Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Leopolda na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 15. listopadu a svátek slaví Leopold.

Máte někoho s tímto neobvyklým jménem ve svém okolí?

Pokud ano, tak mu nezapomeňte popřát!

Milé přání k svátku Leopoldovi zvedne náladu.

Máte však trable vymyslet to perfektní přáníčko? Nechte se inspirovat!

Dali jsme dohromady ta nejkrásnější blahopřání, básničky a dokonce i animované obrázky, ze kterých si vyberete pro každého oslavence.

To všechno vás navíc nebude stát ani korunu.

Tak které z nich to asi bude?

Klasická přání k svátku pro Leopolda

Máte pocit, že Leopold ocení jednoduchá a decentní přání? Pokud ano, tak jste tady správně, protože jsme jich napsali hned několik. Po jejich přečtení bude oslavenec plný dojmů, až se z toho bude červenat. Máte tedy vše připraveno, stačí si jen vybrat!

Poldíku, jsem moc ráda, že jsem tvá kamarádka, protože rozjasňuješ můj život a naplňuješ ho radostí. Přeji ti den plný lásky a dobré nálady. Doufám, že tvůj den bude stejně jedinečný jako jsi ty. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Náš milovaný Leo, přejeme ti tu nejlepší oslavu vůbec, ale nezapomeň oslavovat každý den, spolu se štěstím, které každý den přináší. Všechno nejlepší k tvému svátku ti přejí …
Leopolde, srdečně ti přeji, ať najdeš skutečnou radost a naplnění ve všech aspektech života, zatímco budeš čelit dalším výzvám a velkým dobrodružstvím. Jsi mou inspirací. Fantastické jmeniny ti přeje …
Drahý Poldíku, protože dnes je tvůj výjimečný den, pouhé přáníčko by nestačilo. Proto ti posílám den, kdy se ti splní všechny tvé sny, a rok, který pro tebe bude nezapomenutelný! Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …
Milý Leopolde, dnes ti přeji, aby se ti na tvé životní cestě splnily všechny tvé sny. Každým dnem počítej své požehnání a uvědom si, že v životě je mnohem víc než to, kolik ti je let! Oslav svůj dnešní svátek naplno. S pozdravem …
Milovaný Leopolde, posílám ti přání k jmeninám a přeji ti krásný rok! Ať tě štěstí neopouští a plní se ti všechny sny. Užij si svůj den se všemi radostmi, které ti přináší. Pusu a pozdrav posílá …
Přání k svátku s dámami foukající konfety.
pixabay.com

Přání pro dědečka

Také máte mnoho krásných vzpomínek z dětství na společně strávené prázdniny u svých prarodičů? Odvděčte se jim pomocí milého přání k jmeninám. Hlavně dědečci nám vždy s nadšením ukazují krásy světa, proto mu dnes vy ukažte, že ho máte rádi a myslíte na něj!

Dneska přeji všechno nejlepší ke jmeninám mého geniálního a úžasného dědečka! Naučil jsi mě toho tolik o životě. Vážím si všech chvil, které jsme spolu strávili. Mám tě moc ráda a přeji ti do života všechno nejlepší. S láskou …
Dědečku, když si vzpomenu na všechny vzpomínky, které jsme si spolu vytvořili, nezbývá mi nic jiného než sedět a usmívat se. Vždycky jsi tu pro mě byl, dědo, a já tě mám moc ráda. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přeje …
Dědo, vsadím se, že ještě nikdy nebyl v dějinách tak úžasný dědeček jako jsi ty! Mám to štěstí, že jsi můj děda, a miluju každou minutu, kterou spolu můžeme strávit. Přeji ti ty nejlepší jmeniny! S pozdravem …
Přeji všechno nejlepší k jmeninám, dědečku můj. Od rybaření po šachy, od knih po hokejové zápasy, nezáleží na tom, co děláme – vždycky je to úžasné, když jsem s tebou. Mám tě ráda. Báječný svátek ti ze srdce přeje …

Nenašli jste to pravé co jste hledali? Zde najdete mnohem více krásných blahopřání pro dědu!

Básničky k svátku pro Lea

Rýmované blahopřání k jmeninám udělá radost snad každému! Tahle jsou navíc napsaná přímo vašemu oslavenci a nenajdete je nikde jinde. Na vás už zbývá vybrat tu básničku, která dnes vykouzlí úsměvy na tváři!

