Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Valdu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. května a jmeniny slaví Valdemar. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Valdemarovi zvedne náladu. 

Hodila by se vám trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Můžete vybírat z básniček, klasických textů a nebo veselých obrázků. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně k dispozici.

Básničky k svátku pro Valdemara

S takovou gratulací chybu rozhodně neuděláte, protože verše patří po dlouhé roky mezi ta nejoblíbenější přáníčka vůbec. Tyhle rýmy jsou navíc přímo na míru všemu oslavenci a rozhodně je nenajdete nikde jinde. Stačí se jen vybrat ten který vás zaujal nejvíce a přeposlat.

Do kalendáře jsem si poznamenala, že jsou dneska jmeniny našeho Valdemara. Proto mu chci lásku, zdraví a štěstí přát, a snad ho bude tohle přání u srdce hřát. Valdo, přeju ti krásný svátek!
Už k tobě letí pozdravů a gratulací celá halda, v kalendáři je totiž jméno Valda. Nezapomeň tento den pořádně oslavit, a s kamarády a rodinou se pobavit. Přejeme ti skvělý svátek, Valdemare!
Kalendář mi dneska říká, že jsou tady jmeniny našeho Valdíka. Proto ti jen to nejlepší ze srdce přejeme, a chceme ti říct, jak tě všichni milujeme. Valdemare, užij si dnešní svátek!
Jsou tady jmeniny našeho Valdíka, tak se dneska měním v básníka. Snad ti tohle přání vykouzlí úsměv na tváři, a tvůj sváteční den se ti vydaří. Užij si dnešní jmeninový den!
Večer bude oslava veliká, musíme spolu zapít našeho Valdíka. Celá rodina ti jen to nejlepší přeje, hlavně ať se na tebe štěstí stále směje. Valdemare, přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, Valdíku, proto ti přejeme moře štěstí, pohody a nádherných okamžiků. Ať se ti všechna tvá přání vyplní, a tvé srdce se láskou zaplní. Valdemare, přejeme ti úžasný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Valdemar váš kamarád, co se rád baví, směje a taky oslavuje? V tom případě by mohly být tyhle veselé básničky to, co hledáte. Pokud k tomu přidáte ještě pozvání na skleničku a nebo jedno čepované, bude vaše sváteční gratulace dokonalá.

Svátek dneska slaví náš Valdemar, tak to ani kapka nepřijde nazmar. Už tady na tebe čeká jedno točené a orosené, a dneska tě domů klidně odneseme. Valdo, přejeme ti báječný jmeninový den!
Je tady den všech Valdemarů, tak to spolu večer zamíříme do baru. Barmanka nám bude nosit panáky, dneska si trochu opijeme čumáky. Přejeme ti skvělou jmeninou oslavu, Valdemare!
Jsou tady jmeniny našeho Valdy, tak to půjdeme do našeho podniku protřepat faldy. Večer si spolu půjdeme vyhodit z kopýtka, a slavit budeme tak, až bude padat omítka. Valdemare, přejeme ti skvělý svátek!
Ty máš dneska jmeniny, milý Valdouši, tak to přece nebudeme na souši. Dnešní večírek zase bude bouřlivý, a domů rozhodně neodejdeme střízliví. Valdo, přejeme ti skvělý svátek!
Vana plná ledu a lahví šampaňského.
zdroj:brit.co

Klasická přání k svátku pro Valdemara

Verše a vtipy nejsou to, co hledáte? Dal bys váš oslavenec přednost přes básničkami spíše jednoduchosti a klasice? I na tohle jsme mysleli a milých a upřímných gratulací tady najdete spoustu, stačí si jen vybrat.

Milý Valdemare, nemusíš se bát, že bychom na tvé jmeniny snad zapomněli! Chceme ti z celého srdce popřát všechno nejlepší! S láskou …
Drahý Valdemare, rok utekl jako voda a my ti opět přejeme jen to nejlepší k tvému svátku! Hlavně ať ti vše vychází a ty jsi spokojený. Báječné jmeniny ti přejí …
Dneska je tady den všech Valdemarů a my ti k němu chceme popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a taky dobré nálady. Krásný svátek ti přejí …
Valdemare, ty víš, že na nějaké dlouhé proslovy nejsem, a tak ti přeju prostě všechno nejlepší k tvým jmeninám. Užij si tento den!
Kalendář nám dneska ukazuje tvoje jméno a proto ti chceme popřát radost, lásku, štěstí a taky aby ti sloužilo zdravíčko. Skvělé jmeniny ti ze srdce přejí …
Všechno nejlepší k svátku, Valdemare! Hlavně ti přejeme hodně lásky, zdraví, radosti, nádherných okamžiků a taky spoustu štěstí. Nádherný jmeninový den ti přejí …
Valdemare, dneska jsou tady tvoje jmeniny a proto ti přejeme aby se ti dařilo jak v práci, tak v osobním životě a ty byl stále tak veselý a spokojený, jako jsi teď. S láskou …
Milý Valdo, doufáme, že si dnešní sváteční den pořádně užiješ a taky ho oslavíš s těmi, které máš na světě nejraději. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …

Blíží se narozeniny někoho z vašich přátel či rodiny? Udělejte jim radost nádherným narozeninovým přáníčkem.

Obrázkové GIF gratulace

Nezaujaly vás ani klasické texty, ani sváteční verše? Pak je tady ještě jedna možnost. Přání k jmeninám pro Valdemara může být i obrázkové. Našli jsme pro vás pár obrázků. Kterými můžete v tento den udělat radost. Vy už si jen vyberete ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírujete a pošlete. Hotovo.

Pořádně si užij dnešní svátek, Valdemare!

GIF přání k svátku oslavující lidé.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní mejdan stojí za to!

GIF přání k jmeninám tři oslavující borci.
zdroj: giphy.com

Valdemare, dneska si určitě skoč na jedno. A nebo dvě!

GIF přání k svátku borec pije pivo ze dvou džbánů.
zdroj: giphy.com

Valdo, poslíme ti tanečnici k svátku!

GIF blahopřání k svátku tanečnice s peřím.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi drinky nepřeháněj!

GIF blahopřání k jmeninám opilý borec s koktejlem v ruce.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Tohle blahopřání k jmeninám Valdemara dostane! Pokud dárek vyrobíte sami, dáte mu tak najevo, že vám na něm skutečně záleží. Zabere vám to jenom chvilku a výsledek rozhodně stojí za to. A nemusíte se bát, zvládnou do to dokonce i začátečníci. S inspirací a návodem vám pomůže tohle video, kde najdete spoutá krok za krokem. Pak už jen starší doplnit vaše věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k svátku Valdemarovi líbit a že mu tento den uděláte hezčí.

Dokonce i rychlá textová práva dokáže udělat obrovskou radost a to za to přece stojí.

Zajímavosti o jméně Valdemar

Jedná se o 309. nejoblíbenější jméno a nosí ho u nás 299 mužů.

Jeho původ je germánský a vychází ze starogermánských slova „walten” („vládnout”) a „mar” („velký”, „slavný”). Jméno Valdemar se tak překládá jako „velký vládce” a nebo „mocný vládce”. 

Jméno Valdemar nezná jenom čeština, ale také slovenština, angličtina, dánština, norština nebo švédština. Jako Waldemar jméno užívají i jiné jazyky, třeba němčina, francouzština a polština. V Itálii a ve Španělsku je podoba jména Valdemaro, v Portugalsku pak Valdemiro.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X