Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jenifer na jednom místě. Vyberte si!

Hledáte přání k svátku Jenifer, kterým byste ji naprosto “vyrazili dech”? 

Chcete, aby byla vaše gratulace jednou z těch nejoriginálnějších? 

Pak jste zde na správné adrese! 

Inspirujte se těmi nejzajímavějšími humornějšími, vážnějšími i zamilovanými texty! 

Stáhnout zdarma si také můžete barevnou obrázkovou gratulaci nebo pohyblivý gif, který ocení převážně ti, kteří se rozhodli pogratulovat oslavenkyni elektronicky. 

Textová sváteční přáníčka

Chcete Jenifer pogratulovat, ale nenapadají vás ta správná slova? 

Nevadí! Níže uvádíme přehled těch nejkrásnějších textů, mezi kterými si jistě vyberete takový, který vystihne, co máte na srdci. 

Pusťte se do čtení!

Jenifer, nic se nevyrovná tvému vřelému obětí. Jsem moc vděčný/vděčná, že jsi mou kamarádkou. Všechno nejlepší k svátku, drahá!
Jen, jsi ta nejvýraznější osoba v mém životě a vždycky budeš mým číslem jedna, protože jsi pro mě velkou inspirací a já ti za to moc děkuji. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!
Když se mě ptají, kdo je můj nejoblíbenější superhrdina v reálném životě, odpovídám, že jsi to ty. Díky, že mi vždycky kryješ záda a nesoudíš mě. Mám tě rád/a! Všechno nejlepší k svátku, Jenifer!
Není žádným tajemstvím, že v mém životě zanecháváš výraznou stopu. Známe se od dětství a ještě se nestalo, že bys mě zradila. Věř, že máš ve mě stejně dobrého přítele / dobrou přítelkyni, jako jsi ty sama. Krásné prožití jmenin, Jenifer!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Přeji ti den, který bude stejně úžasný, jako jsi ty. Užívej si života, drahá Jenifer!

Nevybrali jste si? Možná najdete, co hledáte, v dalších přáních k svátku pro ženy. Prohlédněte si je!

Zamilované gratulace

Je Jenifer ženou, kterou jste si vybrali, aby stála po vašem boku? 

Chcete jí, v její výjimečný den, připomenout, jak moc ji milujete a jak moc pro vás znamená? 

Pogratulujte jí některým z následujících romantických blahopřání!

Chtěl jsem ti dnes dát ten nejlepší dárek, ale pak jsem si uvědomil, že pro tebe není lepším dárkem nic jiného než já sám. Miluji tě a budu ti stát po boku navždy, a to v dobrém i ve zlém. Přeji ti krásné jmeniny, lásko!
Lásko, ty jsi důvod, proč se každý den usmívám. Ty jsi důvod, proč každý den žiju. Ty jsi důvod, proč každý den věřím v lásku. Všechno nejlepší k svátku, můj miláčku, můj živote!
Díky tobě věřím, že láska existuje. A po prožití tohoto citu věřím, že jsem tím nejbohatším člověkem na planetě. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Člověk může pochopit pocit lásky, až když jí propadne, jako jsem to udělal já. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Květiny jsou krásné, voda chladná a oheň žhavý. Stejně, jako všechny tyto pravdy je i toto faktem – miluji tě a budu navždy. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!

Prohlédněte si také další várku zamilovaných blahopřání ke jmeninám!

SMS přání k svátku Jenifer

Pokud chcete poblahopřát Jenifer rychle, jednoduše a téměř odkudkoliv, je skvělou volbou gratulace prostřednictvím SMS zprávy. 

Vybírejte z delších i kratších textů, které jsou vhodné do textovky a obsahují vše, co by oslavenkyni mohlo opravdu potěšit.

Jenifer, roli nejlepší kamarádky máš jednoduše v kapse. Doufám, že ti tento den přinese všechno, co si přeješ. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že si dneska připomeneš, jak moc tě všichni mají rádi a jak moc na tebe myslí. Ať je tvůj sváteční den jednoduše úžasný!
Jenifer, co na tom, že jsi tak trochu blázen? Jsi přesně můj typ blázna, a to je to jediné, na čem záleží. Všechno nejlepší k svátku, parťačko!
Vždycky jsi tu, abys zachránila situaci, a já ti za to moc děkuji. Nikdy mě nenecháš ve štychu a věř, že ani já ti budu vždycky krýt záda. Přeji ti ohromující jmeniny, drahá!
Přeji ti krásné jmeniny! Ať se ti splní všechny sny, které nosíš v srdci a všechny překážky, ať ti jdou z cesty. Užívej si svůj den naplno. Gratuluji ti ke jmeninám a přeji ti opravdu báječný život!

