Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Nelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. února a svátek má Nela. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto hezkým jménem? Popřejte jí. 

Milé přání k svátku Nelu jistě velmi potěší. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí v tento den radost i vy. 

Všechny gratulace jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Nelu

Veršovaná přáníčka patří mezi ty nejoblíbenější gratulace po dlouhá léta a to naprostým právem. Je jedno jestli je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, sestra a nebo manželka, z těchto rýmů si jistě vyberete ten pravý i vy.

Jmeniny má dneska naše drahá Nela, chceme jí povědět jak je skvělá. Přejeme jí spoustu pohody a hlavně lásky, a hlavně nikdy žádné vrásky. Nelo, přejeme ti hezký svátek!
Měla by sis užívat den celý, když dneska jmeniny slaví všechny Nely. Přejeme ti lásku, pohodu a hlavně zdraví, a ať tě život stále baví. Nelinko, přejeme ti báječný svátek!
Blahopřání jsme ti poslat museli, když dneska svátek slaví Nely. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu úsměvů, a aby stále bylo ti do zpěvu. Nelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Právě jsem se z kalendáře dozvěděla, že jmeniny slaví dneska naše Nela. Proto doufáme že se dneska pořádně budeš bavit, a tvůj svátek s kamarády a rodinou slavit. Neli, užij si pořádně dnešní jmeninový den!
Dneska je svátek naší milované Nely, a tak jsme ti tohle blahopřání poslat chtěli. Máme tě všichni rádi a moc na tebe myslíme, a snad se spolu zase brzy uvidíme. Nelo, užij si dnešní jmeniny jak to jen půjde!
Ty máš dneska svátek, naše drahá Nelo, posíláme ti pusu na čelo. Snad ti tohle přání aspoň trochu zvedne náladu, osobně pak dostaneš i čokoládu. Neluško, přejeme ti skvělé jmeniny!
Právě jsme si vzpomněli, že je dneska svátek naší krásné Nely. Proto ti chceme ze srdce popřát jen to nejlepší, snad tě tahle slova aspoň trochu potěší. Nelinko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dneska by ses pořádně bavit měla, v kalendáři je totiž jméno Nela. Zastav se k nám, dort už tady na tebe čeká, a sklenička s přípitkem už přetéká. Nelinko, přejeme ti krásný svátek!

Veselé verše k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Nelu veselé, vtipné a aby ji pobavilo? Pokud má oslavenkyně smysl pro humor a ráda se pobaví tak budou tyhle básničky to, co hledáte. Navíc se vám krásně vejdou i do textové zprávy. 

Oslava to dneska bude velká, svátek přece slaví naše drahá Nelka. Jen tak domů dneska nepůjdeme, a až do rána spolu tančit a slavit budeme. Nelo, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naši milované Nely, tak bys to měla oslavit s přáteli. Studené šampaňské ti hned musíme nalít, a na tvé zdraví se s tebou pořádně napít. Nelinko, užij si dnešní den na maximum!
Jmeniny má dneska naše skvělá Nela, a tak bude panovat úžasná atmosféra. Až do rána tady bude hudba hrát, dneska půjdeme opravdu pozdě spát. Nelo, přejeme ti fantastický svátek!
Užijme si dneska skvělého večera, když svátek slavá naše milovaná Nela. Že jen venku zima nám ale vůbec nevadí, dobrý svařák si s tím totiž skvěle poradí. Nelinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Kytice růžových tulipánů k svátku.
zdroj: ok.ru

Klasická přání k svátku pro Nelu

V případě že verše nejsou to pravé ořechové tak se podívejte na tahle milá a jednoduchá blahopřání. V tento den jimi řeknete vše, co chcete a rozhodně oslavenkyni zahřejí u srdce. Moc hezky vypadají také v papírovém přáníčku.

Naše milovaná Nelo, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a nekonečné radosti. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Drahá Nelo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim z srdečně přejeme aby se ti vždy jen dařilo a ty se stále jen usmívala a byla šťastná. Krásný svátek ti přejí …
Milá Nelo, chceme ti povědět jak jsi pro nás důležitá a jak moc tě máme rádi. K tvému dnešnímu svátku ti proto přejeme moře lásky, spokojenosti a hlavně štěstí. Báječné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Naše milá Nelinko, za celou naši rodinu ti přejeme aby se ti dařilo jak v práci, tak v osobním životě a taky abys dnešní jmeniny oslavila přesně tak, jak sis je představovala. Ten nejlepší svátek ti srdečně přejí …
Drahá Nelo, sice ti letos nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale i tak ti posíláme spoustu pozdravů a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Moc si užij dnešní jmeniny!
Naše milá Nelo, doufáme, že se ti bude vždy jen dařit a nikdy ti nezmizí úsměv z tváře. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Ten nejlepší svátek ti srdečně přejí …
Naše nejdražší Nelo, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my doufáme, že svůj svátek pořádně oslavíš. K tomu ti přejeme také spoustu radosti a hlavně splněných přání. Užij si dnešní jmeniny co nejvíce to půjde!
Naše milá Nelinko, máš dneska jmeniny a my ti přejeme hromadu úžasných zážitků, spoustu lásky, moře pohody a hlavně dobrou náladu. Krásný svátek ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Tohle blahopřání je výbornou volbou pokud se vám nechce psát jen rychlá textová zpráva a chcete Nelu pobavit. Vybrali jsme obrázky které se k této příležitosti skvěle hodí. Na vás už bude jen vybrat ten, který by se mohl oslavenkyni líbit nejvíce, zkopírovat a poslat.

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k jmeninám oslava s konfetami.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní jmeniny!

GIF blahopřání k svátku kočka s konfetami.
zdroj: tenor.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám slavící žena.
zdroj: tenor.com

Sváteční taneček

GIF blahopřání k jmeninám tančící muž.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k jmeninám Nelu jistě nadchne. Dárky co vyrobíte sami potěší nejvíce a jinak to není ani u přáníček. Výroba vám zabere jen chvilku a výsledek bude rozhodně stát za to. S tímto video návodem plným inspirace to zvládnete levou zadní. Až budete mít hotovo tak dovnitř napište text a nebo básničku a může se jít gratulovat.


Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Nele líbit a vy jí tento sváteční den uděláte hezčí.

Tento den je tady jen jednou za rok a i rychlá sms zpráva potěší.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X