Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ester na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. prosince a svátek slaví Ester.

Věděli jste, že jméno Ester znamená v překladu “hvězda”?

Jestli nějakou slečnu s tímto krásným jménem znáte, v žádném případě byste neměli zapomenout jí popřát.

Věříme, že hezké přání k svátku Ester stoprocentně udělá obrovskou radost.

Hledáte však inspiraci?

Jste na správném místě! Ty nejkrásnější básničky, blahopřání a obrázky jsme totiž napsali za vás. A navíc jsou všechna úplně zdarma!

Klasické přání k svátku pro Ester

Hledáte-li přání, kterým zaručeně nešlápnete vedle, rozhodně si vyberete jedno z těchto decentních a milých gratulací. Jednoduché přáníčko k svátku Ester potěší, ať už je to vaše kolegyně, sestra, dcera, či kamarádka. 

A navíc nádherně vypadá nejen v obyčejné sms, ale přímo vyjímat se bude ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přáníčku!

Naše nejdražší Ester, z celého srdce si přejeme, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a aby se ti vždy dařilo ve všem, na co jen sáhneš. Máme tě moc rádi a doufáme, že budeš vždycky zdravá a veselá. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejmilejší Ester, je to velká škoda a moc nás mrzí, že ti letos nemůžeme popřát osobně, ale i přesto na tebe moc myslíme a přejeme si, aby se ti vydařilo všechno, co si jen přeješ. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milovaná Ester, za celou naši rodinu ti přejeme moře lásky, štěstí, zdraví, pohody a hlavně nespočet nezapomenutelných zážitků. Užij si svůj sváteční den jak se patří! Báječný svátek ti přejí …
Drahá Ester, opět tu je po roce tvůj významný den a my si z celého srdce přejeme, aby jsi byla navždy zdravá a spokojená a dnešek jsi strávila s lidmi, které na tomto světě miluješ nejvíce. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Milá Ester, k tvému dnešnímu svátku bychom ti rádi popřáli nespočet úspěchů jak v osobním, tak i v pracovním životě, také hodně štěstí, zdraví a rodinné pohody. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejdražší Ester, i když ti letos bohužel nepopřejeme z očí do očí, tak ti přejeme a moc doufáme, že bude tvůj život plný radosti, dobré nálady a skvělých osob po tvém boku, se kterými zažiješ ta nejlepší dobrodružství. Báječný svátek ti přejí …
Naše milovaná Ester, doufáme, že si dnešek užiješ naplno s lidmi, které máš moc ráda. Nenech nikdy tvůj krásný úsměv opustit tvou tvář. Přejeme ti hodně štěstí, zdraví a dobré nálady do dalších dnů. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše drahá Ester, rok se s rokem sešel a je tu opět tvůj svátek! Chtěli bychom ti srdečně popřát moře lásky, pohody, úžasných lidí a výborného jídla. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Přáníčko k svátku pro Ester s oslavujícími lidmi.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Ester

Veršovanou gratulací k svátku Ester zaručeně uděláte velkou radost. Básničky jsou již dlouhá léta oblíbeným způsobem, jak někomu k svátku popřát. A není divu! 

Pokud však nejste zrovna básnické střevo, ničeho se nebojte. Krásné básničky k jmeninám pro Ester jsme napsali totiž za vás. Vaším jediným úkolem je, vybrat si tu, která vám přijde nejkrásnější a poslat ji vaší oslavenkyni.

