Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lubku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. června a jmeniny slaví Lubomíra. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí!

Milé přání k svátku Lubomíře jistě zvedne náladu. 

Nejste si ale jistí, jaká gratulace by byla ta pravá? 

Pokud by se vám hodila inspirace, tak tady jí najdete spoustu. 

Můžete vybírat z našich básniček, textů a obrázků. 

Všechna přání jsou zdarma ke stažení, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Lubomíru

Veršovaná přáníčka patří mezi dlouhé léta mezi ty nejoblíbenější gratulace vůbec a to naprostým právem. Tahle jsou navíc přímo na míru pro oslavenkyni a vy si tak nemusíte lámat hlavu a nic vymýšlet. Na vás už bude jen vybrat to, kterým rýmem v tento den uděláte ra

Naše skvělá Lubka dneska svátek slaví, my jí přejeme hlavně spoustu zdraví. Hlavně ať si dnešní den pořádně užije, a ty nejbáječnější jmeniny prožije. Lubomíro, ať dnešní den stojí za to!
Kalendář mi právě oznámil, že je tady sváteční den všech Lubomír. My té naší nejmilejší přejeme spoustu pohodu a taky lásky, a hlavně nikdy žádné starosti a vrásky. Lubko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše úžasná Lubomírky, my jí přejeme aby si dneska užila každé chvilky. Tento den je tady přece jen jednou v roce, tak si ho užij tak moc jako Vánoce. Lubko, přejeme ti skvělý svátek!
Jsou tady tvé jmeniny, holka naše milá, v kalendáři vidím jméno Lubomíra. Přejeme ti hlavně lásku, pohodu a spoustu úsměvů, a taky aby ti bylo každý den do zpěvu. Lubi, ať dnešní den stojí za to!
V kalendáři dneska vidím jméno naší Lubky, tak ti posílám na čelo polibky. K tomu ti přeju taky spoustu lásky a hlavně pohody, a ať se ti velkým obloukem vyhýbají všechny nehody. Lubomíro, přeju ti nádherný svátek!
Přejeme ti nádherný svátek, milá Lubinko, snad ti tahle básnička udělá radost aspoň malinko. Přejeme ti spoustu pohody a radosti, a taky abys nikdy neměla žádné starosti. Lubko, užij si dnešní jmeninový den!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Lubka vaše kamarádka co se ráda směje, oslavuje a hlavně nezkazí žádnou legraci? Tak to by se vám mohla líbit některá z těchto veselých básniček, ze které se jí zaručeně zachvěje bránice. Pokud ji k tomu ještě pozvete na něco dobrého, bude vaše gratulace perfektní.

Dneska večer bude asi drinků přemíra, svátek totiž slaví naše skvělá Lubomíra. Tak se v osm v našem podniku setkáme, a pořádně si do nosu spolu dáme. Lubko, ať dnešní oslava stojí za to!
Už chystáme na večer víno a jednohubky, jsou tady totiž jmeniny naší úžasné Lubky. Budeme tě pořádně zapíjet, ať jsi zdravá, ale pozor, ať tě ráno nebolí hlava. Lubko, přejeme ti úžasnou sváteční oslavu!
Svátek má dneska naše skvělá Lubinka, tak to se nám budou zase třepat kolínka. Dáme si spolu na parketě taneček, a nebude chybět ani velký panáček. Přejeme ti skvělé jmeniny, Lubi!
V lednici se nám už chladí bublinky, jsou totiž jmeniny naší Lubinky. Tak už se nesou skleničky na podnosu, a dáme si si spolu pořádně do nosu. Ať se ti dnešní oslava líbí, Lubomíro!
Oslavující skupina lidí se skleničkou bublinek v ruce.
zdroj:wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Lubomíru

Básničky ani vtipy nejsou to pravé pro vaši oslavenkyni? Myslíte, že by dala přednost klasice a jednoduchosti? Tak v tom případě budou tahle přáníčka to pravé. Vám už jen stačí vybrat to, kterým chcete oslavenkyni potěšit, doplnit váš podpis a poslat.

Naše milá Lubomíro, ten ro zase utekl jako voda a je tady opět tvůj významný sváteční den. My ti k němu chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Lubko, tvé jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody, nádherných okamžiků a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Lubomíro, sice ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a chceme ti popřát jen to nejlepší. Hlavně ať jsi spokojená, zdravá a veselá. Nádherný svátek ti přejí …
Je tady den všech Lubomír a my té naší nejmilejší chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, spokojenosti, štěstí a taky pevné zdraví. Užij si dnešní sváteční den!
Přejeme ti nádherné jmeniny, naše skvělá Lubomíro! Tento den je tady jen jednou do roka, tak ti přejeme by byla dnešní oslava jedinečná a ty se jen bavila, radovala a usmívala. Krásný svátek ti přejí …
Lubomíro, z celého srdce ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně ať se stále jen usmíváš, bavíš a taky trávíš nádherné okamžiky s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Skvělý sváteční den ti přejí …
Lubomíro, za celou naši rodinu ti chceme popřát spoustu splněných přání, úžasných zážitků a aby se ti splnilo vše, co si přeješ. To vše a mnohem více ti srdečně přejí …
Naše milovaná Lubko, slovy nejde ani vyjádřit jak moc na tebe myslíme! Chceme ti popřát abys byla stále jen usměvavá, šťastná, veselá a taky zdravá. Ten nejúžasnější sváteční den ti přejí …

Chcete vašim známým, rodině či kolegů popřát hezký den? S těmito milými přáníčky se vám to jistě podaří!

Obrázkové GIF gratulace 

Zatím jste nevybrali a hledáte něco trochu jiného? Blahopřání k svátku pro Lubomíru může být i obrázkové. Vybrali jsme ty GIFy, které se v tento den skvěle hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání je navíc velice snadné. Zvolený obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. Hotovo! 

Tak na tebe, milá Lubko!

Tak na tebe, milá Lubko!
zdroj:gyphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslavující skupinka lidí.
zdroj:gyphy.com

Lubomíro, pořádně si užij dnešní oslavu!

GIF přání k svátku oslavující lidi v konfetách.
zdroj:gyphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Lubko!

GIF blahopřání k jmeninám tančící kočka.
zdroj:gyphy.com

Lubko, posíláme ti k svátku tohoto tanečníka!

GIF blahopřání k svátku tančící borec v růžovém trikotu.
zdroj:gyphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Lubomíra nebude možná ani čekat. Bude ale ale hned jasné, že je pro vás jedinečná a že vám na ní skutečně záleží. Sice vám to zabere pár minut času, ale o to větší radost tak uděláte. S inspirací a návodem vám pomůže tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak už jen stačí doplnit vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Lubomíře líbit?

Tento významný den je tady jen jednou do roka a stojí za to si na oslavenkyni vzpomenout a poslat alespoň rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Lubomíra

Tohle ženské jméno je slovanského původu a můžeme ho vyložit jako mírumilovná, stejně jako jeho mužský protějšek Lubomír. 

V minulosti bylo tohle jméno velmi oblíbené, ale poslední roky jeho obliba strmě klesá. Momentálně jméno nosí jen 608 osob a řadí se tak na 222. příčku oblíbenosti.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X