Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Drahuši na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. července a svátek slaví Drahuše. 

Pokud nějakou znáte tak jí pošlete gratulaci.

Nevíte jaké přání k svátku Drahuši poslat? 

S tím vám pomůžou následující řádky které jsou plné inspirace. 

Najdete tu jak klasické přání, tak básničky a nebo obrázky. 

Inspirujte se a udělejte jí tento den hezčí.

Básničky k svátku pro Drahuši

Každý občas potřebuje trochu inspirace a u básniček to platí dvojnásob. Pokud vás zrovna nic nenapadá tak nevadí, verše jsme napsali za vás. Stačí když si vyberete který z nich to bude.

Jmeniny má dneska Drahuška, je to moje milovaná ženuška. Přeju jí lásku a hlavně zdraví, a snad to dneska pořádně s námi oslaví. Drahuše, přeju ti ten nejkrásnější svátek!
Šeptáme ti tuhle básničku do ouška, svátek totiž slaví naše Drahuška. Přejeme jí lásku a štěstí nejvíce, snad dneska užije si celý den velice. Drahuše, přejeme ti krásné jmeniny!
Venku je krásný letní den, snad bude tvůj svátek jako nejkrásnější sen. Za celou naši rodinu ti to nejlepší přejeme, a k jmeninám ti moc gratulujeme. Drahuško, užij si naplno dnešní den!
Jsi ta nejlepší Drahuška na světě, to chceme ti říct v této větě. Snad bude tvůj svátek výjimečný, a celý tvůj den bude báječný. Drahuše, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, naše milá Drahuše, chceme ti popřát to nejlepší z celé duše. K tomu ti posíláme tuhle básničku, a taky na čelo sladkou hubičku. Drahuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Venku nám nádherně slunce svítí, a já bych vedle tebe teď moc chtěl býti. Osobně ti ale dneska popřát nemůžu, tak snad si aspoň touhle básní pomůžu. Drahuško, přeju ti ty nejkrásnější jmeniny!
K svátku bych ti měl dát kytičku, dneska ale posílám jen tuhle básničku. Kytku ti dám až osobně, nemusíš se bát, a vše nejlepší k svátku ti budu přát. Drahuško, moc si užij dnešní jmeniny!
Tvůj sváteční den je tady zase po roce, ať přinese ti jen ty nejlepší emoce. Jen to nejlepší ti chceme přát, snad tě tahle básnička bude u srdce hřát. Přejeme ti nádherné jmeniny, Drahuše!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale myslíte si, že by mělo být blahopřání k svátku pro Drahuši přece jen více neformální a s trochou vtipu? V tom případě mrkněte na tyhle verše ze kterých si jistě vyberete ten pravý.

Svátek dneska slaví Drahuše, snad za námi brzo do baru nakluše. Chceme si s ní na její zdraví připít, a všechny neduhy zapít. Drahuše, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš svátek, to se musí oslavit, láhev na stůl musíme postavit. Neboj, bude to jen malý přípitek, přece se nezlejeme jako dobytek. Drahuše, přejeme ti nádherné jmeniny!
Musíme si spolu dát aspoň skleničku, a pobýt spolu chviličku. Večer ať už jsi v klubu na značkách, přece nás nenecháš na holičkách. Drahuše, přejeme ti ten nejlepší svátek!
meniny se přece musí zapít, proto musíš si přípitek vypít. Budeš s námi tančit až do rána, přeci nejsi žádná stará vrána. Užij si dnešní svátek, Drahuše!
Růžová kytice k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasické přání k svátku pro Drahuši

Říká se že v jednoduchosti je krása a to platí i v tomto případě. Tyhle blahopřání k jmeninám Drahuši jistě zahřejí u srdce. Můžete ho napsat do papírového přání a nebo je poslat jako rychlou sms zprávu.

Milá Drahuše, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my doufáme, že si je užiješ tak jako každý rok a budeš se i nadále jen usmívat. Nádherný svátek ti z celého srdce přejí …
Naše milá Drahuško, je to obrovská škoda že se letos na tvůj svátek neuvidíme. I tak ti ale přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, dobré nálady a taky pohody. Užij si dnešní den!
Drahuše, v tento významný den ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší a doufáme, že budeš neustále jen veselá a spokojená. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Drahuško, doufáme, že se ti tvůj svátek vydaří podle tvých představ a tento den bude naprosto nezapomenutelný a výjimečný. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Nejmilovanější Drahuško, moc nám na tobě záleží a chceme ti k tvému svátku popřát spoustu radosti, lásky a hlavně dobré nálady. To vše ti srdečně přejí …
Drahuško, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát zdravíčko, pohodu, úspěchy a taky moře lásky. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Drahuše, snad se ti dnešní den vydaří tak jak sis ho naplánovala a moc si užiješ tvoji sváteční oslavu. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Milá Drahuše, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu radosti, lásky, úspěchů a taky aby se ti nikdy nevytratil úsměv ze rtů. Krásný svátek ti přejí …

Pohyblivé obrázkové gratulace

Nemusíte psát vůbec nic, vše jde vyjádřit i obrázkem. Tyhle se hodí k svátku výborně a ještě jimi oslavenkyni pobavíte. Odeslání je navíc velice jednoduché. Vybraný obrázek pouze zkopírujete a pošlete. Pokud chcete můžete ho také doplnit třeba o veselou básničku.

Oslava s šampaňským

GIF blahopřání k jmeninám oslavě s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Večírek domácích mazlíčků

GIF blahopřání k svátku party zvířátka.
zdroj: giphy.com

Oslavující slečny

GIF přání k jmeninám oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Pusa ke svátku

GIF blahopřání pusa k jmeninám.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku opilý tanec.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená obrázková přáníčka

Takové přání k jmeninám Drahuši ohromí! Letos nekupujte blahopřání v papírnictví ale zkuste ho vyrobit sami doma. Uvidíte sami, nic složitého na tom není a výsledek bude stát za to. Jak na to se dozvíte v tomto snadném videonávodu který je navíc plný inspirace. Až budete mít hotovo tak už stačí jen dopsat básničku a nebo text dle libosti.


Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám oslavenkyni líbit?

Doufáme, že ano a že jí tento den pomůžete udělat nezapomenutelný.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X