Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Přemka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. května a jmeniny slaví Přemysl. 

Už jste mu poslali gratulaci? Zatím ne? 

Hezké přání k svátku Přemyslovi zvedne náladu. 

Pokud by se vám hodila inspirace, tak tady jí najdete spoustu. 

Můžete vybírat z veselých obrázků, básniček a nebo klasických blahopřání. 

Všechna přání jsou navíc volně k dispozici, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Přemysla

Veršovaná přáníčka patří po dlouhá desetiletí mezi ta nejoblíbenější a dneska můžete jedním udělat radost i vy. A že nejste zrovna básník? Tak to ani nemusíte, protože jsme spoustu jmeninových veršů napsali za vás. Vy už si jen vyberete ten, který by mohl vašemu oslavenci udělat radost.

Svátek má dneska náš drahý Přemysl, neoslavit ho by byl nesmysl. Chceme mu popřát zdraví, pohodu a lásku, a aby neměl ze starostí ani jednu vrásku. Přemku, přejeme ti nádherné jmeniny!
Je tady den všech Přemyslů, popřát ti jen to nej mám v úmyslu. Ať tvůj sváteční den stojí za to, a dej si skleničku vína na to. Přemku, přejeme ti báječné jmeniny!
Tak se mi ta novina donesla, že jsou dneska jmeniny našeho Přemysla. Srdečně ti přeju spoustu lásky a taky zdraví, a taky ať se tento den nádherně oslaví. Přemku, přejeme ti úžasný svátek!
Jmeniny má dneska náš milovaný Přemysl, my mu přejeme lásku, zdraví a jasnou mysl. K tomu taky hromadu splněných přání, aby vše, po čem toužíš bylo k mání. Užij si dnešní svátek, Přemku!
Přemysl dneska slaví jmeniny, my mu posíláme gratulaci od celé naší rodiny. Hlavně lásku, zdraví a spokojenost, a taky štěstí, toho není nikdy dost. Přejeme ti nádherný sváteční den, Přemku!
K tvým jmeninám, milý Přemečku, posíláme tuhle krátkou básničku. Ať jsi jen spokojený a máš úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti vydaří. Přemku, přejeme ti úžasná svátek!

Veselé rýmy k jmeninám 

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Přemysla vtipné a aby ho hlavně pobavilo? Tak to by se vám mohly líbit tyhle veselé básničky, které mu jistě zvednou náladu na celý den. Hodí se výborně pokud je oslavenec váš kamarád co se rád baví, oslavuje a směje.

Ty máš dneska jmeniny, milý Přemku, to si musíme dát na oslavu aspoň sklenku. Nebo rovnou celou flašku vypijeme, a tento večer si pořádně užijeme. Přemo, přejeme ti úžasný svátek!
Dnešní den je pro oslavu jako stvořený, je tady svátek našeho Přemy. Pivo už se nám tady chladí, a dneska budeme slavit jako když jsme byli mladí. Pořádně si užij dnešní jmeniny, Přemku!
Večer máme do našeho podniky namířeno, musíme přece oslavit tvůj svátek, milý Přemo! Tak ať jsi přesně v osm na značkách, a nad ránem se budeme motat v uličkách. Pořádně to dneska oslavíme, Přemku!
Dneska si doma klidně nechej i peněženku, my tě zveme na všechny rundy, milý Přemku. Ale až budeš mít zase kocovinu, tak nám to nedávej za vinu. Přemo, přejeme ti skvělý svátek!
Holka drží v ruce víno a tři skleničky.
zdroj:decadent-death.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Přemysla

Občas jsou to právě muži, kdo dává přednost jednoduchosti a klasice před vtipy či básničkami. Je takový i váš oslavenec? Podívejte se na tahle milá přáníčka, která ho jistě zahřejí u srdíčka. Pokud mám po ruce telefon, můžete mu popřát klidu hned. Nádherně vypadají taky v papírovém blahopřání.