Podívejte se jakými dalšími SMS přáníčky ke jmeninám byste mohli oslavenkyni udělat radost.

Obrázková přáníčka a sváteční gify

Přidejte do svého blahopřání barevný obrázek, který už obsahuje textovou gratulaci. Usnadníte si tak práci s vymýšlením vlastního textu a hlavně své přáníčko ozvláštníte.

Posíláte-li blahopřání elektronicky, přidejte ke svému textu pohyblivý gif, kterým oslavenkyni zaručeně pobavíte.

Přání k svátku Jenifer na pozadí pohledu na zasněžené špičky stromů jehličnatého lesa.
zdroj: unsplash.com
Detail na zmrzlou sněhovou vločku s blahopřáním k svátku pro Jenifer.
zdroj: unsplash.com
Zasněžený jehličnatý les s přáníčkem ke jmeninám Jenifer.
zdroj: unsplash.com

Rozhodli jste se přidat ke svému textu obrázek, ale z těch nabízených se vám žádný nezamlouvá? Prohlédněte si tedy další obrázková přání k svátku!

Gify k svátku 

Pohyblivá animace se třemi zpívajícími mimoni foukajícími na narozeninovou frkačku s nápisem "It´s time to partyyyy!".
zdroj: giphy.com
Blikající gif s černobílým nápisem "Party time!".
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s křičící ženou držící pivní lahev s nápisem "Wooo!!!".
zdroj: giphy.com

Víte čím oslavenkyni zaručeně překvapíte? Přidejte ke svému přáníčku Jenifer básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Jenifer

Jméno Jenifer/Jennifer je odvozeno od velšského jména Gwenhwyfar, které se skládá ze dvou slov, a to “gwindos/windos”, což znamená “bílý, krásný” a “hwyfar”, což znamená přízrak, duch. Význam jména Jenifer tak můžeme vyložit jako “bílá víla, bílý přízrak, bílý duch”

Jedná se o dívčí jméno velšského původu, které není v České republice příliš rozšířené. 

Jméno Gwenhwyfar se objevuje v artušovské legendě, kde se takto jmenovala manželka krále Artuše. 

V průběhu 20. století se, v anglicky mluvících zemích, stalo toto jméno běžným ženským křestním jménem. Jméno se však používá už od 18. století. 

Před rokem 1906 bylo toto jméno poměrně neobvyklé, ale určitého uznání se mu dostalo poté, co ho George Bernad Shaw použil pro hlavní ženskou postavu ve filmu Doktorovo Dilema.

Ženy, jménem Jenifer, jsou velmi laskavé, moudré, obětavé, soucitné, přijímající, humanitární a uvědomělé. Jsou to také velmi originální a vynalézavé ženy. Numerologie přisuzuje těmto ženám číslo 9.

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Jenifer mohou být Jeniferka, Jen, Jeny, Jena a další. A kdy má svátek Jenifer? Oslavenkyním můžete poblahopřát 3. ledna, i když oficiálně jejich jméno v kalendáři uvedeno není. V tento den slaví svátek také Radmily.

Znáte nějakou Radmilu? Pak se při tvorbě gratulace inspirujte přehledem těch nejzajímavějších přáníček k svátku Radmile!

Přání k svátku Jenifer může obsahovat pouze text, ale můžete jej vyzdobit také obrázkem nebo pohyblivým gifem. 

Pohyblivý gif přijde vhod hlavně těm, kteří se rozhodnou poslat svou gratulaci prostřednictvím e-mailu, MMSky nebo skrze sociální síť. 

Pokud je Radmila vaší vyvolenou, není od věci přidat ke svému blahopřání vyznání lásky a poděkování za to, že stojí oslavenkyně věrně po vašem boku.

Přejeme hodně štěstí s tvořením!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X