Ta nejkrásnější přáníčka pro paní učitelku, která chytnou za srdce! Vyberte si to nejlepší

Napište přání paní učitelce, které ji potěší a dojme. 

Vyberte si z těch nejlepších textů, obrázků a gifů a vykouzlete paní učitelce úsměv na tváři. 

V článku se můžete inspirovat také děkovnými texty, kterými učitelce vyjádříte vděčnost za její práci.

Přání k narozeninám učitelce od studenta

Má vaše paní učitelka narozeniny a vy byste jí chtěli popřát vše nejlepší? 

V následujících větách jistě najdete ta správná slova, která vystihnou, co hezkého této milé dámě přejete.

Skvělý učitel je ten, kdo zná své žáky, motivuje je a pomáhá jim rozvíjet se. Vy rozhodně patříte mezi ty nejlepší. Děkuji Vám za Vaše vedení a za vše, co jste mě naučila!
Přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, a ještě mnoho dalších, které budou stejně tak úžasné, jako jste Vy! Jsem požehnaný/á, že jsem Váš student / Vaše studentka. Jste učitelkou s trpělivostí světce.
Chovám k Vám vděčnost a chci Vám poděkovat za všechno, co jste pro mě kdy udělala! Vaše hodiny jsou ty nejméně nudné. Přeji Vám krásné narozeniny!
Tento narozeninový vzkaz vychází hluboko z mého srdce. Za všechno, co děláte a za všechnu moudrost, kterou předáváte, Vám děkuji. Přeji Vám krásné narozeniny!
Jsem tak vděčný/á, že mám někoho, jako jste Vy, kdo mě může vzdělávat tak skvěle, jak to dokážete jen Vy. Přeji Vám všechno nejlepší!
Jste učitelka s mnoha skvělými vlastnostmi. Máte jich tolik, ale jedné si obzvlášť cením, a to je Vaše trpělivost. Krásné narozeniny!
Na své studenty si vždy najdete čas a nikdy to s nimi nevzdáváte. Jste opravdu oddaná svému poslání a jste naprosto úžasná. Děkuji Vám za celou naši třídu. Máme Vás rádi a přejeme všechno nejlepší k narozeninám!
Přeji ty nejkrásnější narozeniny své nejoblíbenější učitelce všech dob! Mám velké štěstí, že jsem ve Vás našel/našla tak úžasného učitele.
Všechno nejlepší k narozeninám výjimečnému učiteli! Je opravdu dojemné, jak moc Vám záleží na Vašich studentech a jejich úspěchu.
Já osobně jsem Vám za vše, co děláte, velmi vděčný/á a vím, že je tomu tak i u ostatních studentů. Zasloužíte si to nejvýznamnější přání k narozeninám. Přeji Vám nádherné prožití narozeninového dne!

Prozkoumejte také další originální přáníčka k narozeninám pro ženy! Možná právě v nich najdete to, co chcete své paní učitelce sdělit.

Narozeninová přáníčka učitelce od rodičů

Jste vděční za paní učitelku, která se úžasně věnuje vaší ratolesti? 

Chcete jí vzdát díky a popřát vše nejlepší k narozeninám? 

Pusťte se do čtení a vyberte si gratulaci, která oslavenkyni jistojistě potěší. 

