Ta nejkrásnější přáníčka pro paní učitelku, která chytnou za srdce! Vyberte si to nejlepší

Napište přání paní učitelce, které ji potěší a dojme. 

Vyberte si z těch nejlepších textů, obrázků a gifů a vykouzlete paní učitelce úsměv na tváři. 

V článku se můžete inspirovat také děkovnými texty, kterými učitelce vyjádříte vděčnost za její práci.

Přání k narozeninám učitelce od studenta

Má vaše paní učitelka narozeniny a vy byste jí chtěli popřát vše nejlepší? 

V následujících větách jistě najdete ta správná slova, která vystihnou, co hezkého této milé dámě přejete.

Skvělý učitel je ten, kdo zná své žáky, motivuje je a pomáhá jim rozvíjet se. Vy rozhodně patříte mezi ty nejlepší. Děkuji Vám za Vaše vedení a za vše, co jste mě naučila!
Přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, a ještě mnoho dalších, které budou stejně tak úžasné, jako jste Vy! Jsem požehnaný/á, že jsem Váš student / Vaše studentka. Jste učitelkou s trpělivostí světce.
Chovám k Vám vděčnost a chci Vám poděkovat za všechno, co jste pro mě kdy udělala! Vaše hodiny jsou ty nejméně nudné. Přeji Vám krásné narozeniny!
Tento narozeninový vzkaz vychází hluboko z mého srdce. Za všechno, co děláte a za všechnu moudrost, kterou předáváte, Vám děkuji. Přeji Vám krásné narozeniny!
Jsem tak vděčný/á, že mám někoho, jako jste Vy, kdo mě může vzdělávat tak skvěle, jak to dokážete jen Vy. Přeji Vám všechno nejlepší!
Jste učitelka s mnoha skvělými vlastnostmi. Máte jich tolik, ale jedné si obzvlášť cením, a to je Vaše trpělivost. Krásné narozeniny!
Na své studenty si vždy najdete čas a nikdy to s nimi nevzdáváte. Jste opravdu oddaná svému poslání a jste naprosto úžasná. Děkuji Vám za celou naši třídu. Máme Vás rádi a přejeme všechno nejlepší k narozeninám!
Přeji ty nejkrásnější narozeniny své nejoblíbenější učitelce všech dob! Mám velké štěstí, že jsem ve Vás našel/našla tak úžasného učitele.
Všechno nejlepší k narozeninám výjimečnému učiteli! Je opravdu dojemné, jak moc Vám záleží na Vašich studentech a jejich úspěchu.
Já osobně jsem Vám za vše, co děláte, velmi vděčný/á a vím, že je tomu tak i u ostatních studentů. Zasloužíte si to nejvýznamnější přání k narozeninám. Přeji Vám nádherné prožití narozeninového dne!

Prozkoumejte také další originální přáníčka k narozeninám pro ženy! Možná právě v nich najdete to, co chcete své paní učitelce sdělit.

Narozeninová přáníčka učitelce od rodičů

Jste vděční za paní učitelku, která se úžasně věnuje vaší ratolesti? 

Chcete jí vzdát díky a popřát vše nejlepší k narozeninám? 

Pusťte se do čtení a vyberte si gratulaci, která oslavenkyni jistojistě potěší. 

