Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 25. června a svátek slaví Ivan.

Znáte nějakého pána nebo chlapce s tímto jménem a chcete mu poslat gratulaci?

Srdečné přání k svátku Ivanovi rozzáří jeho významný den.

Perfektní přání vás nechce napadnout a hodila by se vám trocha inspirace?

Podívejte se na naše klasické blahopřání, veselé obrázky a srdečné básničky, které neponechají příjemce s kamennou tváří.

Vyberte si to pravé ještě dnes, protože tohle všechno vám přinášíme zcela zdarma!

Tak jdeme na to!

Klasická přání k svátku pro Ivana

Dáváte přednost milým a decentním gratulacím, které příjemce zahřejí u srdíčka? Abychom vám usnadnili tvorbu takového přání, sepsali jsme jich pro Ivana hned několik. Jistě ho velmi potěší a vy budete mít radost, že jste mu tak krásnou gratulaci mohli jen pomocí pár kliknutí poslat!

Můj milý Ivčo, přeji ti, abys i nadále miloval svůj život a nepřestával snít. Ať tě krása a štěstí obklopují nejen v tvůj výjimečný den, ale vždycky. Fantastické jmeniny ti přeje …
Náš drahý Ivane, tento den je dnem oslav nejen kvůli tvému výjimečnému dni. Je to také den, kdy děkujeme za to, že tě máme ve svém životě. Máme moc rádi. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přejí …
Ivánku, jelikož svátkem ve tvém životě začíná nová kapitola, chtěla bych ti popřát, aby ti přinesla všechnu lásku a štěstí, v jaké jsi kdy mohl doufat. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přeje …
Drahý Ivánku, dnes máš své jmeniny a jsi stále stejně krásný, upřímný a laskavý jako v den, kdy jsem tě poznala. S vděčností ti přeji ten nejkrásnější svátek na světě. S pozdravem …
Náš drahá Ivčo, jsi více než úžasný. Ať jsou tvé jmeniny předzvěstí dalšího roku významných úspěchů a splněných snů. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Ivane, uplynul další rok a opět je tu tvůj svátek! Nezapomínej, že nikdy nejsi příliš starý na to, aby ses naučil něco nového a nikdy nejsi příliš trapný na to, abys zkusil něco jiného. Vítejte v další kapitole svého života. Báječný den ti přeje …
Přání k svátku se zabaleným dárkem.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Komu jinému byste měli poslat gratulaci k svátku než svým rodičům? Vždy tu pro nás jsou když je potřebujeme, starají se o nás, a proto poslání přáníčka je to nejmenší, čím se jim můžeme odvděčit. Právě tatínek se může zdát, že o gratulaci zrovna nestojí, ale věřte, že uvnitř v srdci ho milá slova zahřejí.

Můj milovaný tatínku, vůbec nezáleží na tom, kolik let uplyne. V mém srdci budeš vždycky ten úžasný táta, který mě naučil jezdit na kole, pomáhal mi s domácími úkoly a strašil příšery v mém pokoji. Přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě. S láskou …
Můj nejdražší tatínku, celý život jsi byl mou největší inspirací. Děkuji ti, že jsi ten nejlepší vzor, jaký si dítě může přát. Ty nejhezčí jmeniny ti od srdce přeje …
Tatínku, jedny z mých nejkrásnějších vzpomínek na dětství byly ty, které jsem strávila s tebou. Všechno nejlepší k jmeninám a děkuji ti, že jsi vždy dělal moje dětství nezapomenutelné. S láskou …
Můj tatínku, děkuji ti za všechny ty příběhy, které jsi mi četl, za všechny lekce, které jsi mi dával, a za všechnu tu trpělivost, kterou jsi se mnou měl. Mám tě moc ráda. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje tvá …

Nabyla vaše rodina nového člena? To se musí pořádně oslavit s pomocí našich přáníček pro štěstí a zdraví nového vnoučátka.

Básničky k svátku pro Ivču

Veršovaná přáníčka se již po staletí těší velké oblibě a rozhodně s nimi nešlápnete vedle ani u příležitosti jako jsou jmeniny. Je jedno jestli je oslavenec váš kamarád, syn, kolega či strýc, u nás pro něj vyberete to pravé blahopřání k svátku. Básničky se navíc vyjímají kdekoliv, výjimečně však vypadají v papírovém přáníčku.

