Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jáchyma na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. srpna a svátek slaví Jáchym.

Máte dneska skvělou náladu a chtěli byste ji přenést i na oslavence?

Přejete si vyznat city vaší drahé polovičce?

Takhle milá přání k svátku Jáchymovi vyrazí dech!

Přinášíme vám spoustu krásných básniček, klasických přání, a dokonce i animovaných obrázků, díky kterým bude vaše gratulace nejoriginálnější ze všech!

Nemusíte se bát, že byste museli něco platit, protože všechna přání jsme napsali zcela zdarma pro vaši potřebu.

Tak nechte vaše srdce vybrat slova, která cítíte, že přinesou Jáchymovi radost do jeho speciálního dne.

Které přáníčko to asi bude?

Klasická přání k svátku pro Jáchyma

Občas jsou jednoduchá a upřímná blahopřání k svátku tou nejlepší volbou. Pokud si přejete oslavenci dát najevo, jak moc vám na něm záleží, tak si z těchto přáníček vyberete to pravé. Bude to jen jako rychlá textová zpráva nebo začátek celovečerních oslav?

Milovaný Jáchymku, ať ti tento speciální den přinese do života štěstí, zdraví a nové příležitosti. Přejeme ti co nejšťastnější jmeniny a hlavně si dnešek moc užij. Krásný svátek ti přejí …
Náš drahý Jáchymku, uběhl opět další rok a ty máš opět jmeniny, ale nezdá se, že by ses nějak změnil. Naopak jsi stále stále úžasnější a krásnější! Jen tak dál! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milý Jáchyme, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Kéž ti Bůh požehná vším, co si přeješ. Mnoho šťastných návratů k tomuto dni. Pozdrav a gratulaci ti posílá …
Milovaný Jajku, děkuji ti, že mi vždy zvedneš telefon, že mě nejlépe na světě objímáš a že mě podporuješ ve všem, co dělám. Užij si své jmeniny na maximum. S láskou ti přání posílá …
Milovaný Jáchyme, tvá láska je jako svíčka, která bude navždy zářit v mém srdci. Do mého života jsi vnesl radost a lásku a já mohu jen doufat, že tu pro tebe budu podporou v dalších letech, jako jsi tu byl ty pro mě. Nádherný svátek ti s láskou přeje…
Jáchyme, děkuji ti, že jsi vždy stál po mém boku a kryl mi záda. Udělala bych pro tebe cokoliv, obzvlášť dnes, když máš ten svátek! Takže pokud si něco přeješ, nestyď se to říct. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Přáníčko k svátku se zlatým dárkem.
pixabay.com

Přání pro syna

Bez ohledu na to, jak moc váš Jáchymek zlobí při dělání úkolů nebo pomáhá u umývání nádobí, stoprocentně si zaslouží krásné přání k svátku od maminky či tatínka. Vykouzlete mu úsměv na tváři od ucha k uchu s jedním z našich nejlepších tipů! Nezapomeňte však  přidat i nějakou tu čokoládku!

Můj milovaný Jáchyme, vyrostl jsi v mžiku oka. Nejen do výšky, ale i do dospělosti. Všechno nejlepší k jmeninám mému vyššímu, moudřejšímu a nejmilejšímu synovi! Báječný svátek ti srdečně přeje …
Jáchymku, synu můj milovaný, je tolik věcí, které bych ti chtěla dát k jmeninám: balónky, hračky a dort. Na prvním místě seznamu by ale měla být moje bezmezná láska. Načerpej ji tedy z tohoto přání než tě zahrnu vším ostatním až se vrátím domů! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Jáchymku, moje srdce je od tvého narození plné lásky a radosti, že mám někdy pocit, že mi praskne. Je těžké udržet všechny city, které k tobě chovám, synku, a doufám, že dnes, v den tvých jmenin pocítíš alespoň okrajově, jak moc tě miluji. S láskou …
Milovaný Jáchyme, naplňuješ mé dny spoustou šťastných okamžiků a neuvěřitelně cenných vzpomínek. Na čas strávený s tebou vzpomínám jen s naprostou spokojeností a radostí. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší synu na světě! S láskou …

Stále jste nenašli to, co jste hledali? Žádný strach! Tahle přáníčka k svátku plná lásky potěší srdce každého oslavence.

Básničky k svátku pro Jáchymka

Pokud chcete v tento den udělat vašemu oblíbenci radost, tak s krásnou srdečnou básničkou se vám to jistě povede. Rýmy má rád přece každý a tyhle jsou navíc napsané přímo na míru vašemu oslavenkyni. Která se vám líbí nejvíce? Napište ji třeba to  vlastnoručně vyrobeného papírového přáníčka!

