Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pavlínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 31. srpna a svátek slaví Pavlína.

Je to zrovna vaše kamarádka, kolegyně, nebo dokonce maminka?

Tak to jí v žádném případě nezapomeňte poslat přání.

Srdečné přání k svátku Pavlíně vykouzlí úsměv na tváři.

My chceme dělat radost, a proto jsme napsali ta nejkrásnější přáníčka, veselé básničky a animované obrázky, přímo na míru vaší krásno jmenné oslavenkyni. 

Tak vybírejte jak je libo, všechna přáníčka jsou totiž zcela zdarma!

Které by ji asi potěšilo nejvíce? Pojďte to zjistit!

Klasická přání k svátku pro Pavlínu

Pokud hledáte jednoduché přáníčko, ale i tak s ním chcete zazářit, jste na správném místě! Naše přáníčka jsou napsaná speciálně pro vaši Pavlínu a jsou plná radosti, lásky a štěstí, že tak skvělou osobu v životě máte. Vaším jediným úkolem tedy je vybrat si přáníčko, které se vám líbí nejvíce a vykouzlit s ním sladký úsměv.

Nejdražší Pájo, poznání s tebou bylo úžasnou zkušeností. Opravdu tě obdivuji, a protože máš dnes svátek, chci ti popřát všechno nejlepší. Přeji ti mnoho šťastných zážitků nejen z tohoto dne, a abys vždy plná radosti a štěstí. S pozdravem …
Pavlínko, zasloužíš si být šťastná v každém okamžiku svého života. Kéž Bůh uvede tvůj život do nekonečného míru a harmonie s tvými blízkými! Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! S láskou …
Má milovaná Pavlínko, přeji ti ten nejkrásnější svátek! Doufám, že víš, že chci s tebou strávit celý život, protože ty ze mě dostáváš tu nejlepší verzi. Snad ti tento rok přinese všechno, v co jsi kdy mohla doufat. Mám tě moc rád. S láskou …
Milovaná Pavličko, doufám, že tvůj svátek bude stejně výjimečný jako ty! Ať se ti splní všechna tvá nejtajnější přání a sny. Užij si moc dnešní jmeniny s radostí a pohodou. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Všechno nejlepší k jmeninám, Pavluško. Protože se tento speciální den opět blíží, chci, abys věděla, že jsi pro mě výjimečná a přeji ti v životě jen to nejlepší. Ať každý okamžik tvých oslav proběhne s dobrou náladou a ty zůstaneš obklopena lidmi, které miluješ. S láskou …
Pavličko, každý den tvé existence je požehnáním pro nás, tvé kamarády a jistě všechny další. Ať je tvůj život plný lásky, radosti a pohody! Snad se dneska budeš mít nádherně. Báječný svátek ti s láskou přejí …
Přání k svátku s barevnými donuty.
pixabay.com

Přání pro nejlepší kamarádku

Poslat přáníčko je vždy krásné, ať už je pro kohokoliv. Je-li však pro osobu, se kterou trávíte veškerý volný čas, je takové přání přímo výjimečné. Můžete s ním dát najevo své city a zároveň své kamarádce ukážete, že jste si na ni vzpomněli. Tak co, které přáníčko k svátku vyberete?

Drahá Pavlínko, nejsi jen ta nejúžasnější kamarádka na světě. Jsi světlo v mých nejtemnějších dnech a tvůj krásný úsměv by rozzářil i tu nejtemnější místnost. Děláš toho pro naši rodinu tolik, že ani nevím, jak ti to vrátit. Mám tě moc ráda. Překrásný svátek ti přeje …
Všechno nejlepší k jmeninám mé nejlepší kamarádce, kterou jsem kdy měla! Nevím, jak jsem mohla mít takové štěstí, že jsem tě potkala. Vždycky jsi tu pro mě a doufám, že víš, že já tu budu vždycky pro tebe. To nejkrásnější prožití tvého svátku ti přeje …
Pavlínko, doufám, že tvůj den bude naplněn všemi tvými oblíbenými věcmi: láskou, květinami, smíchem, zákusků a v první řadě – mnou! Všechno nejlepší k jmeninám, má nejlepší kamarádko. Přání ti s láskou posílá …
Má nejmilejší kamarádko, přeji ti ten nejkrásnější svátek. Teď, když jsem starší, ti chci poděkovat za to, že jsi mě nikdy nenechala v žádném maléru. Vím, že to bylo lákavé. Všechno nejlepší k svátku, Pavlínko! S láskou …

Rádi byste vykouzlili úsměv na tváři vašemu kamarádovi z ciziny? Tak to tahle německá přáníčka k svátku jistě najdou své využití!

Básničky k svátku pro Páju

Rýmovačky jsou překrásné, na tom se jistě všichni shodneme. Vymýšlení rýmů bohužel není váš šálek kávy? Tak to buďte bez obav, protože ty nejkrásnější básničky pro Pavlínu jsme napsali už dávno za vás. Jsme tu přece od toho, abychom vám usnadnili hledání toho perfektního blahopřání!

