Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lýdii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 14. prosince a svátek slaví Lýdie. 

Potřebujete napsat přání k svátku Lýdii rychle a originálně?

V tom případě by se vám mohly hodit tato krásná blahopřání, která potěší maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Inspirujte se našimi texty, básničkami a animovanými obrázky, které pomohou k tomu, aby bylo vaše přání skutečně jedinečné. 

Tak pojďte vybírat! 

Klasická přání k svátku pro Lýdii

Pogratulujte dnes vaší oslavenkyni skutečně jedinečnou gratulací! Nevíte však, jaká slova k tomuto mimořádnému dni zvolit? V našich nejlepších tipech najdete skvělé a jednoduché nápady, ze kterých si zaručeně vyberete.

Drahá Lýdie, nikdy nebudeš příliš stará na to, abyste ses hnala za svými sny. Využij toho tedy naplno a hned po tvé jmeninové oslavě udělej něco na co myslíš už dlouho. Užij si to! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milovaná Liduško, jsi pro nás inspirací ve všech směrech a my jsme Bohu vděční, že nám tě poslal do života. Snad bude pro tebe dnešní den nezapomenutelný. Báječný svátek ti srdečně přejí …
Milá Lydie, nezapomeň, že špatný rok tě nemůže definovat, žádná špatná vzpomínka tě nemůže zlomit, ale naopak jeden dobrý den tě může inspirovat k překonání tisíce špatných. Snad budeš mít dneska báječný den! Přáníčko k svátku ti dnes posílá …
Naše nejmilejší Liduško, srdečně doufáme, že budeš mít život plný klidu a blahobytu, který si skutečně zasloužíš. Máme tě moc rádi a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě. S láskou …
Přeji ti, Lýdie, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, lásko moje! Už jsem ti někdy řekl, jak jsem ti šíleně vděčný už jen za to, že jsi v mém životě? Určitě ano, ale budu ti to navždy připomínat. Děkuji ti, že mě vždycky rozesměješ. Překrásné jmeniny ti přeje tvůj …
Lýdie milovaná, tento den by nebyl tak zářivý a krásný, kdyby se neslavilo právě tvé krásné jméno. Využij tento den do poslední minuty a pořádně si ho užij. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Přání k svátku s beruškou na květině.
pixabay.com

Přání pro maminku

Rádi byste svoji milovanou maminku ohromili krásnou jmeninovou gratulací? S našimi nejlepšími tipy se vám to jednoduše povede. Vyberte si přáníčko, které přesně vystihuje to, co byste ze srdce chtěli přát. Které to asi bude?

Má nejdražší maminko, přijmi prosím mé vřelé jmeninové přání a lásku z nejhlubšího nitra mého srdce. Mám tě moc ráda a doufám, že budeš mít fantastický den. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Mami, ty jsi ta nejmilejší a nejstarostlivější maminka na světě a žádná jiná na tebe nemá. Jsem tak šťastná, že se mohu nazývat právě tvojí dcerou. Moc si dnešek užij. Úžasné jmeniny ti s láskou přeje …
Má nejdražší maminko, věz, že všeho, co pro mě děláš, si vážím víc, než si myslíš! Doufám, že budeš mít z dnešního dne krásný zážitek. Všechno nejlepší k svátku ti přeje tvá …
Má maminko, možná jsi ode mě na kilometry vzdálená, ale věz, že vždycky cítím tvou lásku. Udělej si dneska pořádnou oslavu. Báječný svátek ti srdečně přeje …

Rádi byste poslali tu nejoriginálnější gratulaci k narozeninám? Podívejte se na tyto jedinečná obrázková přáníčka!

Básničky k svátku pro Lidušku

Veršované přáníčka rozhodně patří mezi tipy gratulací, které se vyjímají mezi všemi ostatními. Rýmy totiž nesou lásku, radost a nadšení z nadcházejícího svátku oslavenkyně a věříme, že budou tyto přání k jmeninám pro Lýdii to pravé. Jediným vaším úkolem je vybrat si tu, která vás oslovila, podepsat se na konec a odeslat ji oslavenkyni!

