Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jindřišku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. září a svátek slaví Jindřiška.

Rádi byste vaší oblíbené oslavenkyni popřáli ten nejkrásnější svátek? My vám s tím pomůžeme! 

Moc dobře víme, že přání k svátku Jindřišku velice potěší. 

A jakou pomoc vám nabízíme? 

Vyberte si z našich nejhezčích veselých básniček, láskyplných gratulací nebo dokonce animovaných obrázků a to zcela zdarma! 

Je jen na vás, jakým přáním jí vykouzlíte úsměv na tváři. 

My však víme, že to bude stát za to! 

Klasická přání k svátku pro Jindřišku

Dává vaše drahá oslavenkyně přednost spíše decentním, milým a upřímným gratulacím, které zahřejí u srdíčka? Mysleli jsme si to a dali jsme jich dohromady hned několik. Vaším jediným úkolem dnešního dne je, jí s těmito přáními vykouzlit úsměv na rtech. Překrásně budou navíc vypadat ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku!

Všechno nejlepší k narozeninám mé úžasné nejlepší kamarádce {jméno přítele}. Pořád nemůžu uvěřit, jaké mám štěstí, že tě mám ve svém životě. Přeji ti ty nejlepší narozeniny vůbec!
Naše nejmilejší Jindřiško, přejeme ti krásné jmeniny a také ti přejeme, aby každý tvůj den byl naplněn spoustou lásky, smíchu, štěstí a slunečního tepla. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přejí …
Má milovaná Jindřiško, jsi žena, které patří mé srdce. Slibuji, že ti v životě dopřeji všechno štěstí a lásku, která se ve mně skrývá. Ty nejsladší jmeniny ti dnes s láskou přeje …
Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Jindřiško. Děkujeme ti, že jsi ta nejmilejší a nejchytřejší žena na světě. Modlíme se k Bohu, aby ti dopřál dlouhý a krásný život plný radosti a spokojenosti. Ten nejhezčí svátek ti srdečně přejí …
Drahá Jindřiško, přeji ti všechno nejlepší, má drahá kamarádko! Jsem šťastná, že mám tak starostlivou, velkorysou a prostě dokonalou kamarádku, jako jsi ty. Ať jsi stále šťastná a zdravá. Ty nejbáječnější jmeniny ti dnes přeje…
Drahá Jindřiško, vnesla jsi do mého života tolik radosti a smíchu, že ani nevím, jak ti poděkovat. K tvému výjimečnému dni ti přejí ten nejlepší den, který ti svět může nabídnout. Přáníčko k svátku ti s láskou posílá …
Přání k svátku s keřem ve tvaru srdce.
pixabay.com

Přání pro babičku

Rádi byste vaší nejmilejší babičce poslali přáníčko k jmeninám, na které skutečně nezapomene? My víme, že ano! Tyhle gratulace ohromí každou oslavenkyni svojí originalitou, srdečností a milými slovy. Projevte babičce vděk za její nekonečnou lásku ještě dnes!

Má milovaná babičko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ! Přeji ti překrásnou oslavu a ještě krásnější každý další den. Děkuji, že jsi byla mou bezplatnou terapeutkou, když tě potřebuji. Báječné prožití dnešního dne ti přeje …
Přeji všechno nejlepší k svátku mé partnerce ve všem zlobení a důvěryhodné strážkyni tajemství. Jsi ta nejúžasnější babička, jakou si kdo může přát, a proto ti přeji ty nejkrásnější jmeniny na světě! S láskou …
Drahá babičko, přeji ti všechno nejlepší k svátku jako té nejkrásnější dámě na světě. Miluji tě od dětství a vím, že tě budu milovat až do smrti. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …
Má nejmilejší babičko, k tvým dnešním jmeninám se modlím za tvé zdraví a celoživotní štěstí. Přeji ti krásné prožití tohoto mimořádného dne. Ať ti Bůh žehná. Přáníčko ti s láskou posílá …

Zdraví je ta nejcennější věc, kterou nám může svět nabídnout. Projevte podporu své blízké osobě s našimi přáníčky k brzkému uzdravení!

Básničky k svátku pro Jindřišku

Kdybychom vám dali za úkol najít jediného člověka, který nemá rád básničky, jistě by vaše hledání trvalo dlouhou dobu. Verše jsou totiž perfektním prostředkem k originální a srdečné gratulaci. A že vás zrovna nic nenapadá? Vaší oslavenkyni můžete jedno poslat, i když nejste zrovna básník. Sváteční rýmy jste totiž napsali za vás. Kterým dneska uděláte radost?

