie, přejeme ti nádherné jmeniny!
Vždy ať se na svět usmíváš, a problémům se vysmíváš. Krásný svátek, vše nejlepší, snad ti tohle přání náladu vylepší. Přejeme ti kouzelné jmeniny, Antonie.
Vše nejlepší Antonie, to není žádná ironie. Přece dneska svátek máš, a stále skvěle vypadáš. Přeji ti zdraví a štěstí do svátků dalších a ať nepodlehneš žádným falším. Antonie, užij si dnešní jmeninový den!
Naše milovaná Antonie, jsi ta nejlepší holka z celé galaxie. Proto posílám ti přání a to zcela bez váhání. Tonyo, moje děvče milé, dovol mi popřát ti zdvořile. Od srdce a upřímně, jsi mé zlato jediné. Přeju ti nádherný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Antonii spíše veselé a aby se zasmála? Podívejte se na tahle přáníčka! Tyhle gratulace se hodí výborně obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka která se ráda zasměje.

Toničko, můj miláčku, krásný svátek čumáčku. Ať jsi šťastná, skvělá, božská, jsi prostě moje dokonalá ženská. Antonie, přeju ti báječné jmeniny!
K tvému dnešnímu svátečku, zasloužíš si kytičku. Jsi báječná dušička, žádná hloupá holčička. Když jsem s tebou, srdce mi plesá, vynášíš mě na nebesa. Přeji ti jen to nejlepší, milá Antonie!
Jmeniny má dneska naše milovaná kočička, v kalendáři je totiž jméno Tonička. Pořádně to s tebou chceme dneska oslavit, a až do rána s tebou bavit. Antonie, přejeme ti báječný svátek!
Až do rána budou znít veselé melodie, svátek totiž dneska slaví naše drahá Antonie. V lednici se nám už chladí lahvičky, a my chystáme na přípitek skleničky. Toničko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárková kytice oranžových růží k svátku.
zdroj: venusinfleurs.ru

Klasická přání k svátku pro Antonii

Rýmy nejsou to pravé pro vaši oslavenkyni a myslíte, že by ocenila spíše krásné, milé, jednoduché a decentní blahopřání? Dali jsme jich dohromady hned několik, kterými můžete Antonii zvednout náladu v její sváteční den, stačí si jen vybrat!

Milá Antonie, z celého srdce ti přeji krásný sváteční den. Přeji ti spoustu zdraví, lásky, radosti a štěstí. S láskou …
Tony, přeji ti krásný svátek. Ať jsi neustále šťastná, splní se ti všechna tvá přání a jdeš životem s úsměvem na rtech. Máme tě moc rádi. Vše nejlepší k dnešnímu svátku ti přejí …
Toničko, přijmi naše srdečné gratulace k tvému dnešnímu svátku. Přejeme ti spoustu úspěchů, spokojenosti, zdraví a štěstí. Máme tě moc rádi.
Antonie, užij si krásný sváteční den plný radosti, lásky a štěstí. To vše a mnohem více ti od srdce přeje …
Naše milá Antonie, k tvému dnešnímu svátku ti srdečně přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, radosti a taky hromadu splněných přání. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Antonie, za celou naši rodinu ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla neustále jen spokojená a veselá. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Naše nejmilovanější Antonie, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti opět přejeme jen to nejlepší. Moc si užij dnešní sváteční den!
Milá Toničko, kalendář nám připomněl tvoje jméno a my ti z celého srdce přejeme ten nejkrásnější svátek. Užij si ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali k svátku obrázek? Pokud ne tak máte skvělou příležitost to vyzkoušet. Udělají radost a navíc k nim už nemusíte ani vymýšlet blahopřání, vše totiž poví za vás. Vybrali jsme jich hned několik, které se v tento den výborně hodí. Odeslání je taky velice snadné, obrázek stačí jen zkopírovat, vložit a poslat.

Všechno nejlepší k svátku, Antonie!

GIF přání k jmeninám přípitek s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní jmeniny!

GIF přání k svátku kočka s dortem a konfetami.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti skvělou oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám slavící lidi.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní jmeninový den!

GIF blahopřání k svátku postavička s balónky.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání přání k svátku holka s velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Antonii ohromí. Uvidí totiž, že vám na ní opravdu záleží, když jste si dali práci a blahopřání udělali sami. A to za těch pár minut tvoření přece stojí. Pokud nevíte jak na to tak se podívejte na tohle video, kde najdete spoustu inspirace včetně toho jak na to. Do hotového přáníčka pak už jen stačí dopsat co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Antonii líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Jmeniny máme přece jen jednou za rok, tak jí udělejte radost aspoň rychlou textovou zprávou, ocení to.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X