Přejeme Vám spokojený život a mnoho dalších let radosti, štěstí a úspěchů při šíření Vašich znalostí. Všechno nejlepší k narozeninám úžasné učitelce našeho syna / naší dcery!
Všechno nejlepší k narozeninám oblíbené rádkyni našeho dítěte! Děkujeme Vám, že naše dítě inspirujete k tomu, aby se už nikdy nepřestalo učit.
Narozeniny přinášejí novou radost, nové objevy a novou naději – stejně jako učitelé! Přijměte naše nejsrdečnější blahopřání k Vašim významným narozeninám.
Pro oblíbenou učitelku našeho dítěte – doufáme, že Vaše narozeniny jsou stejně tak výjimečné, jak výjimečná jste vy. Všechno nejlepší!
Zasloužíte si to nejlepší, nejen dnes, ale v každém okamžiku. Jste inspirací všem svým studentům a my jsme vděční, že učíte právě našeho syna – dceru. Děkujeme Vám za vše, co děláte. Mějte krásný narozeninový den!
Narozeniny jsou příležitostí uvědomit si, co jsme v životě dokázali a Vy jste toho dokázala opravdu hodně. Gratulujeme Vám k Vašim narozeninám!
Děkujeme Vám, že naše dítě povzbuzujete a poskytujete mu nástroje, které potřebuje k tomu, aby uspělo ve svém vzdělávání. Užijte si nádherný narozeninový den. Všechno nejlepší!
Chceme Vám touto cestou poděkovat za vše, co jste pro našeho syna / naši dceru udělala. Víme, že je to Vaše práce, ale vy pracujete nad rámec svých povinností a toho si moc ceníme. Přejeme Vám do života hodně štěstí. Krásné narozeniny!
Vaše vedení má velký vliv na způsob myšlení našeho dítěte. Měníte jeho pohled na svět a poskytujete mu nástroje, které potřebuje ke svému růstu a učení. Děkujeme Vám za skvělou práci. Všechno nejlepší!
Dovolte nám jeden citát: “Dospěl jsem k přesvědčení, že velký učitel je velký umělec a že je jich stejně málo jako jiných velkých umělců. Učení je možná dokonce největším z umění, protože jeho prostředkem je lidská mysl a duch.” – John Steinbeck; Všechno nejlepší k narozeninám, paní učitelko!

Paní učitelce můžete popřát také ke jmeninám. S napsáním originálního přání vám pomohou naše přání k svátku pro ženy. Prozkoumejte je!

Básničky pro paní učitelku

Chcete paní učitelku překvapit verši? 

Inspirujte se některou z našich básniček. Uvidíte, že bude velmi mile překvapena.

Milá paní učitelko, chci Vám něco říct, mějte hezký den a štěstí si nenechte nikým vzít. Krásné narozeniny!
Když ráno vchází do třídy, nikdo při tom nesedí. Paní učitelka je řádná žačka, kdysi byla předškolačka. Teď je z ní už velká paní, Zve do školy všechny mámy. Touto básní Vám chci poděkovat a říct, že na Vás budu vždy pamatovat. Všechno nejlepší k narozeninám!

Prohlédněte si také další narozeninové básničky, mezi kterými možná najdete právě tu, která se do vašeho blahopřání bude skvěle hodit.

Gif přáníčka 

Využijte možností jako je e-mail, MMSka nebo zpráva na sociální síti a pošlete své učitelce pohyblivý obrázek. 

Poblahopřejte své oblíbené paní učitelce zajímavým gifem, který ji překvapí a zaručeně rozveselí!

Animovaný pohyblivý obrázek s tancujícím dortem s nohama, rukama a usmívajícím se obličejem a s pohybujícím se nápisem Happy Birthday.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s učitelkou píšící na tabuli a s nápisem "Who´s ready for a pop quiz".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s kreslenou učitelkou s brýlemi, zvedající obě ruce, na kterých je hromada knih, ke stropu.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif se třídou žlutých postaviček – studentů a učitelem s tabulí s nápisem "teachers are amazing".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s paní učitelkou, která utíká před studenty mávajícími písemkami.
zdroj: giphy.com

Podívejte se také na další gify k svátku a pošlete zajímavou pozornost své učitelce ke jmeninám.

Textová poděkování paní učitelce

Slova díků vždy potěší, a to ještě navíc, pokud se jedná o osobu jako je paní učitelka, která se o své žáky stará možná i nad rámec svých povinností. 

Odvděčte se své učitelce za čas, který s vámi nebo s vašimi dětmi tráví, milým textem. 