Přejeme Vám spokojený život a mnoho dalších let radosti, štěstí a úspěchů při šíření Vašich znalostí. Všechno nejlepší k narozeninám úžasné učitelce našeho syna / naší dcery!
Všechno nejlepší k narozeninám oblíbené rádkyni našeho dítěte! Děkujeme Vám, že naše dítě inspirujete k tomu, aby se už nikdy nepřestalo učit.
Narozeniny přinášejí novou radost, nové objevy a novou naději – stejně jako učitelé! Přijměte naše nejsrdečnější blahopřání k Vašim významným narozeninám.
Pro oblíbenou učitelku našeho dítěte – doufáme, že Vaše narozeniny jsou stejně tak výjimečné, jak výjimečná jste vy. Všechno nejlepší!
Zasloužíte si to nejlepší, nejen dnes, ale v každém okamžiku. Jste inspirací všem svým studentům a my jsme vděční, že učíte právě našeho syna – dceru. Děkujeme Vám za vše, co děláte. Mějte krásný narozeninový den!
Narozeniny jsou příležitostí uvědomit si, co jsme v životě dokázali a Vy jste toho dokázala opravdu hodně. Gratulujeme Vám k Vašim narozeninám!
Děkujeme Vám, že naše dítě povzbuzujete a poskytujete mu nástroje, které potřebuje k tomu, aby uspělo ve svém vzdělávání. Užijte si nádherný narozeninový den. Všechno nejlepší!
Chceme Vám touto cestou poděkovat za vše, co jste pro našeho syna / naši dceru udělala. Víme, že je to Vaše práce, ale vy pracujete nad rámec svých povinností a toho si moc ceníme. Přejeme Vám do života hodně štěstí. Krásné narozeniny!
Vaše vedení má velký vliv na způsob myšlení našeho dítěte. Měníte jeho pohled na svět a poskytujete mu nástroje, které potřebuje ke svému růstu a učení. Děkujeme Vám za skvělou práci. Všechno nejlepší!
Dovolte nám jeden citát: “Dospěl jsem k přesvědčení, že velký učitel je velký umělec a že je jich stejně málo jako jiných velkých umělců. Učení je možná dokonce největším z umění, protože jeho prostředkem je lidská mysl a duch.” – John Steinbeck; Všechno nejlepší k narozeninám, paní učitelko!

Paní učitelce můžete popřát také ke jmeninám. S napsáním originálního přání vám pomohou naše přání k svátku pro ženy. Prozkoumejte je!

Básničky pro paní učitelku

Chcete paní učitelku překvapit verši? 

Inspirujte se některou z našich básniček. Uvidíte, že bude velmi mile překvapena.

Milá paní učitelko, chci Vám něco říct, mějte hezký den a štěstí si nenechte nikým vzít. Krásné narozeniny!
Když ráno vchází do třídy, nikdo při tom nesedí. Paní učitelka je řádná žačka, kdysi byla předškolačka. Teď je z ní už velká paní, Zve do školy všechny mámy. Touto básní Vám chci poděkovat a říct, že na Vás budu vždy pamatovat. Všechno nejlepší k narozeninám!

Prohlédněte si také další narozeninové básničky, mezi kterými možná najdete právě tu, která se do vašeho blahopřání bude skvěle hodit.

Gif přáníčka 

Využijte možností jako je e-mail, MMSka nebo zpráva na sociální síti a pošlete své učitelce pohyblivý obrázek. 

Poblahopřejte své oblíbené paní učitelce zajímavým gifem, který ji překvapí a zaručeně rozveselí!

Animovaný pohyblivý obrázek s tancujícím dortem s nohama, rukama a usmívajícím se obličejem a s pohybujícím se nápisem Happy Birthday.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s učitelkou píšící na tabuli a s nápisem "Who´s ready for a pop quiz".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s kreslenou učitelkou s brýlemi, zvedající obě ruce, na kterých je hromada knih, ke stropu.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif se třídou žlutých postaviček – studentů a učitelem s tabulí s nápisem "teachers are amazing".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s paní učitelkou, která utíká před studenty mávajícími písemkami.
zdroj: giphy.com

Podívejte se také na další gify k svátku a pošlete zajímavou pozornost své učitelce ke jmeninám.

Textová poděkování paní učitelce

Slova díků vždy potěší, a to ještě navíc, pokud se jedná o osobu jako je paní učitelka, která se o své žáky stará možná i nad rámec svých povinností. 

Odvděčte se své učitelce za čas, který s vámi nebo s vašimi dětmi tráví, milým textem. 