Přeji ti, Jáchyme, svátek, na který nikdy nezapomeneš, ať se za svými sny, najisto a bez překážek ženeš. Jáchymku, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, hlavně ať ten zlomyslný zmatek, ve tvém životě vůbec není, a co je špatné – ať se změní! Všechno nejlepší k svátku, Jáchymku!
Že máš dnes svátek není sen, užij si naplno svůj dnešní den. Přejeme ti z lásky jen to nej, tak ať je ten život báječnej. Jáchymku, přejeme ti fantastický svátek!
K svátku ti ze srdce přeji, věci, které máš na světě nejraději. Ať ten tvůj dnešní sváteční den, je pro tebe jako nádherný sen, který svět přichystal pro tebe jen. Jajku, všechno nejlepší k jmeninám!
Všechno nejlepší, Jáchyme, k svátku, ty naše milované sluníčko, ať žiješ vždycky svou pohádku, která potěší tvé srdíčko. Snad budeš mít ty nejbáječnější jmeniny!
Bez tebe bych nebyla nic, děkuji, že ze mě děláš víc. Všechno nejlepší k tvému svátku, snad z dneška budeš mít krásnou vzpomínku. Jáchymku, přeji ti překrásný den.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Miluje Jáchym zábavu, má smysl pro humor a rozhodně se s ním člověk nenudí? V tom případě by se mu mohla líbit jedna z těchto veselých básniček! Můžete ji připsat třeba k jednomu z veselých GIF obrázků, které najdete níže. Uvidíte, že originalita vaší gratulaci v žádném případě chybět nebude.

Pokud máte pocit, že slyšíte chodit slony, po tom, co na půlnoc v kostele zvoní. Jsme to jen my, obyčejní občané, co společně slaví svátek osoby milované! Jáchyme, přejeme ti všechno nejlepší!
Jsem si jistá, že muž neocení kytičky, proto vytáhněte vychlazené lahvičky. Přejeme ti, ať se dnes pořádně pobavíš, a jak se patří svátek oslavíš. Jáchyme, přejeme ti překrásný den!
Jáchyma se dnes oslava týká, a tomu nuda rozhodně nic neříká. Večer budeme všichni pořádně slavit, a až do ranních hodin se bavit. Přejeme ti krásný svátek, Jajku!
Až do rána bude hudba hrát, ukážeme ti důvod, proč se smát. První dáme na tvé zdraví přípitek, potom veselý taneček, aby užil sis svůj dnešní sváteček. Jáchyme, přejeme ti ten nejkrásnější den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Hledáte něco jiného než básničky a nebo obyčejná přáníčka? Blahopřání k svátku pro Jáchyma může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás hned několik obrázků, které se pro tento výjimečný den krásně hodí. Na vás bude už jen vybrat ten, který se vám líbí, a bezplatně ho poslat! 

GIF přání k svátku s pejskem posílající lásku.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s tančící holčičkou s brýlemi.
tenor.com
GIF přání k svátku s ženou připíjející si na svátek oslavence.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s postavičkou textující srdíčka.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Papírová přáníčka jsou milá, ale když ho vyrobíte sami doma, bude při obdržení radost dvojnásobná. Ukážete Jáchymovi, že vám na něm opravdu záleží. Nemusíte se bát vlastní premiéry, výrobu zvládnete levou zadní! Pomůže vám s tím tohle krátké video, kde kromě návodu najdete spoustu inspirace. Pak už jen stačí vybrat jakou básničku nebo věnování napíšete dovnitř a perfektní přáníčko je na světě!

Zajímavosti o jméně Jáchym

Jáchym je hebrejské jméno s bohatou tradicí, která sahá až k Bibli. 

Muže jménem Jáchym miluje sám Bůh, dokonce ho chrání a dle významu jména také povyšuje.

Jeho význam je spojován s hebrejským jménem Jojáqím, které se překládá jako „Bůh ho povýší“, „Bůh ho postaví na nohy“

Domáckými podobami jména jsou Jáchymek, Jachouš, také Jáša nebo Jašek. 

Jméno Jáchym se používá i na Slovensku a v jiných zemích se používá podoba jména Joachim.

V České republice se může 1139 mužů pyšnit tímto krásným oslovením.

Českým nositelem jména byl básník, prozaik a hudebník Jáchym Topol. Jméno nosí i německý spisovatel Joachim Seyppel.

Doufáme, že naše blahopřání k jmeninám Jáchymovi zvedne náladu a vy mu uděláte jeho oslavenecký den hezčí!

Nezapomínejte, že přáníčka nemusí být perfektní. 

Nejdůležitější je, že jste si na oslavence vzpomněli!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X