Drahý Přemku, to, že máš dneska svátek vím moc dobře i bez kalendáře. Moc na tebe myslím a chci ti popřát jen to nejlepší! Báječné jmeniny ti přeje …
Milý Přemyslave, po roce je tady zase tvůj významný jmeninový den a proto ti chci popřát mnoho lásky, zdraví, úspěchů a taky aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Krásný svátek ti přeje …
Náš milý Přemku, ten čas letí jako splašený a máme tady opět tvoje jmeniny. Jako každý rok ti chceme přát jen to nejlepší a taky aby se ti krásně vyvedla tvoje sváteční oslava. S láskou …
Přemku, vím, že si na nějaké dlouhé proslovy moc nepotrpíš a proto ti chci popřát prostě jen to nejlepší a taky aby sis tento den pořádně užil!
Drahý Přemyslave, sice ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Pořádně to oslav a až se zase setkáme, tak si připijeme na tvé zdraví. Krásné jmeniny ti přejí …
Přejeme ti báječné jmeniny, Přemku! Hlavně ať jsi spokojený, pravý, šťastný a taky ať jsi i nadále obklopený těmi nejbáječnějšími lidmi, kteří tě mají rádi. Báječný svátek ti přejí …
Přemku, dneska vidím v kalendáři své jméno a proto doufám, že tento den oslavíš tak jak se sluší a patří! Srdečně ti přeju jen to nejlepší k tvým jmeninám!
Milý Přemku, dneska si s tebou sice nemůžeme připít na tvé zdraví, ale i tak ti chceme co nejsrdečněji popře lásku, štěstí, zdraví a taky kopec dobré nálady. Skvělý sváteční den ti přejí …

Narodilo se někomu ve vašem okolí miminko? Udělejte čerstvým rodičům radost a pošlete jim krásné přání k narození dítěte.

Obrázkové GIF gratulace 

Už jste někdy zkoušeli k jmeninám poslat pohyblivý GIF obrázek? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Obrázků, které se k tomuto dni skvělé hodí tady najdete hned několik. Stačí si vybrat ten, který by se mohl oslavenci nejvíce líbit, zkopírovat a jednoduše poslat.

Přejeme ti nádherné jmeniny, Přemku!

GIF přání k svátku oslavující a tančící chlapi.
 zdroj:giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Přemku!

GIF blahopřání k svátku oslavující skupinka lidí.
 zdroj:giphy.com

Už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám blondýna posílá pusu.
 zdroj:giphy.com

Přemku, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslavující pár.
 zdroj:giphy.com

Zase to ale moc nepřeháněj!

GIF přání k svátku spící borec po mejdanu.
 zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Přemysl možná nebude ani čekat, o to větší radost mu s ním ale můžete udělat. Dáte mu tak najevo, jak moc je pro vás důležitý, když mu přání vyrobíte sami doma. Výroba je velice snadná, zábavná a můžete do ní zapojit i děti, určitě je to bude bavit. Pokud by se vám hodila nějaká inspirace navíc, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat to, co máte na srdci a můžete vyrazit gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Přemyslovi líbit?

Doufáme, že mu s nimi tento den uděláte hezčí a příjemnější.

Svátek máme jen jednou za rok, tak určitě stojí za poslat třeba jen rychlou sms zprávu.

Zajímavosti o jméně Přemysl

Tohle jméno v České republice používá 5427 mužů a řadí se tak na 86. místo oblíbenosti. 

Křestní jméno Přemysl má slovanský původ. Jedná se o původně rodové jméno nejstaršího českého panovnického rodu − Přemyslovců. Jméno lze vyložit jako „přemýšlející”, „promýšlející své skutky” nebo „muž dobré mysli”.

Přemysl nedílně patří k vladařské dynastii Přemyslovců, jejím zakladatelem byl mýtický Přemysl Oráč. Jméno nosil i český panovník Přemysl Otakar I. nebo Přemysl Otakar II., také polský král Přemysl II. Velkopolský nebo čeští vévodové Přemysl I. Opavský a Přemysl II.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X