Děkuji Vám za to, že jste nejlepší učitelka na světě. Vzbudila jste ve mně lásku k učení a dala mi pocit, že se Vás mohu zeptat na cokoliv. Vždycky jste měla trpělivost s mými otázkami a věděla jste, jak mi vysvětlit, co jsem nechápal/a. Na dobu strávenou ve Vaší třídě budu mít jen příjemné vzpomínky.
Děkuji Vám, že jste mě inspirovala k tomu, abych byl/a co nejlepší a že jste mi byla nápomocná, když jsem potřeboval/a pomoci. To, že jsem Vás měl/a ve svém životě, mi otevřelo oči, probudilo to ve mě mou vlastní vnitřní sílu a motivovalo mě to k tomu, abych se naučil/a dosahovat i nemožného. Děkuji Vám, paní učitelko!
Děkuji Vám za to, že jste opravdu vynikající učitelka. Vaše nadšení pro výuku a oddanost studentům je zřejmá ze všeho, co děláte. Cítím se šťastný/á, že jsem se dostala do Vaší třídy. Doufám, že víte, jaký neocenitelný dopad máte na životy mnoha lidí.
Cítím se opravdu šťastný/á, že mám učitelku, která projevuje takovou péči, porozumění a trpělivost jako Vy. Děkuji Vám za všechno.
Zdá se, že máte schopnost vidět do mě a poznat, když je něco špatně. Vždycky jsem věděl/a, že Vám na mně opravdu záleží a že za Vámi mohu přijít se svými problémy. Vždy jste si na mě našla čas. Jsem šťastný/á, že jsem Vás mohl/a mít ve svém životě. Jste výjimečná učitelka a výjimečný člověk. Děkuji Vám!
Připravila jste mě víc než jen na studium – připravila jste mě na život. Děkuji Vám za všechny lekce, které jste mi dala. Budu si je i Vás pamatovat navždy. Děkuji Vám, paní učitelko.
Mám velké štěstí, že jsem měl/a učitelku, jako jste Vy. Děkuji Vám, že jste mi pomohla projevit mou tvůrčí stránku a vystoupit ze své ulity. Dodala jste mi sebevědomí, které je k nezaplacení!
Očekávala jste, že uspěji, a to mě motivovalo k tomu, abych se snažil/a tak dlouho, dokud se mi to nepodaří. Nastavila jste laťku vysoko a já jsem se naučil/a víc, než jsem si myslel/a, že bych mohl/a. Naučila jste mě, že jsem chytřejší, než jsem si myslel/a, a že neúspěch je v pořádku, pokud se zvednu a zkusím to znovu. Děkuji Vám, že jste ve mě věřila!
Vaše hodina byla vždy mou nejoblíbenější z celého týdne. Jsem Vám moc vděčná za Váš zábavný a poutavý přístup k výuce. Díky tomu byly Vaše hodiny zajímavé a bavilo mě se učit. Děkuji Vám, že jste byla tou nejlepší učitelkou, jakou jsem si mohl/a přát.
Děkuji Vám, že jste oslavovala mé úspěchy v uplynulém roce a že jsem se díky Vám cítil/a jako superhvězda. Vždycky jsem se cítil/a šťastný/á, když jste na mě byla pyšná. V mém srdci budete mít vždycky zvláštní místo. Děkuji Vám, že jste byla mou učitelkou!

Potřebujete někomu poděkovat za přání? Inspirujte se našimi texty! Svůj text můžete poslat v děkovném dopise nebo jej předat prostřednictvím e-mailu, SMS nebo MMS.

Poděkování učitelce od rodičů

Chcete poděkovat paní učitelce, která se o vaši ratolest tak pečlivě stará? 

Vyjádřete vděčnost ženě, která s vaším dítětem tráví většinu dne. 

Inspirujte se uvedenými texty!

