Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Edu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. března a svátek slaví Eduard.

Stihli jste už oslavenci poslat gratulaci? 

Pokud ne, tak to rozhodně napravte co nejdříve!

Hezké přání k svátku Eduardovi udělá ohromnou radost.

Aby vám zbylo více času na vaše oslavy, všechna přání jsme už napsali za vás.

Vyberte si z klasických přání, milých básní či animovaných obrázků.

Volba je vaše, protože všechna přání jsou vám k dispozici zcela zdarma.

Tak vybírejte jak je libo!

Klasická přání k svátku pro Edu

Začněme u krásných, milých a upřímných přáníček, která rozhodně zahřejí u srdce každého oslavence. Určitě si tady vyberete to pravé přání pro bratra, tátu, kolegu či partnera

Edíku, přeji ti, aby tvůj svátek vyšel přesně tak, jak má! Jestli si dnes někdo zaslouží mimořádnou péči a lásku, tak jsi to ty. Mám tě moc rád/a. Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přeje …
Drahý Edo, všechno nejlepší k svátku! Je čas se pořádně vyřádit a oslavit jej v co největším stylu. Přeji ti úžasný den i rok. To vše ti přeje …
Eduarde, dneska máme celý den na oslavu tvého života a úspěchů! Užij si každou sekundu z dnešního dne! Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Milý Edo, srdečně doufám, že tvůj den bude stejně pohodový jako procházka po pláži. Ať na tebe láska a štěstí proudí jako vlny narážející na břeh. Přeji radost v tomto dalším roce. Překrásný svátek ti přeje …
Náš milovaný Eduarde, ať už ti život do cesty postavil cokoliv, vždycky jsi stál pevně na zemi, držel ses pevně a ještě jsi přitom vypadal dobře! Všechno nejlepší k svátku od srdce přeje …
Edo, přeji ti báječné jmeniny jako někomu, kdo září jasněji než všechny hvězdy na obloze. Přeji ti další zářivý rok plný úspěchů. Gratulaci a pozdrav posílá…
Přání k svátku se lidmi držící se za ruce.
pixabay.com

Přání pro strýce

Udržování dobrých vztahů je důležité ať už jde o kohokoliv z vašeho okolí. Strýčkové jsou důležitou částí rodiny, kteří vám vytváří krásné vzpomínky na společné kempování či rodinné oslavy. Projevte mu vděk za všechny krásné chvíle!

Edo, přeji všechno nejlepší k jmeninám nejlepšímu strýčkovi na světě! Mít takového strýčka, který je vtipný, milý a starostlivý, je pro mě velké štěstí. Jsem nesmírně vděčná za to, že tě mám ve svém životě a přeji ti nádherný sváteční den. S pozdravem …
Drahý strýčku Edo, dnes ti přeji všechno nejlepší k svátku a doufám, že budeš mít krásný rok. Zasloužíš si jen to nejlepší, štěstí a hlavně zdraví. Jsi totiž úžasný strýček a inspirativní člověk. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Edo, přeji ti krásný svátek. Jsi ten nejlepší strýček na světě! Doufám, že dnešní den bude plný zábavy, oslav a sdílení krásných vzpomínek se všemi lidmi, kteří tě mají rádi! Báječný den ti přeje …
Všechno nejlepší k svátku mému fantastickému strýci! Mít tě nablízku činí můj život krásným a pohodovým ve všech ohledech. Přeji ti radost v tvůj výjimečný den. Báječné jmeniny ti přeje …

Verše se hodí pro každou příležitost. Přání k svátku v podobě básniček jistě ocení každý oslavenec!

Básničky k svátku pro Edánka

S veršovaným přáníčkem k svátku nemůžete šlápnout vedle a uděláte s ním radost snad každému oslavenci. My jsme dali dohromady tyto originální rýmy, ze kterých si jistě vyberete ten pravý i vy. Hezky vypadají jak v papírovém přání, tak v textové zprávě.