Každý den je komedie, když je poblíž Lýdie. Svátek dnes konečně máš, tak ať si ho naplno užíváš. Ať slunce svítí celý den, pro tebe jen. Lýdie, přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě.
Užij si každou minutu z dneška, v kalendáři je přece jméno Liduška! A každý, kdo dnes svátek s tebou slaví, ať se neuvěřitelně moc baví, hlavně to ale platí pro tebe, ať tvůj život je krásný jako nebe. Lído, užij si tvůj svátek naplno!
Gratulací ať je dnes přímo sprška, když je dnes psáno jméno Liduška. A že jsi dnes v tom kalendáři, přejeme ti srdečně, ať tvé oči spokojeností září a máš se moc báječně. Lýdie, přejeme ti fantastický svátek!
Láskyplná melodie, hraje, když má jmeniny Lýdie. Štěstí stojí u tvých vrátek, vedle něj je cenné zdraví, přišli tě navštívit na tvůj svátek, tak ať se jim u tebe líbí. Všechno nejlepší k svátku, Lýdie!
Tvé jméno všichni dobře znají a taky přát už ti pospíchají. I já patřím k těm lidem, a tak ti přeji s klidem: Jsi má nejoblíbenější Lída, tak ať mine tě každá bída. Přeji ti ty nejbáječnější jmeniny na světě!
Ta naše milovaná Lída, je skutečná třída! Tvoje hvězda dneska září, píše se to v kalendáři, svátek totiž zrovna máš, tak ať si ho moc užíváš. Liduško, všechno nejlepší k těm tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Rádi se smějete a vaše oblíbená oslavenkyně také? Tak proč jí nepopřát jednou z těchto vtipných jmeninových básniček. Obsahují mírnou nadsázku a ironii, ale také skvělý smysl pro humor. Rozesmějte Lýdii v její výjimečný den!

Dneska to rozjedeme jako za mlada, jmeniny má totiž naše Lída. Snad ti víno nepůjde moc do hlavy, a ty nemáš z kocoviny obavy. Liduš, přejeme ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše slečna, to se budeme zase bavit do nekonečna. Dáme si spolu panáka a taneček, když máš dneska ten sváteček. Lýdie, užij si ten nejlepší svátek na světě!
Vidíme to na oslavu zase až do rána, svátek má totiž Lída naše milovaná. Večer tě tady všichni čekáme, a už pomalu skleničky naléváme. Lýdie, přejeme ti báječné jmeniny!
Je tu zase svátek naší Lídy, ta oslava dneska bude mít grády. Snad užiješ si v tento den spoustu zábavy, a všichni si připíjí na tvé zdraví. Liduško, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

S hezkým jmeninovým obrázkem Lýdii můžete jen potěšit a nemusíte se bát, že by se vaše gratulace nevyjímala mezi ostatními. Odlište se letos od nudných přáníček a pošlete oslavenkyni jeden z těchto překrásných animovaných obrázků. A to vše velmi jednoduše, protože obrázek stačí jen zkopírovat a odeslat!

GIF přáníčko k svátku s ohňostrojem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s balonky.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenými ženami.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku se srdcem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tahle gratulace je rozhodně ta ze všech nejoriginálnější. Tímto přáníčkem k jmeninám Lýdii určitě ohromíte. Pokud jste ještě nikdy žádné přáníčko nedělali, tak se nemusíte ničeho bát, protože vám to zabere jen chvilku a nic složitého na tom není. Podívejte se na tohle video plné inspirace. Uvidíte, že budete mít za chvilku hotovo. Dokončené blahopřání pak ještě můžete doplnit o některou z básniček a nebo textových přání k svátku

Zajímavosti o jméně Lýdie

Lýdie je líbivým jménem řeckého původu. 

Hodí se pro každou ženu, která umí být svá a umí si vychutnat všechny barvy světa.

Překládáme ho jako „žena pocházející z Lýdie“, „žena původem z Lýdie“.

Domáckými variantami jména jsou Lída, Lyda, Lydka, Lyduna, Lydunka, Liduška, dále Dia nebo Duška. 

Po České republice kráčí 451 žen tohoto jména.

Jméno nosí například česká spisovatelka Lýdie Junková nebo herečka Lýdie Havlátová. 

Nositelkou jména je i americká zpěvačka a herečka Lydia Lunch. Jméno nosila i argentinská herečka Lydia Lamaison.

Doufáme, že jste našli to pravé blahopřání k svátku Lýdii a udělali jste jí její mimořádný den nezapomenutelný.

Které přáníčko zaujalo nejvíce vás? 

Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X