Leopolde, tvá hvězda jasně září, tak moc, že ostatní blednou. K svátku přejeme ti studnu štěstí bezednou, ať se ti vždycky ve všem daří. To všechno ti přejeme srdečně, měj se na svůj svátek báječně. Leo, moc si užij tvůj svátek!
Všechno nejlepší k tvému svátku, na starosti hoď dnes zátku a na problémy jakbysmet, ať ti nejen dnes patří celý svět. Přejeme ti fantastické jmeniny, Leopolde!
Přejeme ti srdečně k svátku, ať se jenom dobré věci dějí. Prožíváš jako hezkou pohádku a všichni se na tebe smějí. Leošku, přejeme ti báječné jmeniny!
Poldíku, všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, pohody a zdraví, hlavně si užívej života, to je ten zázrak pravý. Moc si užij dnešní den, Leo!
Snad užiješ si zábavu nejlepší, s lidmi, které máš rád, a každý den tě něčím potěší tak, aby ses mohl smát. Leopolde, přejeme ti krásné jmeniny.
Svátek máš jen jednou v roce, proto všude ať jsou pozitivní emoce. Nezapomínej, že tě máme moc rádi, proto lásku a štěstí přejeme ti velice. Krásný svátek, Leopolde!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud oslavenci přichází mnoho jmeninových přání, mnohdy se mohou zdát repetitivní. Abyste předešli nudné gratulaci, napsali jsme básničky plné humoru a nadsázky, které originalitou překypují. Překvapte Leopolda s vtipnou básničkou!

Když svátek slaví ten náš Leo, je to teda pořádné rodeo. Spolu zapomeneme spolu na hodiny, a užijeme si každé společné vteřiny. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Poldíku.
Náš Leopolde drahý, snad klouby ještě nemáš bolavý, posíláme ti preventivně zdraví, a ať se všechny špatnosti ihned spraví! Překrásný svátek, Leoši!
Dnešní svátek užij si moc, ne však abys potřeboval odbornou pomoc. Jediná pomoc budeme my, abychom ti pomohli otevřít láhve všechny! Všechno nejlepší k svátku, Leo!
Užij si, Leo, sváteční chvíle, ne že ale budeš slavit zběsile! I když dneska máš pořádný důvod, užívat si naplno svůj drahý život. S mírou ale! Leopolde, přejeme ti všechno nejlepší!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy poslat jako přání k svátku GIF obrázky? Udělají radost a navíc k nim nemusíte ani psát dlouhá blahopřání, všechna slova totiž poví za vás. Vybrali jsme jich hned několik, proto vybírejte jak je libo. Odeslání je velice snadné. Obrázek stačí jen zkopírovat, vložit do zprávy a s milým pozdravem poslat.

GIF přání k svátku s nadšenými děvčaty.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s vázou tulipánů a blahopřáním.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s tančící rodinou Simpsonů.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám se skákajícími králíčky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Leopolda speciální, tak mu ho zkuste sami vyrobit. Tím mu rozhodně vyrazíte dech a bude na to ještě dlouho vzpomínat. V tomto krátkém videu najdete spoustu inspirace a návod jak postupovat. Do hotového přáníčka už jen napište hezké věnování a milý dáreček k jmeninám je připravený!

Zajímavosti o jméně Leopold

Jméno Leopold pochází z němčiny.

Vyvinulo ze staroněmeckých jmen Liutpold a Liutbald, která se překládají jako „smělý“, „statečný“, „nebojácný“.

Domáckými mutacemi jména jsou Leo, Leoš, Leon, také Polda, Poldík.

Jméno se vyskytuje i ve slovenštině, také v němčině, angličtině a polštině.

V České republice nosí jméno Leopold 2421 mužů a jedná se 125. nejčastější jméno dle jmenné statistiky.

Mezi významné nositele patřili stejnojmenní králové uherského a českého království.

Nositelem jména byl i Leopold Mozart, německý skladatel, otec slavného Wolfganga Amadea Mozarta

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Leopoldovi líbit?

Svátek slavíme jen jednou za rok, proto stojí za to si ho udělat příjemnější.

Nezapomeňte nám napsat, které přání se vám líbilo nejvíce!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X