Děkuji Vám za to, že jste nejlepší učitelka na světě. Vzbudila jste ve mně lásku k učení a dala mi pocit, že se Vás mohu zeptat na cokoliv. Vždycky jste měla trpělivost s mými otázkami a věděla jste, jak mi vysvětlit, co jsem nechápal/a. Na dobu strávenou ve Vaší třídě budu mít jen příjemné vzpomínky.
Děkuji Vám, že jste mě inspirovala k tomu, abych byl/a co nejlepší a že jste mi byla nápomocná, když jsem potřeboval/a pomoci. To, že jsem Vás měl/a ve svém životě, mi otevřelo oči, probudilo to ve mě mou vlastní vnitřní sílu a motivovalo mě to k tomu, abych se naučil/a dosahovat i nemožného. Děkuji Vám, paní učitelko!
Děkuji Vám za to, že jste opravdu vynikající učitelka. Vaše nadšení pro výuku a oddanost studentům je zřejmá ze všeho, co děláte. Cítím se šťastný/á, že jsem se dostala do Vaší třídy. Doufám, že víte, jaký neocenitelný dopad máte na životy mnoha lidí.
Cítím se opravdu šťastný/á, že mám učitelku, která projevuje takovou péči, porozumění a trpělivost jako Vy. Děkuji Vám za všechno.
Zdá se, že máte schopnost vidět do mě a poznat, když je něco špatně. Vždycky jsem věděl/a, že Vám na mně opravdu záleží a že za Vámi mohu přijít se svými problémy. Vždy jste si na mě našla čas. Jsem šťastný/á, že jsem Vás mohl/a mít ve svém životě. Jste výjimečná učitelka a výjimečný člověk. Děkuji Vám!
Připravila jste mě víc než jen na studium – připravila jste mě na život. Děkuji Vám za všechny lekce, které jste mi dala. Budu si je i Vás pamatovat navždy. Děkuji Vám, paní učitelko.
Mám velké štěstí, že jsem měl/a učitelku, jako jste Vy. Děkuji Vám, že jste mi pomohla projevit mou tvůrčí stránku a vystoupit ze své ulity. Dodala jste mi sebevědomí, které je k nezaplacení!
Očekávala jste, že uspěji, a to mě motivovalo k tomu, abych se snažil/a tak dlouho, dokud se mi to nepodaří. Nastavila jste laťku vysoko a já jsem se naučil/a víc, než jsem si myslel/a, že bych mohl/a. Naučila jste mě, že jsem chytřejší, než jsem si myslel/a, a že neúspěch je v pořádku, pokud se zvednu a zkusím to znovu. Děkuji Vám, že jste ve mě věřila!
Vaše hodina byla vždy mou nejoblíbenější z celého týdne. Jsem Vám moc vděčná za Váš zábavný a poutavý přístup k výuce. Díky tomu byly Vaše hodiny zajímavé a bavilo mě se učit. Děkuji Vám, že jste byla tou nejlepší učitelkou, jakou jsem si mohl/a přát.
Děkuji Vám, že jste oslavovala mé úspěchy v uplynulém roce a že jsem se díky Vám cítil/a jako superhvězda. Vždycky jsem se cítil/a šťastný/á, když jste na mě byla pyšná. V mém srdci budete mít vždycky zvláštní místo. Děkuji Vám, že jste byla mou učitelkou!

Potřebujete někomu poděkovat za přání? Inspirujte se našimi texty! Svůj text můžete poslat v děkovném dopise nebo jej předat prostřednictvím e-mailu, SMS nebo MMS.

Poděkování učitelce od rodičů

Chcete poděkovat paní učitelce, která se o vaši ratolest tak pečlivě stará? 

Vyjádřete vděčnost ženě, která s vaším dítětem tráví většinu dne. 

Inspirujte se uvedenými texty!

