Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lubomíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. června a jmeniny slaví Lubomír. 

Už jste mu dneska popřáli? 

Milé přání k svátku Lubomírovi udělá radost. 

Nejste si ale jistí jaká gratulace by byla ta pravá? 

Inspirujte se na našimi básničkami, obrázky a klasickými texty. 

Všechna přání jsou volně ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Lubomíra

Chtěli byste popřát krásné veršované přání a zrovna vás nic nenapadá? Ani nemusí, protože jsme spoustu rýmovaných gratulací napsali za vás. Na vás už jen bude vybrat tu, která se vám líbí nejvíce a kterou chcete v tento významný den udělat radost.

Jsou tady tvoje jmeniny, Lubomíre, tak jen k tobě letí tohle přání milé. Přejeme ti z celého srdce lásku a spoustu radosti, a taky abys házel za hlavu všechny starosti. Lubo, přejeme ti skvělý svátek!
Dneska je tady tvůj sváteční den, Lubomíre, my ti přejeme aby sis užil každé chvíle. Hlavně ať jsi stále jen spokojený a nic ti neschází, a vše na co jen sáhneš ti vychází. Přejeme ti úžasné jmeniny, Luboši!
Je tady den všech Lubošů, tak už ti letí přání k svátku od tvých kámošů. Přejeme ti spoustu lásky, pohody a taky zdraví, a taky ať se tento významný den pořádně oslaví. Lubo, užij si dnešní den!
Kalendář mi připomněl tvé jméno, Lubane, snad tě tohle přání do dobré nálady dostane. Ať se ti všem daří a ty se stále jen usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Pořádně si užij dnešní den, Lubomíre!
Pořádně si užij dnešek, v kalendáři je totiž jméno Lubošek. Ať je tvůj den plný radosti, úsměvu a dobrá nálady, a ty si užiješ den s rodinou a kamarády. Lubo, přejeme ti báječný svátek!
Je tady jmeninový den všech Lubomírů, tak ti posílám tohle milé přání na míru. Snad ti udělá radost a tvůj den ti rozzáří, a ty máš stále jen úsměv na tváři. Přejeme ti ten nejlepší svátek, Luboši!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenec veselá kopa a chcete ho v tento den především pobavit a rozesmát? Tak to by se vám mohla hodit tahle veselá přáníčka. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu některou z básniček zkopírovat a poslat klidně hned.

Musíme oslavit tvůj svátek Lubomíre, tak snad nebudeš mít zase tři promile. Dej si k těm drinkům občas i vodu, abys pak trefil k východu. Přejeme ti skvělou oslavu, Luboši!
Jsou tady tvoje jmeniny, milý Luboši, dneska to s tebou zapijí všichni tvoji kámoši. Tento den je tady jen jednou za rok, tak si zasloužíš více než jen jeden lok. Lubomíre, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Dneska přece nebudeme na souši, je tady přece tvůj svátek, Luboši. Večer poteče pití proudem, a až do rána spolu slavit budem. Přejeme ti tu nejlepší jmeninovou oslavu, Lubo!
Dneska je tady svátek našeho Luboška, tak to padne víec než je jedna flaška. Už na večer chystáme na panáky skleničky, tak šup hezky večer na značky, Přejeme ti skvělou oslavu, Lubomíre!
Oslavující skupinka lidí s šampaňským a prskavkami.
zdroj:businessinsider.com

Klasická přání k svátku pro Lubomíra

Občas jsou to právě muži, kdo si na básničky a nebo vtipy moc nepotrpí a dávají přednost tradičním a upřímným přáníčkům. Na to jsme taky mysleli a najdete jich tady celou řadu. Stačí si jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Udělejte jim v tento významný den radost nádherným narozeninovým blahopřáním!

Obrázkové GIF gratulace 

Hledáte něco trochu jiného? Blahopřání k svátku pro Lubomíra může být i pohyblivý obrázek. Nemusíte je už nikde hledat, protože jsme dali dohromady ty, které se pro tuhle příležitost skvěle hodí. Odeslání je taky velice snadné. GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Lubo, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Dneska si dej aspoň jeden kousek na oslavu, Lubomíre!

GIF přání k svátku přípitek se spoustou piva.
zdroj:giphy.com

Zase ty oslavy ale nepřeháněj!

GIF přání k jmeninám opilý borec s koktejlem v ruce.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti báječný svátek, Lubomíre!

GIF blahopřání k svátku dvě slavící postavičky s kloboukem na hlavě.
zdroj:giphy.com

 Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám tančící strejda s doutníkem s flaškou.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Lubomíra určitě ohromí. Hned mu tak bude jasné, že je pro vás skutečně důležitý. Zabere vám to sice o trochu více času, než jen poslat rychlou textovou zprávu, ale o to větší radost můžete udělat. S návodem a taky inspirací vám navíc pomůže tohle krátké video, takže budete mít hotovo za pár minut. Do hotového přání pak už stačí dopsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Lubomírovi líbit a že mu i vy uděláte tento den hezčí a příjemnější. Uvidíte sami, že i rychlá sms zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Lubomír

Tohle jméno u nás nosí 28 002 mužů a tím s řadí na 40. místo oblíbenosti. Jméno se vyskytuje také ve variantě Lubomil, které ale není moc časté a ženským protějškem jména je Lubomíra. 

Křestní jméno Lubomír je slovanského původu. Jméno se vykládá jako „mírumilovný, milující mír“. Stejný význam je přisuzován i archaické podobě jména Lubomil.

Mezi slavné nositele patřil herec Lubomír Lipský a nebo kreslíř a básník Lubomír Dostál.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X