Chystáme pro tebe přípitek a taky sušenky, když je dneska ten svátek naší Pavlínky. I šampaňským si na tebe musíme připít, a na tvoje zdraví hezky se napít. Pajuško, přejeme ti krásný svátek!
Svátek má dneska holka naše oblíbená, správně, jmeniny slaví naše Pavlína! Přejeme ti ať se máš dobře a nikdy nejsi smutná, a život ti stále chutná. Pavlínko, přejeme ti báječný svátek!
Tahle básnička je jen tobě určená, v kalendáři je totiž psáno Pavlína. Pak osobně ti dáme i malý dáreček, když máš ten tvůj sváteček. Pájo, přejeme ti srdečně všechno nejlepší!
Svátek dneska slaví naše Pavlička, a my jí posíláme tahle milá slovíčka. Jen to nejlepší jí chceme k svátku přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Pavlíno, moc si užij dnešní den!
Oslava už je pro tebe připravena, jmeniny přece dneska slaví Pavlína. Čeká tu na tebe malý dáreček, a taky sladkého dortu kousíček. Pavličko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví Pavlína, a my jí chceme povědět, jak moc pro nás znamená. Jen to nejlepší jí ze srdce přejeme, a k svátku jí moc gratulujeme. Pavluško, užij si dnešní významný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám 

Přáníčko, které je veršované a ještě k tomu dokáže oslavenkyni zaručeně pobavit? Ano, i takové u nás najdete! Rozesmějte oslavenkyni v její velký den! Jistě jí zlepšíte náladu a potěšíte. A tohle všechno vás nebude stát ani korunu, protože všechna naše přání jsou zcela zdarma!

Přece večer nebudeš sedět doma zavřená, když svátek dneska slaví každá Pavlína. Dneska nás spolu čeká divoký večírek, tak nedělej, že jsi andílek… Stejně tomu nikdo nevěří. Pájuško, přejeme ti krásné jmeniny!
Vodka, rum, víno a nebo zelená, tečou vždy, když má svátek Pavlína. Nepij však všechno dohromady, ať pak domu nejdeš podpíraná kamarády. Pavlínko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Tančit budeme přestože jsme polena, ale to nevadí, svátek má přece Pavlína. Proč by nám to přece mělo vadit, my se chceme hlavně pořádně bavit. Pájo, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Vidíme to dneska na večírek šílený, jak jinak, je přece svátek naší Pavlíny. Nesmíme si ale dát moc vína, aby ráno vyhla se nám kocovina. Pavlínko, přejeme ti ten nejkrásnější sváteční den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky a přáníčka by se někomu mohly zdát ohrané. Co takhle dnešní gratulaci k svátku Pavlíně trochu ozvláštnit pomocí hezkého animovaného obrázku? Na výběr máte hned z mnoha a navíc se krásně hodí pro takovou speciální příležitost. A pokud chcete, tak jej ještě o nějaké to psané přáníčko doplňte.

GIF přání k jmeninám se zvířátkem posílající lásku.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s oslavujícím Yodou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s lidmi, pijící víno z velkých sklenic.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s nadšeným mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Výroba přáníček je tradice, na kterou by se rozhodně nemělo zapomenout. I když je v papírnictvích na výběr z mnoha přání již připravených, žádné nenahradí to, které jste s láskou sami vyrobili. Navíc vám to zabere jen chvilku a vy vyrobíte Páji vzpomínku, na kterou jen tak nezapomene. Tak načerpejte inspiraci z tohoto hezkého videa a pusťte se do práce! A nezapomeňte napsat dovnitř nějaké to přáníčko.

Zajímavosti o jméně Pavlína

Pavlína je ženským křestním jménem latinského původu. 

Častěji se užívá ve zkrácené formě Pavla. 

Význam jmen Pavlína, Pavla i mužského jména Pavel je totožný. 

Pochází z latinského slova „paulus” ve významu „malý”, „drobný, „skromný”

V České republice je jméno hojně zastoupené s 35656 nositelkami a jedná se tedy o 47. nejčastěji používané jméno.

Domácky se jméno používá jako Pája, Pájka, Pavka, Pavča, Pavlínka, Pavluška, Pavluše, Pavluna aj.

Nositelkami jména jsou oblíbené české herečky Pavla Vitázková, Pavla Beretová nebo Pavla Tomicová. 

Jméno nosí také zpěvačka Pavla Kapitánová nebo moderátorka a herečka Pavla Charvátová.

Doufáme, že jste s naším blahopřáním k jmeninám Pavlánu potěšili a udělali její den nezapomenutelný.

Nikdy není moc pozdě na to, vyjádřit své city a oslava svátku nám nabízí perfektní příležitost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X