Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Světlanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. března a svátek slaví Světlana. 

Pokud nějakou znáte, tak jí určitě zvedněte náladu hezkou gratulací. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Světlaně poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a veselé obrázky a vyberte si to pravé. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Světlanu

Komu by se nelíbila veršovaná přáníčka! A že vás zrovna nic nenapadá? Vaší oslavenkyni můžete jedno taky poslat a to i když nejste zrovna básník. Sváteční rýmy jste totiž napsali za vás. Vám už jen stačí vybrat ten, kterým dneska uděláte radost. 

Svátek dneska slaví všechny Světlany, tak posílám ti pusu na všechny strany. K tomu přeju ti spoustu lásky a taky pohody, ať se ti dějí jen samé veselé příhody. Světlano, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska je svátek naší Světlušky, přejeme jí ať si užívá život plnými doušky. Ať potká tě láska, zdraví a taky spouta štěstí, a taky nekonečně radostí. Světlano, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše Světla, my jí přejeme aby stále jen krásně kvetla. Ať ti úsměv z tváře nikdy nezmizí, a užiješ si vše, co ti život nabízí. Světlano, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Je tady po roce den všech Světlanek, měl bych tě pozvat na kávu a pár sušenek. Zatím posílám ti jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš i kytičku. Světlano, přeju ti nádherné jmeniny!
Světlano, ty máš dneska jmeniny, posíláme ti přání a pozdravy od celé rodiny. Hlavně ať jsi veselá a slouží ti zdraví, a život tě stále tolik baví. Přejeme ti úžasný svátek, Světlano!
Dneska je tady tvůj sváteční den, ten je v roce jenom jeden. Tak se dneska pořádně bav a oslavuj, vždyť tento den je jen a jen tvůj. Světlano, přejeme ti kouzelné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Světlanu vtipné a aby ji pobavilo? Tak to by se vám mohla líbit tahle přáníčka. S těmi ji nejen potěšíte, protože jste si na ni v tento den vzpomněli, ale taky ji rozveselíte.

Bude se tančit a slavit až do rána, jmeniny má totiž dneska naše Světlana. Ne, že se nám o půlnoci vypaříš, dneska s námi pořádně zapaříš. Světlanko, užij si ten nejlepší svátek!
Ty máš dneska svátek, Světlano, tak bude o pořádnou oslavu postaráno. V lednici se nám už víno chladí, musíme se bavit dokud jsme mladí. Světlano, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska jsem v kalendáři četla, že má jmeniny naše Světla. Takže se večer u baru sejdeme, a budeme do sebe klopit drinky studené. Světlano, přejeme ti úžasný svátek!
Dneska je den všech Světlanek, tak se musí slavit a není čas na spánek. Večer si spolu na parketě trsneme, ale bacha, ať nemáme nic zlomené. Světlano, užij si dnešní svátek!
Dárková krabice k svátku s barevnými květinami a růžovou mašlí.
zdroj: bdgift.com

Klasická přání k svátku pro Světlanu

Dává oslavenkyně přednost spíše decentním, milým a upřímným gratulacím, které zahřejí u srdíčka? Na to jsme taky mysleli a dali jsme jich dohromady hned několik. Můžete je napsat do papírového blahopřání a nebo je poslat v textové zprávě.

Drahá Světlanko, dívám se do kalendáře a vidím v něm tvé jméno. Proto ti chci z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. Nádherný svátek ti přeje …
Milá Světlano, celá naše rodina ti chce z celého srdce popřát mnoho nádherných zážitků, splněných přání, lásky, zdraví a taky štěstí. Užij si dnešní jmeniny!
Naše milovaná Světlano, sice ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale i tak ti přejeme jen to nejlepší! Snad se zase brzy uvidíme a tvůj svátek oslavíme. S láskou …
Světlanko, ten čas neskutečně letí, ani jsme se nenadáli a je tady opět tvůj svátek! Jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší! S láskou …
Naše milovaná Světlano, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme hlavně spokojenost, radost, lásku a taky aby se ti vyplnilo vše, co si přeješ. Báječné jmeniny ti přejí …
Nejdražší Světlanko, přejeme ti aby tě nikdy neopustila dobrá nálada a aby ses na svět stále tak nádherně usmívala jako doposud. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Dneska je den všech Světlanek a proto ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně aby jsi byla stále jen veselá, usměvavá a spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Světlanko, kalendář nám dneska připoměl tvoje jméno a proto ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny! Dnešek je jen tvůj, tak si ho pořádně užij a oslav. Báječný svátek ti přejí …

Přání hezkého dne zvedne náladu snad každému. Máme pro vás spoustu originálních textů, kterými můžete udělat radost.

Obrázkové GIF gratulace

Nechce se vám letos k svátku nic psát? Ani nemusíte, popřát jde i veselým obrázkem! Pohyblivé obrázky jsou skvělou volbou a rozhodně jimi oslavenkyni zvednete náladu. Stačí si vybrat ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tak na tebe, Světlano!

GIF přání k svátku přípitek tří holek s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi drinky nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku žena připravuje velký koktejl.
zdroj: giphy.com

Světlano, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám tančící žirafy.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Světlano!

GIF blahopřání k jmeninám tři holky poskakují v konfetách.
zdroj: giphy.com

Světlano, posíláme ti k svátku sexy tanečníka! 

GIF přání k svátku borec tančí na pláži.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Světlana možná nebude ani čekat! Ukážete jí tak, jak moc je pro vás důležitá. Rozhodně stojí za to se věnovat pár minut tvoření, protože výsledek opravdu stojí za to. Pro inspiraci a návod jsme našli tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Až budete mít hotovo, stačí už jen napsat vaše srdečné blahopřání a nádherný dárek je na světě!

Které přání k jmeninám Světlaně vyberete?

Doufáme, že se budou přáníčka líbit a vy jí tento významný den uděláte hezčí.

Zajímavosti o jméně Světlana

Tohle krásné jméno je slovanského původu a v České republice ho používá 3895 žen, čímž se řadí na 133. místo v oblíbenosti. 

Jméno vzniklo v ruských zemích a význam jména jde vyložit jako „světlá” a nebo „jasná”.  

Světlanu znají i na Slovensku,  Svetlanu najdeme v Bulharsku, Srbsku nebo v Rusku. V Maďarsku je podoba jména Szvetlána.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X