Jsme šťastni, že měl náš syn / měla naše dcera to štěstí, že získal/a tak fenomenální učitelku. Děkujeme Vám z celého srdce. Přejeme Vám jen to nejlepší do budoucna!
Pod Vaším vedením se naše dítě stalo lepším studentem a také lepším dítětem, sourozencem a kamarádem. Děkujeme Vám za to, že mu pomáháte růst.
Být učitelem vyžaduje trpělivost, vytrvalost a talent, ale díky Vám to jde našemu synovi / naší dceři velice snadno. Doufáme, že víte, jak moc si Vás všichni rodiče i děti váží.
Děkujeme Vám, že jste pro naše dítě spolehlivým zdrojem vědomostí, inspirace a stability. Nemůžeme Vám dostatečně poděkovat za všechny ty úžasné věci, které jste našeho syna / naši dceru naučila. Jste darem v našem životě. Děkujeme Vám, paní učitelko!
Naučila jste naše dítě obrovské množství neocenitelných věcí. Přes všechny překážky a těžké dny jste si zachovala chladnou hlavu a vřelé srdce. Potkat člověka, jako jste Vy, je vzácné, natož mít tu čest, že jste se stala učitelkou našeho syna / naší dcery. Opravdu upřímně Vám za vše děkujeme!
Všichni rodiče, jejichž děti učíte, mají obrovské štěstí. Díky Vám je učení zábavné a snadné. Děkujeme za Vaši péči!
Děkujeme Vám, že jste tady vždy byla, když Vás náš syn / naše dcera potřeboval/a. Jste opravdu nejúžasnější učitelka všech dob. Jsme Vám navždy vděční a budeme na Vás vždy vzpomínat.
Pro všechny své žáky jste obrovskou inspirací a my Vám za to velice děkujeme. Zůstaňte stále tak skvělou učitelkou, jakou jste byla doposud.
Vždycky pro své žáky děláte víc, než je zdrávo a my jsme Vám za to velice vděční. Děkujeme, že jste tak fenomenální učitelka a že je díky Vám každý školní rok tak zábavný!
Jste neuvěřitelná a jedinečná učitelka. Děkujeme Vám za předání všech svých znalostí našemu dítěti a za skvělé vedení, o které se s ním tak velkoryse dělíte. Navždy Vám budeme vděční za všechny role, které jste v životě našeho syna / naší dcery sehrála. Moc Vám děkujeme!

Poděkování třídní učitelce s obrázky

Poděkujte své paní učitelce obrázkem s vloženým textem. Odlišíte se tak od vyjádření díků, které tato dáma dostane od jiných studentů a rodičů. 

Stahujte obrázky zdarma!

Šálek kávy s nápisem "be strong" a přáním paní učitelce.
zdroj: unsplash.com
Černý sedící pes a tyrkysovou kartičkou v tlamě s nápisem "thank you".
zdroj: unsplash.com
Černá tabule s bílým nápisem "difficult roads lead to beautiful destinations" a s přáním úžasného dne učitelce.
zdroj: unsplash.com
Poděkování paní učitelce na světle růžové kartičce s nápisem "thank you" a poděkováním paní učitelce v češtině.
zdroj: unsplash.com
Hrníček s kapučínem a černou kartičkou s nápisem "thanks" a poděkováním a přáním paní učitelce.
zdroj: unsplash.com

Vtipná gif poděkování pro paní učitelku 

Víte o paní učitelce, že má ráda legraci? 

Pošlete jí, e-mailem nebo MMSkou či zprávou na sociální síti, legrační gif s některým z děkovných textů, které uvádíme výše nebo s vlastním poděkováním.

Gif s učitelkou sedící na učitelském stole s jablkem v ruce a nápisem "time to get schooled".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s modrýma rukama s dlaněmi ve tvaru srdce, uprostřed nichž je jablko a nápis "thank you teachers, we miss you".
zdroj: giphy.com
Gif s chlapcem ve třídě, jež se probouzí s tleskáním, když vedle něj tleská stojící učitel.
zdroj: giphy.com
Gif s hercem Robinem Williamsem a objevujícím se nápisem "no matter what anybody tells you, words and ideas can change the world".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s radujícími se studenty v lavicích, vyhazujícími písemky do vzduchu.
zdroj: giphy.com

   

Přání paní učitelce je snadné napsat, pokud se jedná o člověka, kterého máte rádi. 

Vyberte si některý z našich textů a zvolte způsob, kterým jej učitelce předáte. Zvolíte klasický papír nebo využijete moderních technologií?

Nejen blahopřání tuto skvělou dámu potěší. Nezapomeňte jí také poděkovat některým z našich děkovných textů, které ji zaručeně dojmou. 

Chcete-li své přáníčko nebo poděkování povýšit na vyšší úroveň, můžete vymyslet dárek pro učitelku, které ke svému textu přidáte. 

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X