Jsme šťastni, že měl náš syn / měla naše dcera to štěstí, že získal/a tak fenomenální učitelku. Děkujeme Vám z celého srdce. Přejeme Vám jen to nejlepší do budoucna!
Pod Vaším vedením se naše dítě stalo lepším studentem a také lepším dítětem, sourozencem a kamarádem. Děkujeme Vám za to, že mu pomáháte růst.
Být učitelem vyžaduje trpělivost, vytrvalost a talent, ale díky Vám to jde našemu synovi / naší dceři velice snadno. Doufáme, že víte, jak moc si Vás všichni rodiče i děti váží.
Děkujeme Vám, že jste pro naše dítě spolehlivým zdrojem vědomostí, inspirace a stability. Nemůžeme Vám dostatečně poděkovat za všechny ty úžasné věci, které jste našeho syna / naši dceru naučila. Jste darem v našem životě. Děkujeme Vám, paní učitelko!
Naučila jste naše dítě obrovské množství neocenitelných věcí. Přes všechny překážky a těžké dny jste si zachovala chladnou hlavu a vřelé srdce. Potkat člověka, jako jste Vy, je vzácné, natož mít tu čest, že jste se stala učitelkou našeho syna / naší dcery. Opravdu upřímně Vám za vše děkujeme!
Všichni rodiče, jejichž děti učíte, mají obrovské štěstí. Díky Vám je učení zábavné a snadné. Děkujeme za Vaši péči!
Děkujeme Vám, že jste tady vždy byla, když Vás náš syn / naše dcera potřeboval/a. Jste opravdu nejúžasnější učitelka všech dob. Jsme Vám navždy vděční a budeme na Vás vždy vzpomínat.
Pro všechny své žáky jste obrovskou inspirací a my Vám za to velice děkujeme. Zůstaňte stále tak skvělou učitelkou, jakou jste byla doposud.
Vždycky pro své žáky děláte víc, než je zdrávo a my jsme Vám za to velice vděční. Děkujeme, že jste tak fenomenální učitelka a že je díky Vám každý školní rok tak zábavný!
Jste neuvěřitelná a jedinečná učitelka. Děkujeme Vám za předání všech svých znalostí našemu dítěti a za skvělé vedení, o které se s ním tak velkoryse dělíte. Navždy Vám budeme vděční za všechny role, které jste v životě našeho syna / naší dcery sehrála. Moc Vám děkujeme!

Poděkování třídní učitelce s obrázky

Poděkujte své paní učitelce obrázkem s vloženým textem. Odlišíte se tak od vyjádření díků, které tato dáma dostane od jiných studentů a rodičů. 

Stahujte obrázky zdarma!

Šálek kávy s nápisem "be strong" a přáním paní učitelce.
zdroj: unsplash.com
Černý sedící pes a tyrkysovou kartičkou v tlamě s nápisem "thank you".
zdroj: unsplash.com
Černá tabule s bílým nápisem "difficult roads lead to beautiful destinations" a s přáním úžasného dne učitelce.
zdroj: unsplash.com
Poděkování paní učitelce na světle růžové kartičce s nápisem "thank you" a poděkováním paní učitelce v češtině.
zdroj: unsplash.com
Hrníček s kapučínem a černou kartičkou s nápisem "thanks" a poděkováním a přáním paní učitelce.
zdroj: unsplash.com

Vtipná gif poděkování pro paní učitelku 

Víte o paní učitelce, že má ráda legraci? 

Pošlete jí, e-mailem nebo MMSkou či zprávou na sociální síti, legrační gif s některým z děkovných textů, které uvádíme výše nebo s vlastním poděkováním.

Gif s učitelkou sedící na učitelském stole s jablkem v ruce a nápisem "time to get schooled".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s modrýma rukama s dlaněmi ve tvaru srdce, uprostřed nichž je jablko a nápis "thank you teachers, we miss you".
zdroj: giphy.com
Gif s chlapcem ve třídě, jež se probouzí s tleskáním, když vedle něj tleská stojící učitel.
zdroj: giphy.com
Gif s hercem Robinem Williamsem a objevujícím se nápisem "no matter what anybody tells you, words and ideas can change the world".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s radujícími se studenty v lavicích, vyhazujícími písemky do vzduchu.
zdroj: giphy.com

   

Přání paní učitelce je snadné napsat, pokud se jedná o člověka, kterého máte rádi. 

Vyberte si některý z našich textů a zvolte způsob, kterým jej učitelce předáte. Zvolíte klasický papír nebo využijete moderních technologií?

Nejen blahopřání tuto skvělou dámu potěší. Nezapomeňte jí také poděkovat některým z našich děkovných textů, které ji zaručeně dojmou. 

Chcete-li své přáníčko nebo poděkování povýšit na vyšší úroveň, můžete vymyslet dárek pro učitelku, které ke svému textu přidáte. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)
Komentáře

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X