Edánku, k svátku ti přeji, ať se celý další rok, máš přímo jako v ráji, a ve své kariéře uděláš velký skok. Všechno nejlepší k těm tvým jmeninám!
To že máš svátek, to ví každý, proto přejeme ti ať navždy, máš život plný štěstí i radosti, a vyhne se ti každé neštěstí. Edo, přejeme ti fantastický svátek!
Svátek je přesně ten pravý den, kdy ti můžu popřát život jako sen, hodně štěstí, lásku a pevné zdraví, a hlavně ať tě to na světě baví! Eduarde, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Při pohledu ke kalendáři, jsem tvé jméno dneska spatřil. Proto bych ti moc rád přál, ať tvůj život je stejný, jak sis ho vysnil. Edíku, moc si užij dnešní svátek!
Vedle tebe každičký den plní se můj největší sen. Mám tě ráda a k tvému svátku ti přeji, ať je ti na světě nejkrásněji. Přeji ti báječný svátek, Edíku.
K svátku ti srdečně přejeme, ať celičký tvůj svět, ode dneška připomíná ráj a do trablí nevrátíš se zpět. Edo, přejeme ti nádherný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky mohou být nejen plné lásky, ale i naplněny po okraj vtipem. Je oslavenec váš kamarád, který má skvělý smysl pro humor a rád se baví? Tak to budou tahle vtipná blahopřání k svátku pro Eduarda to pravé. Které ho asi pobaví nejvíce?

Už si nepamatuji kdy naposledy, slavili jsme svátek našeho Edy. Tak nechej doma mobil i hodinky, protože my už tady chladíme bublinky. Edíku, všechno nejlepší k jmeninám!
Když slavíme Edíka, oslava je vskutku veliká. Máme tolik slov, co bychom ti říct chtěli, tak pojď lenochu, i zítra můžeš ležet v posteli. Edo, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska slavíš svátek, Edo! Tak opatrně, víme jaké jsi torpédo. Užij si mnoho skvělé zábavy, ale nechoď za námi s bolestí hlavy. Přejeme ti ten nejpěknější svátek!
Už je pozvaná celá garda? Snad ano, protože je svátek Eduarda. Večer to zajdeme oslavit do hospody, největším nepřítelem budou schody! Edánku, užij si dnešní jmeniny.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Jestli se vám dnes nechce nic psát, máte tady jinou možnost jak poslat Eduardovi přáníčko k jmeninám. Můžete mu poslat animovaný obrázek! Vy je nikde hledat nemusíte, tady je najdete všechny na jednom místě. Na vás bude už jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat ho a poslat oslavenci.

Přání k svátku s mužem s foukačkou a 
čepicí.
tenor.com
Přání k jmeninám se smajlíkem držící květinu.
tenor.com
Blahopřání k svátku s nadšenou dívkou běhající v konfetách.
giphy.com
Gratulace k jmeninám se Spongebobem a Patrikem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Eda určitě nebude čekat! Letos nemusíte kupovat přáníčko v papírnictví, ale můžete ho vyrobit sami. Zabere vám to jen chvilku a můžete u toho také výborně zabavit děti. V případě že nevíte jak začít se podívejte na tohle video, kde kromě návodu najdete také mnoho inspirace. Do hotového přáníčka už je jen potřeba dopsat věnování a skvělý dárek je na světě.

Zajímavosti o jméně Eduard

Mužské křestní jméno Eduard je odvozeninou anglického jména Edward.

Má tedy staroanglický původ a skládá se ze slov  „éad“, v překladu jako “štěstí, blaho“ a “weart”, což znamená “strážce”.

V překladu tak jméno Eduard znamená „strážce štěstí“.

Po České republice kráčí 10048 mužů tohoto jména.

Jméno najdeme hojně mezi spisovateli – například Eduard Petiška, Eduard Bass, Eduard Štorch nebo Eduard Fiker, také mezi herci –  Eduard Cupák, Eduard Vojan nebo Eduard Dubský.

Nositelem jména byl i český prezident Eduard Beneš.

Podařilo se vám to perfektní blahopřání k jmeninám Edovi vybrat? 

My doufáme že ano a že jste s ním udělali obrovskou parádu! 

Jistě nám dejte vědět, jak se vám přáníčka líbila!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X