Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Danuši na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 6. února a svátek slaví Danuše. 

Máte nějakou paní a nebo slečnu s tímto hezkým jménem v svém okolí? 

Hezké přání k svátku Danuše rozhodně ocení a udělá jí velkou radost. 

Pokud ale nevíte, jaké blahopřání by bylo to pravé tak pro vás máme hromadu inspirace. 

Můžete vybírat ze spousty básniček, obrázků, vtipných veršů a nebo i klasických blahopřání. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Danuši

Líbí se vám veršovaná přáníčka k jmeninám, ale ať přemýšlíte sebevíc tak vás nic nenapadá? Tak už nemusíte nad ničím přemýšlet, protože básničky pro Danuši jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat tu, která by se jí mohla líbit nejvíce, zkopírovat a poslat.

Dneska máš svátek Danuško, snad moc si to užiješ, dceruško. To nejlepší ti přejem celá rodina, jsi naše holka jediná. Danuško, moc si užij dnešní svátek!
Venku už je zima jako blázen, letos je tvůj svátek sněhem provázen. Snad i tak si ho moc užiješ, a budeš s těmi které miluješ. Danuško, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše holčička, vše nejlepší jí přeje dědeček a babička. K tomu ještě pusu na čelo, aby ti nikdy nic nechybělo. Danuško, přejeme ti nádherný svátek!
Čí jméno to dneska v kalendáři vidím? Krásnou kytičku ti dneska k svátku pořídím. Užij si dnešní jmeninový den, aby byl jako ten nejhezčí sen. Užij si dnešní svátek, Danuško!
K svátku ti skládám básně, nejde mi to moc krásně. Snad udělá ti aspoň trošku radost, a nebudeš mít nikdy žádnou starost. Danuško, přeji ti nádherné jmeniny!
Snad bude tvůj den překrásný, a ty si užiješ jmeniny úžasný. Snad splní se ti vše co si budeš přát, a ty abys byla spokojená napořád. Danuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Posíláme ti tohle blahopřání, snad splní se ti každé tvoje přání. K tomu přejeme ti hodně zdraví, a aby ti vyšly dnešní oslavy. Danuško, přejeme ti nádherný svátek!
Snad tě tohle přání u srdíčka zahřeje, a nikdy nezmizí ti úsměv z obličeje. Užij si dneska svoje jmeniny, a buď celý den jen mezi svými. Danuško, užij si dnešní svátek!

Veselé verše k jmeninám

Je Danuše veselá se smyslem pro humor a ráda se zasměje? V tom případě budou tyhle vtipné rýmy tou pravou volbou jak popřát oslavenkyni k jejímu svátku. Na vás už bude jen vybrat která to bude.

Jak je svátek naší Danušky, slavit budeme plnými doušky. Už se tvé oslavy nemůžeme dočkat, všechny povinnosti budou muset počkat. Danuše, přejeme ti nádherný svátek!
Danuše, holka naše milá, je čas si nalít trochu vína. Dneska budeme si dobře bavit, a tvůj svátek spolu slavit. Přejeme ti nádherné jmeniny, Danuško!
Užij si svátek Danuško naše drahá, ale ne že budeš někde tančit nahá. Moc se těšíme na tvoji oslavu, užijeme si zase spolu pořádnou zábavu! Danuše, přejeme ti nádherný svátek!
S velkou oslavou dneska počítáme, spoustu vína ti k svátku letos dáme. Ale zase nepij až moc toho vína, ať vyhne se ti ráno kocovina. Danuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dárková kytice k svátku v růžovém košíku.
zdroj: jadorelesfleurs.com

Klasické blahopřání k svátku

Jednoduchým a decentním blahopřáním k svátku nic nezkazíte. Právě naopak. Pokud chcete milým textem vyjádřit jak moc vám na oslavenkyni záleží, tak tohle bude to pravé přání k jmeninám pro Danuši.

Milá Danuško, jmeniny máš sice jen jednou za rok, ale my na tebe myslíme neustále. Přejeme ti aby sis dnešní sváteční den užila jak jen to půjde.
Drahá Danuše, chtěli bysme ti k tvému svátku srdečně popřát jen to nejlepší! Snad se ti splní všechna tvá tajná přání a budeš stále jen usměvavá a veselá. To vše ti srdečně přejí …
Naše drahá Danuško, kéž bysme ti mohli k tvému svátku popřát osobně, ale bohužel to letos nejde. I tak ti přejeme aby se ti ve všem dařilo a aby sis užila svůj sváteční den naplno. To vše ti přejí …
Milá Danuše, doufáme, že ti bude vše vycházet a to nejen ve tvůj sváteční den. Přejeme ti spousty lásky, pohody, zdraví a štěstí. Užij si dnešní jmeniny!
Danuško, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den. Moc ti přejeme aby ti vše vycházelo tak jak si jen budeš přát a jsi jen spokojená a šťastná. To vše ti přejí …
Drahá Danuško, Kalendář nám dneska ukázal tovje jméno a proto ti přejeme jen to nejlepší a aby se ti splnilo to, co si v životě přeješ. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Milá Danuško, přejeme ti abys dnešní den strávila v rodinném kruhu s těmi, které máš nejraději. K tomu ti také přejeme moře lásky, dobré nálady, lásky a štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milá Danuško, moc se chceme připojit ke gratulacím a chceme ti také popřát k tvému dnešnímu svátku. Snad budou tvé dny plné radosti a ty budeš stále jen spokojená a šťastná. To ti ze srdce přejí …

Vtipné obrázkové přání

Už jste někdy posílali obrázkové blahopřání k jmeninám? Pokud ne tak to rozhodně stojí za vyzkoušení. Tyhle obrázky se k svátku hodí skvěle a není potřeba k nim už nic psát. Můžete je ale doplnit i o text a nebo básničku která vás zaujala nejvíce.

GIF blahopřání kočky a party čepicemi.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku holka s šampaňským.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace k jmeninám party pes.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace k svátku se zajdou s kytkou.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku tančící strejda.
zdroj: tenor.com


Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud jste ještě nezkoušeli blahopřání vyrobit doma tak svátek je k tomu skvělá příležitost. Tento jednoduchý video návod vás navede krok za krokem a vy budete mít nádherné blahopřání k jmeninám pro Danuši hotové za pár minut. Pak už jen stačí do hotového přáníčka napsat milý text a nebo básničku a máte hotovo.

Zaujala vás naše přání k svátku pro Danuši? 

Jsme si jisti že ať si zvolíte kterékoliv z nich, uděláte tím velkou radost. 

Tento den je jen jednou v roce, tak jí ho zpříjemněte i vy!

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X