Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Helenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. srpna a svátek slaví Helena. 

Máte nějakou ženu a nebo slečnu s tímto jménem ve vašem okolí? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Helenu potěší. 

Každému se občas hodí trocha inspirace, tak pokud nevíte které přání by mohlo být to pravé tak se podívejte na naše básničky, texty a obrázky. 

Navíc všechna přání jsou k dispozici zdarma, tak pojďme vybírat.

Básničky k svátku pro Helenu

Rýmovaná přání patří mezi ty nejoblíbenější. Skvěle se hodí pro kamarádku, kolegyni či dceru a určitě si i vy vyberete ten pravý rým co se bude líbit vaší oslavenkyni. Vybrané přání stačí jen zkopírovat a poslat.

Dneska je oslava toho nejhezčího jména, v kalendáři vidím jméno Helena. Jen to nejlepší ti chceme k svátku popřát, ať splní se ti vše co si jen budeš přát. Heleno, užij si dnešní jmeniny!
Jmeniny slaví dneska naše Helenka, a tak jí posíláme tyhle milá písmenka. Na tvoje zdraví se dneska musíme napít, a tvůj svátek tak pořádně zapít. Heleno, přejeme ti báječné jmeniny!
Pozvedněte všichni na přípitek sklenky, dneska jsou jmeniny naší Helenky. Musíme to s tebou pořádně oslavit, a celý den se skvěle bavit. Heleno, přejeme ti krásný svátek!
Měl bych ti přinést zákusek a nebo sušenky, když dneska mají jmeniny Helenky. Zatím posílám jen tohle virtuální přáníčko, snad bude se ti líbit aspoň maličko. Helenko, přeju ti nádherný svátek!
Když vidím v kalendáři jméno Hela, to jsem ti popřát hned musela. Přeji ti ať ve všem se ti jenom daří, a snad budeš mít stále úsměv na tváři. Helenko, přeji ti krásný svátek!
Snad si dnešní den užiješ s přáteli, když jmeniny slavi všechny Hely. Přejeme ti ať je celý tvůj den kouzelný, a na tváři máš stále úsměv nádherný. Helenko, přejeme ti báječný svátek!
Helenko naše milovaná, dnešek neměla bys slavit sama. Měla bys ho s přáteli prožívat, a celý den si jen zábavy užívat. Užij si ty nejlepší jmeniny, Heleno!
Svátek dneska slaví naše Hela, chceme jí říct jak je skvělá. Ať máš stále úsměv od ucha v uchu, a celý dnešní den je ve veselém duchu. Helenko, užij si dnešní jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Na vtipné rýmy jsme taky mysleli a najdete jich tady hned několik. Pokud má Helena ráda zábavu, smích a oslavy tak by mohla být tahle blahopřání přesně to, co hledáte.

V kalendáři vidím jméno Helena, tak to rozjedeme i na stará kolena. Dneska se s tebou pořádně pobavíme, a tvůj svátek pořádně oslavíme. Helenko, přejeme ti báječné jmeniny!
Vodka, víno, rum a nebo zelená, bude se pít vše když slaví naše Helena. Dneska si na tvé zdraví všichni připijeme, a snad se letos moc neopijeme. Helenko, přejeme ti nádherný svátek!
To dneska nebude jen jedna sklenka, svátek má totiž naše Helenka. Zase si ale nedávej moc vína, ať ráno vyhne se ti kocovina. Užij si báječné jmeniny, Helenko!
Jak jmeniny slaví Helenka, to zase budeš tančit jako divoženka. Dneska bude oslava až do rána, to zase bude podívaná. Helenko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dárková kytice k svátku s fialovými tulipány.
zdroj: m.ok.ru

Klasická přání k svátku pro Helenu

Básničky nejsou to co hledáte? Nevadí, blahopřání k jmeninám pro Helenu nemusí být je rýmované, ale můžete zvolit také milé a decentní přání. Tyhle přáníčka se vám budou krásně hodit do papírového blahopřání, ale i rychlá sms zpráva se počítá.

Milá Heleno, tento sváteční den je tady jen jednou v roce s my doufáme, že si ho užiješ na maximum. Helenko, srdečně ti přejeme nádherné jmeniny!
Naše drahá Heleno, k tvému svátku ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody, radosti a hlavně dobré nálady. Báječné jmeniny ti přejí …
Milovaná Heleno, nemusíš se bát že bysme letos na tvůj svátek zapomněli. Jako každý rok ti přejeme spoustu lásky, radosti, štěstí a taky zdraví. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Heleno, po roce je tady zase tvůj svátek a my ti z celého srdce přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a sny. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše milá Heleno, je to velká škoda že ti nemůžeme dneska k tvému svátku popřát osobně. I tak na tebe ale moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Užij si dnešní jmeniny!
Helenko, doufáme, že si dnešní jmeninový den užij naplno a strávíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Za celou naši rodinu ti přejeme ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná Helenko, z celého srdce ti přejeme ať dnešní svátek pořádně oslavíš! Snad budou tyhle tvoje jmeniny nezapomenutelné a výjimečné. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Milá Heleno, neboj se, na tvůj svátek přece nejde zapomenout. Tak jako každý rok na tebe moc myslíme, přejeme ti jen to nejlepší a máme tě moc rádi. Užij si dnešní jmeniny!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali obrázkové blahopřání? Pokud ne tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Tohle přání k jmeninám Heleně rozhodně zvedne náladu! Vybrali jsme pro vás obrázky které se k této příležitosti hodí výborně a s žádným z nich jistě nešlápnete vedle.

Kočka s dortíkem

GIF přání k svátku koťátko a cupcake.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k jmeninám veselý tanec.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF blahopřání k jmeninám s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Přípitek

GIF přání k svátku přípitek s ovocným drinkem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tady bude potřeba troch zručnosti, ale můžete si být jistí že takové blahopřání k svátku Helenu dostane. Pro inspiraci jsme vám našli tohle krátké video se kterým to zvládnete levou zadní. Až budete mít hotovo tak přání nezapomeňte doplnit o básničku a nebo text.


Doufáme, že se vám naše přání k svátku líbila a zvednete Heleně v tento den náladu.

Udělat někomu radost přece nic nestojí, tak směle do toho.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X