Když vidím tvé jméno v kalendáři, moje oči se jasně rozzáří, to je ale radost ti dneska přát, k svátku od všeho akorát. Jindřiško, přeji ti báječné jmeniny!
Člověk neslaví každý ten pátek, tak ti přejeme z lásky všechno nej, ať povede se ti ten tvůj dnešní svátek a máš den opravdu nádhernej. Užij si své dnešní jmeniny, Jindřiško!
Ať štěstí ti vždy přeje, zdravíčko pevně drží, ať láska tě každý den hřeje, a duše šrámy neutrží. Ani jeden šrám… přeji ti dnes, protože tě rád tě mám. Jindřiško, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Jak je zvykem mým, opět má Jindřiško, přicházím. A to s přáním veršovaným, tobě s láskou věnovaným: Všechno nejlepší k tvému svátku, měj život jako tu nejkrásnější pohádku. Jindřiško, užij si svůj svátek přesně podle tvých představ!
Přejeme ti dnes, Jindřiško, srdečně, ať se dnes máš vskutku báječně a nikdy nic ti nechybí, tvůj život, ať je bez chyby. Všechno nejlepší k svátku, Jindři!
Jsem moc ráda, že tě znám, tvou přítomnost si vždycky užívám. Jsi skvělá žena, to bych řek, a proto si zasloužíš, ať dnešní svátek, opravdu skvěle oslavíš. Jindřiško, všechno nejlepší k jmeninám!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Jindřišku vtipné a veselé? Tak to by vám mohly přijít k ruce tyhle humorné říkanky. S těmi oslavenkyni nejen potěšíte, protože jste si na ni v tento mimořádný den vzpomněli, ale taky ji rozhodně rozveselíte.

Velká událost se dnes odehrává, připravuje se totiž mimořádná oslava! Víno už tady na tebe čeká, a pak teprve začne ta správná diskotéka. Přejeme ti nádherné jmeniny, Jindřiško!
Dneska vidím tvoje jméno v kalendáři, proto neměla bys sedět v kanceláři. Spíš bys měla pořádně slavit, a až do rána s námi se bavit! Jindřiško, užij si tvůj dnešní svátek!
Máš svátek, budeš mít vína hladinku, když to přeženeš tak možná i kocovinku. Snad se to druhé ale dneska nestane, a ten nejlepší večírek na svět si uděláme. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny, Jindřiško!
Víno už se ti k svátku nalévá, a není to to jediné co se tu dneska rozlévá. Je tady víno, vodka a nebo slivovice, dej pozor ať není ráno pěkná opice! Přejeme ti nádherné jmeniny, Jindřiško!

Nechce se vám letos k jmeninám Jindřišky nic psát? Ani nemusíte, protože popřát jde i veselým animovaným obrázkem! Takové obrázky jsou perfektní volbou a rozhodně jimi oslavenkyni zvednete náladu. Stačí si vybrat ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat s milým věnováním.

GIF přání k jmeninám se srdci pod deštníkem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tančící holčičkou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s nadšenými dívkami.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s barevným usmívajícím se dortem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Jindřiška možná nebude ani čekat! Ukážete jí tak, jak moc je pro vás důležitá. Rozhodně stojí za to se věnovat pár minut tvoření, protože výsledek bude vskutku mimořádný. Pro inspiraci a návod jsme našli tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Až budete mít hotovo, stačí už jen napsat vaše srdečné blahopřání a překrásný dárek je na světě!

Zajímavosti o jméně Jindřiška

Jindřiška je milým českým jménem pro milou paní. 

Nositelky jména dostaly jistě krásný život a mohou se stát vládkyněmi svého domu, domova a života.

Jméno Jindřiška pochází ze staroněmeckého jména Heimerich, vyvinulo se totiž ze slov „heim“ („domov“) a „ríhhi“ („vládce“), překládá se tedy jako „vládce/vládkyně domu“ či „paní domova“.

Zajímavostí je, že existuje mnoho variací jména Jindřiška. Anglická verze jména je Henrietta, italská Enrichetta nebo Enrica, španělská Enriqueta, francouzská Henriette. Němčina jméno zná jako Hendrika nebo Hendrike.

Domáckými variacemi jména jsou Jindra, Jindruška, Jindřina aj. 

Jméno se v České republice početně zastoupeno se svými 18178 nositelkami.

Významnými nositelkami jména jsou například spisovatelky Jindřiška Kubáčová a Jindřiška Smetanová nebo také zpěvačka Jindřiška Brožová.

Doufáme, že jste si hledání perfektního blahopřání k jmeninám Jindřišky naplno užili a udělali jste jí v její speciální den radost.

Nezapomeňte nám napsat, jak se vám přáníčka líbila!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X