Uběhl rok a jsou tu tvé jmeniny, tak je pořádně oslav v okruhu své rodiny. Já ti popřeju aspoň touhle básničkou, až se uvidíme, dostaneš pusu na líčko! Ester, všechno nejlepší k svátku!
Já mám dneska radost největší, že svátek má osoba nejlepší. Chtěla bych ti popřát už nějakou lásku, však podívej se na sebe, ještě nemáš ani vrásku! Přeji ti nádherný svátek, Ester!
Už dlouho jsme se na tvůj svátek těšili, a proto jsme ti hezkou oslavu přichystali. Tak snad ji hezky spolu oslavíme, a pořádně se spolu pobavíme. Všechno nejlepší k svátku, Ester!
Tvůj velký den je zase tady, no a já si s básničkou zase nevím rady. Statečně ti tu však píšu rýmy, a doufám, že si z dneška užiješ každé vteřiny! Ester, přeji ti ten nejkrásnější svátek.
Na tvůj svátek se už dlouho těšíme, tak snad máš ráda oslavy rodinné. Přeji ti lásku a skvělou náladu, tak snad dostaneš čokolády hromadu! Ester, přejeme ti báječný svátek.
Už tady ťukám přáníčko do klávesnice, abych ti řekla, že tě mám ráda nejvíce. Moc mi na tobě, Ester, záleží, a jen tobě tohle přáníčko náleží. Všechno nejlepší k svátku, Ester!
K svátku přeji ti lásky hromadu, ať máš vždycky dobrou náladu. Ať každý dává ti důvod se smát, a zdravá jsi napořád. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Ester!
Dneska máš svůj sváteček, a já pro tebe nemám dáreček. Tak napíšu ti aspoň básničku, a budu doufat, že tě potěším aspoň trošičku. Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Ester!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Veršovaná přáníčka se vám líbily, ale jsou takové … moc formální? I na to jsme mysleli, a proto jsme napsali básničky, které Ester nejen potěší, ale také zaručeně pobaví. Tyhle vtipné básničky jsou skvělé pro oslavenkyni, která má skvělý smysl pro humor a bere věci s nadsázkou.

Přejí štěstí, lásku a ještě více, a ať vždycky se ti vyhne opice. Dneska ať ti nejdou moc bublinky do hlavy, a máš moře skvělé zábavy. Všechno nejlepší k svátku, Ester!
Na tvůj svátek si dnes musíme připít, však takovou událost nelze nezapít. Tak vezměme si všichni sklenice, máme tě rádi nejvíce! Přejeme ti překrásný svátek, Ester!
Dnes vezmeme všechny kamarády, a ukážeme ti, jak tě máme rádi. V lednici už se nám pití chladí, abychom si připili na tvoje zdraví. Ester, všechno nejlepší k svátku.
Dneska pojedeme dlouho do noci, však budeme začínat půlnocí. Dáme si všechny různé drinky, uděláme si krásné vzpomínky! Všechno nejlepší k svátku, Ester.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že k přání k svátku vlastně nemusíte psát vůbec nic? Přání k jmeninám pro Ester může být i v podobě veselých animovaných obrázků! Nemusíte žádné hledat. Připravili jsme pro vás obrázky, které se pro tuhle speciální příležitost hodí perfektně. Vyberte si přání, které se vám líbí nejvíce a pro zaslání obrázek jednoduše zkopírujte a pošlete ve zprávě.

Přání k svátku pro Ester s nadšeným mužem.
tenor.com
Přáníčko k svátku Ester s rodinkou Simpsonových.
tenor.com
Přáníčko k svátku pro Ester s konfety.
giphy.com
Přání k jmeninám pro Ester s veselou barevnou příšerkou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak takové přáníčko k jmeninám Ester vyrazí dech! Už odjakživa vlastnoručně vyrobené dárky dělají největší radost a s papírovými přáními to platí také. Není se třeba ničeho bát. Nemusíte nijak umělecky zdatní, protože výrobu zvládne opravdu každý. Pro začátek ti připravte pár minut vašeho času a pár kancelářských potřeb. Jako návod jsme pro vás našli hezké video, podle kterého můžete přáníčko vyrobit. Až budete mít hotovo, vepište do něj třeba hezké přáníčko.

Tak s chutí do toho!

Věříme, že se naše blahopřání k jmeninám Ester bude líbit.

Nezapomínejme, že svátek slavíme pouze jednou za rok, a proto to je ideální doba, kdy někomu ukázat, že jej máme rádi. 

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X