Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slávka na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte si rady s tvorbou přání k svátku Slávkovi? 

Rádi byste mu poblahopřáli originálním textem, nebo mu dokonce vyrobili gratulaci vlastnoručně? 

Nebojte se! S následujícími tipy vytvoříte to nejkrásnější a nejzajímavější blahopřání, které oslavenec dostane. 

Blahopřání ke jmeninám

Máte ve svém okolí muže, jménem Slávek, kterému byste rádi pogratulovali k jeho výjimečnému dni? 

Prozkoumejte následující textová blahopřání a vyberte takové, o kterém si budete myslet, že se oslavenci bude nejvíce zamlouvat.

Svět by nebyl tak výjimečným místem, kdyby ses nenarodil. Dnes je tedy čas oslavit tebe a život, který žiješ. Užij si své jedinečné jmeniny. Doufám, že budeš dál zářit a naplníš všechny své touhy. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, drahý Slávku! Tak často se obětuješ pro ostatní, že doufám, že ti všichni dokážeme vrátit kousek té lásky, kterou nám každý den dáváš.
Špatný rok tě nemůže definovat. Žádná špatná vzpomínka tě nemůže zlomit. Ale jeden dobrý den tě může inspirovat k překonání tisíce špatných dnů. Měj dnes dobrý den! Vše nejlepší k svátku, Slávečku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Jsi úžasná duše a tvá existence je pro všechny kolem nás velice výjimečná. Nikdy se neměň!
Zapomeň na vše, co jsi ztratil a mysli na vše, čeho jsi dosáhl. Soustřeď se na svou sílu, ne na své slabosti. Všechno nejlepší k svátku!

Blíží se jmeniny nějaké ženy ve vašem okolí, které byste také rádi pogratulovali? V takovém případě se inspirujte přáníčky k svátku pro ženy

Vtipná sváteční přáníčka

Gratulace ke jmeninám by v žadném případě neměly nudit! 

Dodejte svým slovům příchuť humoru a bezmyšlenkovité zábavy. 

Vybírejte z těch nejlepších vtipných gratulací!

Přestaň počítat, kolikáté jmeniny už to slavíš, protože tě to asi brzy unaví. Užij si dnešní super den. Všechno nejlepší k svátku, Slávku!
Není třeba se obávat, že s každými dalšími jmeninami stárenš. Podívej se na sebe. Jsi sice starý, ale vypadáš skvěle. Všechno nejlepší ke jmeninám, staříku!
Gratuluji ti k dosažení nové úrovně ve hře zvané život. Užij si dnešní jmeniny jen a jen podle sebe. Bav se a nenech se nikým a ničím znechutit. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Žiješ už tolik let a jediné, co jsi v životě získal, je velké tlusté břicho. To je opravdu velký úspěch. Ne, dělám si legraci. Jsi skvělý a zůstaň takový. Krásné a zábavné prožití jmenin přeji!
Napadlo mě, že bych ti poslal/a ke jmeninám ten nejlepší dárek na světě, ale nevejdu se do krabice. Všechno nejlepší k svátku, Slávku!

Znáte muže s podobným jménem, jako má Slávek? Pogratulujte mu některým ze svátečních přání Slavomírovi!

Zamilovaná blahopřání

Je Slávek vaší vysněnou láskou a vy byste mu ráda řekla milá slova v rámci své gratulace? 

Inspirujte se těmi nejzamilovanějšími texty, které rozzáří každou tvář a rozehřejí každé srdce!

Jsi nejen můj muž, ale také můj nejlepší přítel, můj rádce a má životní láska. Užij si dnešní jmeniny jak jen chceš, miláčku! Všechno nejlepší!
Od té doby, co tě znám, je můj život lepší. Dávej na sebe pozor, protože jen díky tobě je můj svět úžasný každý den a každou noc. Doufám, že spolu budeme navždy. Miluji tě a přeji ti krásné prožití jmenin!
Denně děkuji za to, že jsi součástí mého života. Mým jediným snem je starat se o tebe do konce našich dní, protože si to zasloužíš. Děkuji ti za vše. Krásný sváteční den!
Nikdy tě nebudu brát jako samozřejmost stejně tak, jako ty nebereš za samozřejmost mě. Děkuji ti, že jsi mužem mých snů. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší k svátku, Slávečku!
Můj nejdražší muži, zaplňuješ každý prázdný koutek mého srdce. Jsi pro mě inspirací a velkou oporou. Všechno nejlepší k svátku, lásko!

Podívejte se na další zamilovaná přání k svátku!

Obrázkové gratulace a gif přání k svátku Slávkovi

Rozhodli jste se, že je pro vaši gratulaci pouhý text málo? 

Chcete svůj text ozvláštnit něčím zajímavým? 

Pak stahujte, úplně zdarma, obrázková blahopřání, nebo přidejte ke svým slovům pohyblivý tematický gif!

Přání k svátku Slávkovi na pozadí chatky ve sněhem zasypané krajině.
zdroj: unsplash.com
Detail luční trávy posypané sněhem s přáním k svátku pro Slávka.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání Slávkovi k svátku na pozadí leteckého pohledu na zasněžený jehličnatý les.
zdroj: unsplash.com

Ke svému obrázku pro oslavence můžete přidat také některou z básniček k svátku. Inspirujte se!

Gify k svátku

Pohyblivá animace s mimoni na diskotéce s oblečenými motýlky.
zdroj: giphy.com
Animace v gifu s mužem točícím s ručníkem nad hlavou v koupelně.
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s objevujícím se mimoněm hrajícím na kytaru.
zdroj: giphy.com

Slaví v budoucnu někdo z vašich známých, jménem Stanislav, jmeniny? I pro něj máme úžasné gratulace. Prohlédněte si ta nejlepší přání k svátku Stanislavovi!

Zajímavosti o jméně Slávek

Jméno Slávek je zdrobnělinou jmen Dobroslav a Boleslav. Jméno je slovanského původu a můžeme jej přeložit jako “sláva”

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Slávek mohou být Sláveček, Slavík, Slávínek, Sláva a další. A kdy má svátek Slávek? Poblahopřát oslavenci můžete 22. ledna. Ve stejný den můžete poblahopřát k svátku také Slavomírovi.

Za pár měsíců oslavuje jmeniny také Jan. Prozkoumejte přání k svátku Honzovi, která můžete do své gratulace použít, až bude potřeba.

Překvapte oslavence svou nápaditostí – vyrobte mu přáníčko vlastníma rukama! Postupujte jednoduše podle následujícího video návodu na sváteční přání! 

Ženskou podobou jména je Slávka. Znáte-li nějakou, můžete jí v den jejích jmenin pogratulovat některým z přáníček ke jmeninám pro Slávku.

Přání k svátku Slávkovi vytvořte na základě toho, co si myslíte, že by se oslavenci mohlo líbit. 

Má rád humor, nebo uvítá spíše vážnější text či dokonce vyznání lásky? Ocení Slávek, když mu přání předáte osobně, nebo mu jej pošlete poštou či e-mailem? 

Je oslavenec neustále na mobilu a víte tak, že bude nejrychlejší cestou pogratulovat mu prostřednictvím SMS zprávy? 

Na základě těchto indicií už blahopřání vytvoříte opravdu jednoduše. Teď už stačí vybrat ta správná slova, která Slávka jednoznačně potěší. 

Pusťte se do tvoření!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X