Dokud venku kvete kvítí, přeji ti, ať ti slunce na cestu svítí. Prožij svátek přímo skvěle, a ať se máš vždy vesele! Ivčo, přeji ti fantastické jmeniny!
Když už dneska svátek máš, snad na něčem si pořádně pochutnáš. Jmeniny jsou přece jen jednou mezi léty, proto zapomeň na všechny diety. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Ivane!
K svátku, Ivánku, přejeme ti, ať se svět na tebe směje. A ty jsi vždy opravdu šťastný, přes všechno, co se ti v životě děje. Ivčo, moc si užij dnešní den!
Přejeme ti ať celý svátek, ve veselé náladě prožiješ. Ať oslava tvá nabere do obrátek, a ty se dobře napiješ. Ivánku, přejeme ti fantastický den!
K svátku ti s láskou přeji, ať se skvěle a radostně máš, a nikdy neztratíš nad životem naději, vím, že všechno překonáš. Všechno nejlepší k jmeninám, Ivčo.
Všechno nejlepší k tvému svátku, ať hvězdy ti cestu ke štěstí ukážou a ty najdeš svou perfektní pohádku, ke které se tvoje sny vážou. Ivane, užij si své jmeniny naplno!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Mělo by být blahopřání k jmeninám pro Ivana veselé a vykouzlit mu na tváři úsměv od ucha k uchu? Pokud oslavenec vyniká smyslem pro humor, tak by mohly být právě tyhle verše perfektní. A navíc se vám vejdou i do textové zprávy!

Pořádná je vždycky prča, když svátek slaví ten náš Ivča. Rozhodně prošoupeme naše střevíce, společnou zábavu se těšíme nejvíce. Ivánku, přejeme ti úžasný svátek!
Náš nejmilejší Ivane, máme přání jediné. Ať si konečně najdeš tu pravou, a problémy řešíš s klidnou hlavou. Ivčo, přejeme ti báječné jmeniny!
Dnes je svátek našeho Ivana, toho muže s velkýma nohama. Potkáte ho pravděpodobně na koštu slivovice, a když se s ním spřátelíte, čeká vás ráno pořádná opice. Ivánku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Vidím v kalendáři psané jméno Ivan, přeji ti, abys byl dnes ženou opečováván. Však i ty si zasloužíš trochu té lásky, dřív než rozšíří se ti vrásky. Krásný svátek, Ivčo!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali k svátku GIF obrázek? Pokud ne tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Tyhle obrázky se k jmeninám hodí nádherně a navíc toho k nim už není potřeba moc psát, všechno totiž poví za vás. Odešlete je velice jednoduše. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

GIF přání k svátku s tančícím maskotem medvěda.
tenor.com
GIF přání k jmeninám se psem a ohňostroji.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s tančící herečkou.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s davem lidí pouštějící balony.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k svátku Ivana rozhodně překvapí. Uvidí, že jste si dali tu práci a přáníčko mu z lásky vyrobili sami. A to za těch pár minut tvoření přece stojí! Zabere vám to pár minut, ale výsledek rozhodně stojí za to. Pro inspiraci a návod se podívejte na tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak stačí vepsat přesně to, co máte na srdci a krásný dáreček je na světě.

Zajímavosti o jméně Ivan

Ivan je milé křestní jméno hebrejského původu.

Významově se díky originálnímu slovu “Jochanán” vykládá jako “Bůh je milostivý”.

Domáckými variantami jména jsou Ivánek, Ivča, Ivouš, Ivo, také Váňa.

V České republice se jméno vyskytuje hojně s počtem 32240 mužů.

Jméno se vyskytuje i v ruštině, maďarštině, chorvatštině nebo třeba dánštině.

Do historie se zapsal například ruský car Ivan IV. Hrozný, básníci Ivan Blatný, Ivan Skála nebo Ivan Diviš.

Nesmíme opomenout i populárního herce Ivana Trojana nebo hokejistu Ivana Hlinku.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k jmeninám Ivanovi líbit?

My doufáme že ano!

Tento významný den je tady přece jen jednou do roka, tak mu ho v žádném případě nezapomeňte zpříjemnit.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X