Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ladu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. srpna a svátek slaví Lada. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci! 

Milé přání k svátku Ladu potěší.

Nic vás ale nenapadá a hodila by se vám trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přáníčko pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak jdeme na to.

Básničky svátku pro Ladu

S takovou gratulací nemůžete šlápnout vedle a uděláte s ním radost snad každé oslavenkyni. Je jedno jestli je to vaše sestra, dcera, kamarádka a nebo kolegyně, pěkné veršované přání potěší a udělají radost všem. Na vás už jen bude vybrat ten, kterým jí v tento den zvednete náladu.

Dneska panuje tady dobrá nálada, jmeniny má totiž naše Lada. Už se na tebe všichni moc těšíme, a pořádně oslavit to s tebou musíme. Lado, přejeme ti nádherný svátek!
Posíláme pozdravů hromady, dneska je totiž svátek naší milované Lady. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu úsměvů, hlavně aby ti bylo neustále do zpěvu. Lado, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Dnešek bys měla slavit s kamarády, svátek totiž slaví všechny Lady. Moc si užij tento sváteční den, tohle přece není jednou za týden. Užij si dnešní jmeniny, Lado!
Dneska si dopřej přípitek a taky spoustu čokolády, jmeniny totiž slaví Lady. Snad si svoji oslavu pořádně užiješ, a ty ten nejbáječnější den zažiješ. Lado, přejeme ti nádherný svátek!
Ty máš dneska svátek, to je paráda, v kalendáři vidím jméno Lada. Zdraví, lásku, štěstí a to nejlepší to chceme přát, hlavně ať jsi spokojená denně a pořád. Lado, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Tvůj významný den je zase tady, svátek totiž dneska slaví Lady. Přejeme ti ať si tento den pořádně užiješ, a ty nejkrásnější jmeniny prožiješ. Lado, užij si dnešní den!
Po roce je tvůj svátek zase tady, a já si s přáním pro tebe zase nevím rady. Posílám ti proto tuhle milou básničku, snad se ti bude líbit aspoň trošičku, Lado, užij si co nejvíce tvoje jmeniny!
Dneska jsou tady jmeniny naší Lady, Mu jí přejeme lásku, zdraví a kopec dobré nálady. Hlavně to nezapomeň pořádně oslavit, A běž se s kamarády ven pobavit. Lado, užij si dnešní sváteční den!

Veselé verše k jmeninám

Rýmy se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Ladu veselejší a aby ji pobavilo? V tom případě se podívejte na tyhle originální verše kterými jí zvednete náladu minimálně do večera. Navíc ji ještě potěšíte tím, že jste si na ni v tento významný den vzpomněli.

Svátek dneska slaví Lada, a tak budeme slavit jako zamlada. Poteče tady vodka, víno, rum a slivovice, Ale pozor ať z toho není opice. Lado, přejeme ti nádherné jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Lada, a to si pořádně divokou oslavu žádá. Tančit budeme dokud si neošoupeme střevíce, na to se těšíme ze všeho nejvíce. Lado, přejeme ti překrásný svátek!
Jmeniny dneska slaví Lada, tak pojď se s námi bavit dokud jsi mladá. Bez tebe se tady dneska neobejdem, a dřív než ráno domů neodejdem. Lado, přejeme ti krásný svátek!
Nastoupíme s přípitkem hezky do řady, když jsou dneska jmeniny naší Lady. Budou tady cinkat skleničky, dokud spolu nevypijeme všechny lahvičky. Lado, přejeme ti báječný svátek!
Kytice růžových tulipánů ke svátku.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Ladu

Vtipy a básničky nejsou to, co hledáte? V případě že dáváte přednost milým, jednoduchým a upřímným gratulacím tak tahle přáníčka budou přesně to, co hledáte. Můžete je napsat do papírového blahopřání a nebo je poslat jen jako rychlou textovou zprávu, obojí udělá velkou radost.

Milá Lado, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim jako každý rok chceme srdečně popřát spoustu zdraví, lásky, štěstí, pohody a hlavně dobré nálady. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše drahá Lado, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme ať jsi neustále veselá, spokojená, zdravá a hlavně usměvavá jako jsi teď. Přejeme ti překrásné jmeniny …
Naše milovaná Lado, myslíme na tebe neustále a to nejen když máš jmeniny. Dnešní den je ale tvůj speciální a tak by ses měla jen bavit a slavit s rodinou a přáteli. Z celého srdce ti přejeme krásné jmeniny!
Drahá Lado, je to velká škoda, že tvůj svátek dneska nemůžeme oslavit s tebou. I tak ti ale z celého srdce přejeme spoustu zdraví, lásky a štěstí. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi.
Nejdražší Lado, za celou naši rodinu ti přejeme aby se ti stále ve všem dařilo a aby se ti vyplnila všechna tvá nejtajnější přáníčka. K tomu ti posíláme velkou pusu a doufáme, že dnešní den pořádně oslavíš. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejmilovanější Lado, přejeme ti aby byl nejenom tvůj dnešní sváteční den zalitý láskou a sluncem, ale aby byl jako z pohádky úplně každý den. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Drahá Lado, snad se ti tvůj jmeninový den vydaří tak jak sis ho vysnila a ty hi strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti nádhernou oslavu a ještě krásnější jmeniny!
Milá Lado, přejeme ti aby sis užívala nejen dnešek, ale aby pro tebe byl jako svátek úplně každý den. Máte tě moc rádi a přejeme ti jen to nejlepší. Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Tahle přáníčka se těší stále větší oblibě a to naprostým právem. Nemusíte nikde nic hledat, dali jsme dohromady obrázky které se k tomuto svátečnímu dni výborně hodí a Ladě jimi uděláte radost minimálně do večera. Až vyberete obrázek který se vám líbí nejvíce tak ho už jen zkopírujete a pošlete.

Pořádně to oslav dneska!

GIF přání k jmeninám babička s konfetami.
zdroj: tenor.com

Tak na tebe!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující kluci.
zdroj: tenor.com

Jenom jeden drink!

GIF přání k jmeninám borec nalévá drink.
zdroj: tenor.com

Dáreček pro tebe!

GIF přání k svátku striptér hasič.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená blahopřání z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Ladě vyrazí dech! Za pevné uvidí, že na ni myslíte a vzpomněli jste si a za druhé bude mít radost že jste jí přáníčko vyrobili sami. A to za těch pár minut práce přece stojí! Nemusíte se bát, samotná výroba není nic složitého a zabere vám to jen chvilku. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video. Do hotového přání už jen pak napíšete hezkou básničku a krásné blahopřání máte hotové!

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Ladě líbit?

Doufáme, že ano a že jí v tento den uděláte radost. Svátek máme jen jednou za rok tak proč tento den neudělat hezčí?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X