Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kevina na jednom místě. Vyberte si!

Dneska máme 3. června a je tady jmeninový den všech Kevinů. 

Už jste tomu vašemu popřáli blahopřání? 

Nevíte, jaké přání k svátku Kevinovi poslat? 

S inspirací vám moc rádi pomůžeme! 

Můžete vybírat z básniček, veselých obrázků a taky z klasických gratulací. 

Všechna přáníčka si můžete navíc zdarma stáhnout, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Kevina

Na světě snad není nikdo, komu by neudělala radost veršovaná gratulace! A co teprve takové přáníčko, které je napsané přímo pro oslavence. Vy si nemusíte s ničím lámat hlavu, takových milých veršů tady najdete hned několik.

To je ale skvělá novina, jsou tady jmeniny našeho Kevina. My mu z celého srdce jen to nejlepší chceme přát, hlavně aby byl spokojený stále a pořád. Kevine, přejeme ti báječný svátek!
Je tady svátek našeho Kevina, jen to nejlepší mu přeje celá rodina. Hlavně, aby sis pořádně užil tento den, protože ten je v roce jen jeden. Kevine, přejeme ti báječné jmeniny!
Je tady sváteční den všech Kevinů, my ti přejeme ať si užiješ každou jeho vteřinu. K tomu ať jsi jen spokojený a stále se jen usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Kevine, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska jsou jmeniny všech Kevinů, tak ti přejeme vše nejlepší už v tuhle ranní hodinu. Ať splní se ti vše, po čem tajně toužíš, protože ty si jen to dobré zasloužíš, Kevine, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři vidíme tvé jméno, Kevine, tak ti jen to nejlepší popřát musíme. Hlavně ať si ti stále jen daří, a ty máš stále jen spokojený úsměv na tváři. Přejeme ti krásné jmeniny, Kevine!
Dneska jsou tady tvé jmeniny, milý Kevine, tak ti přejeme jen jediné. Hlavně ať ti všechno v životě vychází, jsi spokojený a nic ti neschází. Kevine, užij si dnešní sváteční den!

Veselé rýmy k jmeninám 

Mělo by být blahopřání k svátku pro Kevina vtipné a mělo by ho především pobavit a rozesmát? S těmito verši se vám to jistě povede a vy mu zvednete náladu minimálně na celý den. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu udělat radost klidně hned.

Už na večer chystáme flašky vína, protože je tady svátek našeho Kevina. Ale pozor, ať to pak z tebe netáhne jak ze sudu, a ty neděláš zase ostudu. Kevine, přejeme ti skvělé jmeniny!
Sedět dneska doma by byla fakt kravina, musíme oslavit jmeniny našeho Kevina. Večer bys měl do našeho podniku naklusat, doma můžeš být až ti bude šedesát. Kevine, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Večer je sváteční oslava našeho Kevina, tak to nás ráno čeká asi kocovina. Ale to nevadí, ta oslava za to bude stát, a až do rána bude muzika hrát. Přejeme ti skvělé jmeniny, Kevine!
Dneska vidím v kalendáři Kevina, bude to na přípitek víno, pivo a nebo nějaká lihovina? Hlavně ale ne všechno dohromady, opilý bys měl pak zase bláznivé nápady. Kevine, přeju ti skvělý svátek!
Černá dárková krabice pro muže s flaškou, brýlemi, kravatou a dalšími drobnostmi.
zdroj:gratefulgadget.com

Klasická přání k svátku pro Kevina

Dává vás oslavence přednosti spíše jednoduchosti a tradici? Ani na taková blahopřání jsme nezapomněli a najdete jich tady spoustu. Na vás už jen bude zvolit to, která se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Milý Kevine, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! Ať se ti stále jen daří a tento den je pro tebe nezapomenutelný. S láskou …
Náš drahý Kevine, sice ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně, ale to neznamená, že jsme na tebe zapomněli. Přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
Kevine, je tady den tvých jmenin a tak by ses měl jen bavit, slavit radovat a usmívat. Hlavně zapomeň na všechny starosti a užij si tento výjimečný den! Krásný svátek ti přejí …
Je tady den všech Kevinů a my ti chceme popřát lásku, zdraví, pohodu, mnoho splněných přání a taky spoustu báječných okamžiků. Skvělý svátek ti přejí …
Kevine, rok utekl jako voda a je tady opět svůj sváteční den. Chci ti popřát aby se ti vždy dařilo, a to jak v pracovním, tak v osobním životě a aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Úžasné jmeniny ti přeje …
Přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny, milý Kevine! Hlavně kopec radosti, moře lásky, spoustu štěstí a nekonečno splněných přání. Nádherný svátek ti přejí …
Milý Kevine, nemusíš se bát, že bychom na tvůj sváteční den zapomněli. Moc na tebe myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Hlavně ať jsi stále veselý, zdravý a taky šťastný. Skvělé jmeniny ti přejí …
Kevine, svátek je tady jen jednou v roce, tak doufáme, že ho oslavíš jak se sluší a patří. K tomu ti přejeme taky lásku, radost, pohodu a taky skvělé okamžiky. ať dnešní den stojí za to!

Bude se někdo z vašich blízkých ženit či vdávat? Udělejte tento den ještě příjemnější a pošlete novomanželům krásné svatební přáníčko!

Obrázkové GIF gratulace

Stále jste nevybrali? A co poslat třeba pohyblivý GIF obrázek? Dali jsme dohromady ty, které se pro tento den hodí výborně a vy je nemusíte už nikde hledat. Stačí jen vybrat ten, který by se mohl Kevinovi líbit nejvíce, zkopírovat a poslat.

Přejeme ti skvělý svátek, fešáku!

GIF přání k svátku mrkající blondýna neurčitého věku.
zdroj:giphy.com

Kevine, užij si dnešní sváteční oslavu!

GIF přání k jmeninám oslavující skupina lidí v maskách.
zdroj:giphy.com

Kevine, dneska si dej jedno na oslavu. A nebo klidně dvě!

GIF přání k svátku holka otevírá dvě flašky piva zubama.
zdroj:giphy.com

Ať dnešní jmeniny stojí za to, Kevine!

GIF blahopřání k jmeninám borec si ve vaně nalévá na hlavu šampaňské.
zdroj:giphy.com

Kevine, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku oslavující děcko s červenou korunou na hlavě.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Kevinovi vyrazí dech. Bude mu totiž hned jasné, že je pro vás velmi důležitý a jedinečný. A nemusíte se bát, nic složitého na tom není a za pár minut budete mít hotovo. Pokud by to byla vaše premiéra, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde kromě hromady inspirace najdete taky postup. Pak už jen stačí dopsat to, co máte na srdci a můžete vyrazit gratulovat. 

Zajímavosti o jméně Kevin

Jméno Kevin u nás používá 1412 mužů a jedná se tak o 130. nejpopulárnější jméno. Tohle jméno se u nás dříve objevovalo jen ojediněle, jeho obliba začala prudce růst v 90. letech 20. století. 

Původ jména má gaelský (skotská keltština). Základ jména je ve slově „Caoimhghín“, které znamená „mužný“ nebo také „milovaný“.

Kevina najdete také na Slovensku, ve Španělsku a především v anglicky mluvících zemích. 

Mezi slavné nositele patří herci Kevin Spacey a Kevin Costner či britský hudebním Kevin Ayers. Velmi známá je také filmová postava Kevina z filmu Sám doma. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X